Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
8. máj 2009

No u nas iez teplucko, zajtra by malo byt nejakych 26-27° 😵
O chvilu pojdem s braskom von, odtrhneme si par bazovych kvetov, chcem z nich urobit bazovu malinovku 🙂

zuzanockamt
8. máj 2009

veru, ma byt teplo, ale to je dobre 😵
a ako sa robi bazova malinovka? 😕 ... mne sa velmi paci vona bazovych kvetov

riana12
8. máj 2009

No su na nu rozne recepty, co sa mnozstva prisad tyka. Ale surovinky su: bazove kvety, cukor, citrony, voda, niekedy este kyselina citronova.

riana12
8. máj 2009

Keby si chcela, tu som nasla jeden recept: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5335
Ako vravim, su rozne, zmenis pomer prisad alebo dobu "luhovania". Jeden recept kaze to len vsetko pomiesat, pri inom cakat 2 dnim, niekde 4 dni, bud nechat na slnku alebo v tieni.
Najlepsie je mrknut na nete 🙂

nelynka
8. máj 2009

ahojte
tak sa narychlo hlasim, poupratovany cely dom, leskne sa od hlavy k pete az nato, ze som odtrhla garniz ked som montovala zaves hehe, sa podomnou prepadla sedacka a strhla som to cele dole hehe, aj s kusok steny xixi, zajtra budem sadrovat 😀 😀 😀

ideme grilovat a vecer ked uz pojdu domov a budem mat kusok casu sa ozvem..

zatim papa

h.a.i.n.y
8. máj 2009

Ahojte. Tak na nas plati cast tejto temy: ,,Posnažíme sa ale až po roku 2010..´´ 😵 Je na tom niekto tak ako aj ja? O 2 roky totiz to koncim VS a potom chceme na to vhupnut naplno a dufam ze sa skoro zadari 🙂

riana12
8. máj 2009

No tak ja uz mam malinovecku zarobenu (podla receptu, na kt. som uz vyssie uviedla linku), zajtra este dosypem kys. citronovu a bude sa pit 😵 Jupiii 🙂

zuzanockamt
8. máj 2009

vitaj hainy ... ja uz mam po VS 4 roky, ale este sa nesnazime a ani nemame dany termin, ze kedy sa zacneme, teraz to neriesim
riana ... idem kuknut ten recept
my sme boli v garazi poumyvat auto zvnutra, lebo bolo hrozne a od pondelka sa ide vybavovat vsetko potrebne, aby sme mohli jazdit ... zajtra este pojde drahy opravit jednu smerovku, lebo nesvieti 😕

riana12
8. máj 2009

No mne to uz odpociva, zajtra o takomto case by sme mali kostovat 😀

zuzanockamt
8. máj 2009

tak daj vediet, ake to bude 😉 ... a uz si to niekedy robila?

h.a.i.n.y
8. máj 2009

zuzanockamt
Dakujem za uvitanie 🙂 No my to uz mame takto naplanovane hoci nebola by som za keby sa podarilo aj skor 😎

zuzanockamt
8. máj 2009

hainy ... ja uz neplanujem nic, co ma byt to bude, nebudem nikoho do niecoho tlacit a ani seba 😉

zuzanockamt
8. máj 2009

ozaj a si uz vydata, ci nie? ... a byvanie mate vlastne, alebo sa na tom este len pracuje? ... som zvedavaaa 😀

nelynka
8. máj 2009

cavte, hlasim sa narychlo, vsetko super, grilovacka super, ideme este do prahy sadnut na drink a dohodnut Dj-a na svadbu presne co a ako 😝
tak som vas len prisla kuk 😀

tak ja idem papik

h.a.i.n.y
8. máj 2009

zuzanockamt
Ja sa uz velmi tesiám na mimko. Uvitala by som aj teraz 🙂 No vydata este nie som. Na buduci rok planujeme a co ty? Byvanie nemame vlastne ale bude.

zuzanockamt
8. máj 2009

nely ... tak to je fajn, ze mas dnes taky pekny den ... len si to uzi 😉
hainy ... ja som uz vydata 2 roky a spolu sme uz 5 a pol roka, mame vlastne byvanie - jednoizbovy byt ... dieta by som aj uz uvitala, ale teraz to neskusame ... mame na to dovody ... mozno to nie je spravne, ale co uz 🙄

riana12
8. máj 2009

Ahojte, tak som zase vecer pri pc 🙂

zuzanockamt
8. máj 2009

riana ... aj ja ... ako vzdy 😀 ... zajtra sa niekam chystas? ... mne drahy zahlasil, ze ma vraj zajtra prsat, musim kuknut predpoved na nete

riana12
8. máj 2009

ja som zajtra doma 🙄 tak budem pracovat na skalke, s braskom pojdem na travu (mam zajka),tak mu treba seno susit.

zuzanockamt
8. máj 2009

ja este neviem, co zajtra podnikneme, ale urcite nam treba ist na nakup
prave si pozeram svadobne obruckz, lebo tie co mame teraz by som rada predala, mne sa nepacia a MM aj tak svoju nenosi, tak ich predam a ja si kupim nejaku inu 🙂

riana12
8. máj 2009

Zuzi, a kupis si len sama pre seba? Muzovi ziadnu?

zuzanockamt
8. máj 2009

riana ... hej len pre seba, ved na co mu je, ked ju ani teraz nenosi, sme ich zbytocne kupovali, mohla som si hned vybrat nejaku krajsiu a teda aj drahsiu a on si mohol pozicat ... lebo my sme chceli lacne a tak mame len take tenucke

leatea
8. máj 2009

ahojte..no ja som stihla byt u sestricky rano..potom v praci..doma som navarila veceru a dokonca som si aj pospala 😅 a teraz mozem nadalej cakat na mileho..kedze ostal dlhsie..a pride aj tak az za min 2hodinky..tak este mozem cosi vymysliet,ze co spravim..

zuzi..zaujimave,ze chces kupit novu obrucku..u nas nastastie nosime obaja 🙂 akosi si neviem predstavit,ze by manzel nemal..ale zas,ked budes potom spokojnejsia 😅 tak si daj kludne spravit aj na objednavku 🙂 podla obrazka

zuzanockamt
8. máj 2009

lea ... MM ju mal len parkrat zo zaciatku a potom ju uz nenosil a ani nenosi a naco ju mam ja nosit, ked sa mi nepaci, tak si kupim novu a bude 😀 ... MM tvrdi, ze mu to vadi na prste, on nenosi a nikdy ani nenosil ani retiazky a aj s hodinkami ma problem

leatea
8. máj 2009

a aka sa ti paci?

zuzanockamt
8. máj 2009

musi byt z bieleho zlata, take mame aj teraz a trosku sirsia, tera mame len take tenucke, ale nemam konkretnu predstavu, ked ju uvidim, musi ma to oslovit, ze to je ona 😀

leatea
8. máj 2009

aj nejaky vzor chces alebo kamienok?
tie nase su riadne hrube a aj tazke 😀 tak aspon viem,ze tu svoju mam na prste 😀

zuzanockamt
9. máj 2009

lea ... asi aj nejaky vzor, ale vravim, ze nemam zatial konkretnu predstavu, pozrem, co maju v zlatnictve a ak ma nieco oslovi, tak si objednam

nelynka
9. máj 2009

dobre ranko zienky, tak sme sa vratili nakonies az o pol druhej, drahy zaspal do prace xixi, ale meskal len hodinku to je pohoda u nich...

ja som len cela pekne popuchla, urobil sa mi predvcerom herpes, kupila som si B-komplex vcera v lekarni a masticku nejaku mi teta dala a uz dneska ked som sa zobudila clea prava horna pera spuchnuta jak cernoch vyzeram a nadvovazok ma pekne zacina boliet mandla, az to je mandla a nebude to nejaky hnisavy vacok ☹

riana12
9. máj 2009

Ahojte, tak pekne popoludnie 🙂
No my tu mam nejake zamracene, no ale nevadi, aspon mi nic nebude prekazat v pobyte vonku 😀.

Co som vcera podvecer zarobila tu bazovu malinovku, doobeda som si ju dovolila troska ochutnat. No aj ked je nedokoncena, je to mnamka. Zoberiem brasku a hajde na dalsie kvety 😀 😀 A skusim dneska urobit este bazovy med 😉

Nely, skoro sa uzdrav 😉

A ostatne sa ako mavate? Isto dakde na vyletoch, vsak?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre