Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
7. máj 2009

zuzi tu som v sirokom svete, tu sa to ujme, nebojim sa toho..svadobny salon a popri tom korigovanie svadby..
budem ako Jenifer Lopez v Svadby podla Mary 😀 😀 😀

leatea
7. máj 2009

nely..to si si mala skor otvorit..a urobili by si nasu svadbu 😀

zuzanockamt
7. máj 2009

ale do takeho biznisu ti treba aj dost vstupnych investicii

nelynka
7. máj 2009

zuzi pytala som sa, nieco by som mohla dosta z EU fondov..

lea veru veru, len mna to chytilo az po nasej svadbe 😀

tak zajtra chtiac nechtiac musim poupratovat bleeeeee cely dom, budeme mat navstevu jaaaaj 😖

leatea
7. máj 2009

nely..a kto pride?

nelynka
7. máj 2009

tak stary sa este namna nasral ze prisu az o 16.15h, ze ci tak neskoro..a ja mu ze co myslis ze tu budu do 11tej vecera sedet? ze aj tak skorej ako o polnoci nechodi spat tak mu to ma byt jedno a ci si mysli ze bude spinkat do 14h a ja potom kedy kus upracem, ci ich mam do takeho bordelu doniest , debil

zuzanockamt
7. máj 2009

mna by bavil nejaky vlastny biznis, ktory by sa tykal mojej profesie, ale nemam na to prachy a ani by som na tom nezbohatla, takze radsej ostanem tam, kde som a od septembra uz budeme aj verejni cinitelia, tak by nam mohli aj platy zase zvysit 😀
nely ... a to nejaka vyznamna navsteva bude, ked ides cely dom poupratovat?

nelynka
7. máj 2009

lea kamarat s priatelkou co sa idu v lete brat, co som s nim preberala tu svadbu...
ona tu este nebola a on bol u nas pomahat robit strechu a minule ked sa pohadali xexe..pred nim sa ani tak nehanbim ze bordel ale pred nou...ale panicke sa hnusi aj ritku psikovi ist umyt hehe, a som zvedava ked bude mat decko co bude robit 😀 😀

nelynka
7. máj 2009

zuzi uz som to napisala xixi, nic vyznamne ale nechcem aby mala nejaky zly dojem kraska ze som doma a ani upratat neviem hehe, tak aspon kus, prach utrem, povysavam, pozmyvam ked tak...staci 😀
bordel schovam niekam, hehe, uvidime kam este...a do kupelky ich nepustim, tam je spust este zo stahovania 😀

zuzanockamt
7. máj 2009

jaj, tak to by som sa ja kvoli kamaratom nepretrhala s upratovanim 😀

nelynka
7. máj 2009

tak zase nechcem aby sa to lesklo ale treab uz povysavat aj prach utret a ja kym nemam na to dvovod tak to odkladam stake dokola hehe 😀

leatea
7. máj 2009

no to aspon bude nejaka zmena pre vas 😀
mne minule krsniatko povedal,ze si bali kufre a ide ma navstivit 😀 😀 😀

zuzanockamt
7. máj 2009

ved jasne, ked je dovod, tak sa lepsie upratuje ... ani mne sa nechce, ale raz za tyzden sa premozem 😀

leatea
7. máj 2009

ja si pomaly zvykam pravidelne upratovat..a niekedy mam dobru naladu a vyupratujem vsetko 😀

nelynka
7. máj 2009

lea trosku hej, aspon im trosku proadim so svadbou, prave preto pridu hehe.. 😀
on velmi da na moje rady lebo vie ze im nechcem zle a uz mam svoju svadbu zasebou a prave na tej sa najlepsie naucis akym chybam sa vyvarovat..

dokonca som si vynutila hlavne jedlo bez Hermelinu lebo ten neznasam, ale som mu povedala ze si dam len hranolky a vela oblohy a on hned ze mi daju urobit bez hermelinu xixi..zase budem nieco extra, ale mozem ja za to? 😀 😀

nelynka
7. máj 2009

mne sa chce upratovat ked som sama doma, konik nejde alebo tu nikto nie je a vonku je pekne a ja mam dobru naladu xixi...to neni problem 😀

nic babule, idem ja do hajan, zajtra tazky den 😀

zuzanockamt
7. máj 2009

ja si nezvykam, lebo som leniva, ale zase nemam rada okolo seba neporiadok, tak musim a tiez ma niekedy chyti taky osial, ze upratujem s radostou a komplet vsetko 😀 ... esteze mame k dispozicii len 25 m2 😀 😀 😀

nelynka
7. máj 2009

tak papa bru nocku

nelynka
7. máj 2009

zuzi ja momentalne musim upratovat 100m2, chvalabohu ze tych 20m2 este nie je dokoncenych, a dalsich 120m2 bude podkorvie este jaaaaaj pomooooooooooooooooc 😀 😀

nelynka
7. máj 2009

tak a uz idem, papa, este sa zajtra ozvem 😀

zuzanockamt
7. máj 2009

tak dobru noc, nely

leatea
7. máj 2009

no ja budem upratovat v sobotu aspon troska..a potom tak normalne tu dalsiu..ale tiez idem spat..lebo sa nejako necitim dobre a uz aj hlava boli viac a viac..
pekne sny prajem 😉

leatea
8. máj 2009

ahojte..vidim,ze vsetky este asi spite 😀 ja idem o chvilku ku tej sestricke a potom sup do prace..ale sa mi vobec nechce..vonku prsi a je totalne hnusne..hadam zajtra bude lepsie..

zuzanockamt
8. máj 2009

Ahojte 🙂
ja som len teraz vstala 😅 ... MM sa zobudil uz o siestej, lebo vraj nemohol spat a teraz je znova v posteli a odfukuje 😀 ... u nas je krasne slnecno a ani jeden mracik na oblohe a 16 stupnov, takze este dost chladno, dufam, ze nebude zase fukat

riana12
8. máj 2009

Ahojte, no Zuzi, aky ranostaj 😀
Ja som sa zobudila niekedy o stvrtej, po dost nepeknom sne, potom mi o pol siestej zvonil budik, co som si ho zabudla vecer zastavit 😅. Definitivne som sa zobudila asi 10:30 😀

zuzanockamt
8. máj 2009

riana ... ale konecne som sa dobre vyspala ... MM sa definitivne zobudil okolo jednej, naobedovali sme sa uz, dame si este kavicku a pojdeme asi do tej garaze kuknut a porobit trosku poriadky

riana12
8. máj 2009

No ja som si tiez rada schrupla dlhsie, napr. noc predtym som spala 5 hodin 🙄

zuzanockamt
8. máj 2009

ved to, ze pocas tyzdna spim dost malo a ja sa spanok strasne milujem, takze, ked si mozem dlhsie pospat, tak to vzdy vyuzijem 🙂

riana12
8. máj 2009

U mna podobne 🙂

zuzanockamt
8. máj 2009

u nas sa uz oteplilo, je uz 20 stupnov a ziaden mracik na oblohe 😵 ... nech to len vydrzi az do nedele

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre