Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
5. máj 2009

riana a co mas s drahym?

zuzi len chod, ja by som tiez dala ale nejako nemam chut poslednu dobu na cokinu

riana12
5. máj 2009

Zuzi, kludne si daj aj ty babovku. Neokunaj sa 😀 Ak si das jeden-dva kusky, urcite sa nic katastrofalne nestane.

No s mladym... som v stadiu ocakavania, ci sa nieco v najblizsej dobe zmeni. Bol u nas na vikend, jeden vecer sme sa este dost nepekne pochytili, ale na druhy den bolo super. Bodaj by to tak bolo stale pekne, ako v nedelu...

zuzanockamt
5. máj 2009

no ved nely, ale ja chcem schudnut do leta aspon 5 kg a takto sa mi to nepodari nikdy, lenze ja som zavislacka na cokinu 😠

nelynka
5. máj 2009

zuzi cokina je zdrava 😝

zuzanockamt
5. máj 2009

riana ... tak to mas ako ja tak striedavo ... raz uplne super, potom zase o nicom a tak dookola, ale co uz s nim narobim 😅 ... ked si najde pracu, tak to bude zase super, v starych kolajach a aj chut na sex sa mu vrati, este sa budem lutovat stare casy 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

nely ... hej zdrava, ale len ta s vysokym obsahom kakaa a v malom mnozstve ... a ani jedno sa ku mne nehodi 😀

riana12
5. máj 2009

Nely a co mas namysli tym, ze co robim? S priatelom som to chcela ukoncit, stale sme sa len hadali, ked som sa ho pytala na nazor, ako dalej, tak hodil vsetko rozhodovanie len na mna a vtedy bolo pre mna velmi tazke ukoncit to. Takze ideme dalej a uvidim/-e, co prinesie buducnost.

Zuzi, no na spominanie mojej postavy si uz nespominam, ale mas pravdu, chuda som 😀 52kg pri 169cm 🙂 A cucoladka je zdrava, hlavne ta horka. Dobra na srdce, cievy a tak 😉

zuzanockamt
5. máj 2009

riana, tak to si teda stihla, to ja mam toho viac na sebe 😀 172 cm/69 kg, no ale zabijem sa, ked mi chuti 😀 ... horku velmi nemam rada 😝

nelynka
5. máj 2009

riana ako kde pracujes, co robis, aku poziciu mas...
tak..neviem a preco si sa tak rozhodovala ze to ukoncit?

zuzanockamt
5. máj 2009

riana ... aj ja som sa uz v mojom vztahu rozhodovala kadejako, ale nakoniec sme to vzdy ustali a dufam, ze teda to aj nejako zvladneme az do toho dochodku ... MM je uz nastastie zastabilizovany a nevymysla velmi hovadiny, len by sa mohol trocha rozhybat, co sa tyka zakladania rodiny 😅

zuzanockamt
5. máj 2009

idem kuk panelak 😉

riana12
5. máj 2009

No ja sa snazim pomalicky priberat, ono sa mi hlavne na hornu cast tela horsie kupuje oblecko 😝 Na spodnu to uz ide lepsie, tam mam niekedy rozdiel 2 cisla oproti vrchu 😀 😀 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

tak ja som s mojim vrchom spokojna 😀

nelynka
5. máj 2009

tak, ja som mala len raz taky pocit ze by som to chcela skoncit, ale ja som na take veci strasne zbabela...

riana12
5. máj 2009

Nely, to uz aky vysluch 😀 😀 😀 😀

nelynka
5. máj 2009

prepac ☹

zuzanockamt
5. máj 2009

nely ... aj ja som na to zbabela ... spravila by som to len vtedy, keby som uz mala nejaky dalsi vztah zacaty

riana12
5. máj 2009

Nelynka, v pohodke. Ja si len nenecham ujst prilezitost postuchnut 😀 😉 Hodim do IP, keby niekto znamy robil kukoty na konika 😉

Zuzi, ja mam vrch 34 a spodok 36-38 😀 Nuz, niekde sa to musi zacat ukladat skor 😀

nelynka
5. máj 2009

ja by som to nedokazala ani vtedy..dokonca ani vtedy keby ma podviedol..neviem..raz som to uz zazila a chcela som dat druhu sancu ale tha..uz mal inu hehe 😀 😀 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

tak mna keby podviedol, tak ziadna druha sanca nie je ... bohuzial
riana ... ja nosim 40 aj hore aj dole 🙂 ... a niekedy aj 42

riana12
5. máj 2009

No ja by som sa zaroven s jednym vztahom nepustala do druheho. Aspon moj doterajsi nazor a dufam, ze mi ostane az do konca zivota.

nelynka
5. máj 2009

to je aj moj nazor,nedalo by mis vedomie mat dva vztahy...

zuzanockamt
5. máj 2009

riana ... ak by som mala jeden vztah na figu a stretla by som niekoho zaujimaveho, tak by som to skusila ... a potom, keby bolo vsetko OK, tak by som nabrala odvahu a rozisla sa stym prvym 😀 ... hnusne, ale co uz ... mne by sa nechcelo byt samej ... neznasam ten pocit 😝

riana12
5. máj 2009

Vsak to ja ked som najblizsim znamym povedala o mojom zamere, pretoze som potrebovala, aby ma niekto vypocul, tak sa ma automaticky pytali, ci to kvoli inemu. Razne som ich myslienkove pochody zanala, ze nech na to ani v kutiku duse nemyslia.

zuzanockamt
5. máj 2009

dufam, ze sa teraz do mna nepustite obidve, ze jaka mrcha to tu je 😀

nelynka
5. máj 2009

mna celkom ten pocit co som bola naposledy sama bavil..odviazana, bez toh aby som sa musela spovedat..stale niekto zaujimavy..jaaaj to bolo..kym so neuvidela mojho mm a nepovedala si ze ten bude moj, navzdy 😀

riana12
5. máj 2009

Zuzi, kazdy ma iny postoj. Ja urcite nebudem odsudzovat tvoj nazor 😉 Ja len vravim sama za seba, mne by to svedomie nedovolilo...

zuzanockamt
5. máj 2009

ja by som sa nerozisla kvoli inemu, ale kvoli tomu, ze dotycny uz nebol ten pravy a ako dosledok toho, ze to neklape by som si nasla ineho, ale kedze nechcem byt sama, tak by som to musela vyriesit takto subezne 😅

nelynka
5. máj 2009

zuzi jasne, to je pochopitelne 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

riana, nely ... nehovorim, ze mna by svedomie netazilo, to ano ... ale ako hovori jeden moj znamy ... neries a zi 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre