Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
7. máj 2009

ahojte som doma
ja si tiez farbim, najradsej poslednu dobu cokoladovu alebo hnedocervenu... 😀

zuzanockamt
7. máj 2009

nely a aka bola prechadzka?

nelynka
7. máj 2009

zuzi super, este svietilo kusok slniecko, parada..

zuzanockamt
7. máj 2009

to vazne? ... u nas sa poobede zamracilo, som zvedava na zajtrajsok

nelynka
7. máj 2009

hej, super to bolo jaaaaaj

leatea
7. máj 2009

no som tu aj ja na chvilku..akosi sa necitim dobre..este dnes bolo v praci hnusne..a zaludok ma boli,tak som cele poobedie v posteli..
aj vy si tak nicite vlasy ako ja 😅 😀 za chvilku idem opat na melir..a min rok som si davala trvalu..a teraz mi pekne odrasta..a vidim,ze mam najdlhsie vlasy..takmer po pas..ale idem troska skratit 🙂

zuzanockamt
7. máj 2009

lea ... ja si az tak casto nefarbim vlasy, len sem-tam a melir vobec a trvala uz absolutne nehrozi ... ja az take dlhe vlasy nechcem, uz s tymito mam obcas nervy a to ich mam dlhe len do pol chrbta, ale dam si skratit troska teraz niekedy, no nie velmi radikalne

nelynka
7. máj 2009

ja sa nudiiim, som hladna daco by som dala a najradsej zabila toho komentatora uz mi leze na nervy

nelynka
7. máj 2009

ozvala sa cipsinka ze dobre doleteli 😀 😀

zuzanockamt
7. máj 2009

nely ... tak si daj volaco 😉 ... my sme pred chvilou dosrotovali s MM studentsku pecat 😀 ... a akeho komentatora? 😕

nelynka
7. máj 2009

a mam vas podzravit 😀

zuzi dala by som ale ani nemam co, uz mam len jeden banan a musim setrit 😀 😀
na cokoladu nejako nemam chut uz davno co mi je divne kusok
komentatora na hokeji, hrali cesi tak stary pozeral no zabila by som ho...vykrikuje jak keby sa vysral konence po dvoch rokoch zapchy 😀

zuzanockamt
7. máj 2009

ja uz hokej nepozeram, my sme pozerali panelak na JOJ a teraz ide mafstory, dokonca dva diely za sebou budu ... ja mam na cokinu stale chut ... ale dnes som jedla len ovocie a zeleninu, takze si to mozem dovolit 😀
pozdravujeme aj my cipsinku 😵

leatea
7. máj 2009

nely..no super zapas..aspon tretia tretina..som rada,ze svedi vyhrali..

zuzi..no ja chodim len na melir poslednu dobu..a trvala len kazdych par rokov..taka zmena

nelynka
7. máj 2009

zuzi..
ja sedim u vas lebo mm okupoval TV hned ako sme prisli a ja som chcela kukat film a on si zapol ten posraty hokej...mna to tak nebavi jak tam vykrkuju jak keby bol konec sveta boze... 😠
no ja som tiez dakedy taka bola ze by som ju zrala den noc, ale teraz mi uz nejako nechuti, neviem, celkovo mi nejako sladke uz nechuti 😖

zuzanockamt
7. máj 2009

nely ... tak ja by som bez sladkeho asi umrela ... mne by k zivotu stacila cokina, banany a jogurty a nic ine by ani nemuselo existovat 😀
lea ... ja si neviem predstavit, ze by som mala kucerave vlasy a strasne ich to nici, ked si das trvalu a ja som rada, ze mam po rokoch experimentovania zdrave vlasy

leatea
7. máj 2009

ja mam celkovo suche konceky..a lamu sa mi..doteraz som neprisla na to,co by tomu mohlo pomoct..a to som pouzivala rozne pripravky..

nelynka
7. máj 2009

tak ja tiez nie zuzi ale uz nie tak ako ked som bola mladsia 🙂

zuzanockamt
7. máj 2009

lea ... pri dlhych vlasoch je to tak, treba len casto podstrihovat ... ja mam samponov a balzmov a maiek na mraky, to je hotova hodinova procedura, ked ich umyvam ... ja nemam az take suche konce, lebo dost casto ich chodim podstrihavat

nelynka
7. máj 2009

tak ja mam suche vlasy, rychlo sa mastiace, mam ich strasne malo (4 v 5 radoch) 😀

zuzanockamt
7. máj 2009

nely 😀

nelynka
7. máj 2009

😀 ale fakt zuzi

zuzanockamt
7. máj 2009

ja tiez nemam bohviekolko vlasov, mohli by byt aj hustejsie, ale tak uz som si na ne zvykla a som celkom spokojna

nelynka
7. máj 2009

tak ja ich mam este menej ako ty 😀

zuzanockamt
7. máj 2009

neprehanaj 😀 ... a co zajtra planujete? ... mas draheho doma, ci v praci?

nelynka
7. máj 2009

fakt..
no zajtra je vynimocne doma, musel ist jeho kolega do roboty, tak rozhodol sef 😀 😀
ale co budeme robit neviem, ked bude pekne tak klasika, bedbinton, frisbee, prechadzka 😀

zuzanockamt
7. máj 2009

ja tiez dufam, ze bude pekne u nas, ale teraz vecer to tak nevyzeralo ... my pojdeme asi umyvat auto a upratovat garaz ... a mozno pojde len MM a ja si spravim doma poriadok a pozehlim

nelynka
7. máj 2009

jaaj mohlo by byt, dneska bolo fest dobre..

zuzanockamt
7. máj 2009

u nas sice dnes svietilo slnko, ale fukal taky chladny vietor nejaky, ale zajtra moze byt aj horsie, ked mame este povinnosti, ale nech su dalsie dva dni pekne

nelynka
7. máj 2009

jaaaaj, tak ja uz nie som len svedkina ale dokonca budem korigovat oslavu, boze ci sa tesiiiiiim...
normalne si otvorim svadobnu agenturu 😀

zuzanockamt
7. máj 2009

nely ... tak to super 😉
ale svadobiek je uz dost teraz, tak neviem, ci je to dobry napad otvorit si nieco take, jedine, ze by si prisla s niecim uplne novym, co este nikto neskusil

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre