Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
10. máj 2009

lea ... tak to to je smola, ze vam to nevyslo a darhy musel ist ... prave to som neznasala na tej praci v UK, ze nemas istotu, nemozes si urobit program ako chces a ked zavolaju, tak podho do prace ... na moju psychiku to vplyvalo velmi zle, lebo som bola zvyknuta na nieco ine zo slovenska a toto bolo pod moju uroven

leatea
10. máj 2009

baby..dakujem za recepty 😉

zuzi..no kebyze nejdeme o dva tyzdne domov,tak mu je jedno..ale na tom mieste,kde je zacali robit dost poriadok so zamestnancami..tak sa snazi aspon robit a aj cosi odlozit..kedze nevieme,co bude po navrate 😖 tie stresy su priserne..

zuzanockamt
10. máj 2009

lea ... ved to, ze tie stresy su hrozne, ja som sa preto radsej rozhodla ostat uz po vianociach doma, vela sme o tom rozmyslali, ale ja som to uz fakt nezvladala byt na spagatiku a robit sluhu, teraz si robim svoju pracu, hoci za ovela menej penazi, ale som spokojna ... MM este stale nema pracu, ale ja verim, ze bude dobre a nieco sa najde

leatea
10. máj 2009

no ja mam dobru pracu..obcas mi lezie na nervy..ale som spokojna..aspon nateraz..ako najradsej by som bola doma..no je to tazke a hned to nejde..a mily to znsa dost zle..no aspon nejake prechadzky a vylety niekam mu robia tento pobyt krajsim..len zatial sa nam poriadne nepodarilo nic..tak sa musim posnazit aspon cez tyzden..

zuzanockamt
10. máj 2009

tak mozno vam to vyjde aspon cez tyzden ... ja budem teraz aspon 2 tyzdne oddychovat a ziadne vylety a turistika nehrozia a uvidim, ake bude to koleno, ked mi stehy vyberu ... ale mesiac mu dam taky oddychovy rezim, len lahke prechadzky a bicykel az potom 🙄

nelynka
10. máj 2009

veru zuzi treba sa zregenerovat

zuzanockamt
10. máj 2009

😀 ... no to jo, lebo uz nechcem dalsi uraz do leta ... a ty ako s herpesom? ... nejake zlepsenie nastalo?

nelynka
10. máj 2009

tak, trosku malicko to odpuchlo oproti vcerajsiemu ranu ale to uz vecer bolo Ok a dorana sa to nezmenilo..tha neviem

zuzanockamt
10. máj 2009

herpes je riadne neprijemny, mne sa to zvykne tahat aj 2 tyzdne, kym sa to da uplne do poriadku ... teraz som uz ale dost dlho ziaden nemala, tak dufam, ze ma nechyti nic v blizkej buducnosti 😕

leatea
10. máj 2009

baby..tak obe sup do pokojoveho rezimu 🙂 a nic nerobit..len jemne prace..ved sa musite dat dokopy..
ja sa ucim a cakam na mileho..skoncil v praci..tak je na ceste..hadam aspon prechadzku po kostole dame..mame tam mensi park..tak treba vyuzit..

zuzanockamt
10. máj 2009

lea ... ja sa praveze teraz snazim hybat, lebo ked dlhsie lezim alebo sedim, tak mam to koleno uplne stuhnute a tazko sa mi chodi ... lebo zajtra chcem ist normalne do prace, nerada by som ostala PN, no a v utorok idem na kontrolu

nelynka
10. máj 2009

tak mne netreba oddychovat, herpes je na ustach nie na nohax xixi 😀 😀

uz mam doma starjkeho som zvedava co zaveli

zuzanockamt
10. máj 2009

nely ... moj drahy bol cely den domka, len teraz este odbehol do garaze spravit smerovku na aute, lebo nesvietila a zajtra uz chce ist vybavovat papiere, tak nech to je vsetko OK

nelynka
10. máj 2009

tak moj teraz dosiel, ideme sa vyhovorit, do prahy sa nam nechce... 😀

zuzanockamt
10. máj 2009

a co ste mali ist na navstevu este? 😕

nelynka
10. máj 2009

hej ale nechce sa mi..

tak ja idem daco vymyselet..papa

zuzanockamt
10. máj 2009

oki, tak papa

leatea
10. máj 2009

ja cumim na nete..jak se stavi sen..spravili paradnu kupelnu..za 100tis ceskych..ale vsetko si robili uplne sami..takze dost usporili..

zuzanockamt
10. máj 2009

tak my budeme musiet kupit uz prerobeny byt, lebo peniaze na prerabanie nezvysia 🙄 ... inak tu v MT klesli ceny trojizbovych bytov cca o 700 tisic az jeden milion korun oproti vlanajsku ... skoda, ze teraz nemozeme brat hypo 🙄 alebo ze nemame tolko penazi v hotovosti 🙄

leatea
10. máj 2009

zuzi..no tak to je pekny pokles 🙂 len fakt je problem ci uz s pracou alebo ziskanim hypo 😖

zuzanockamt
10. máj 2009

no pokles je to pekny, ale kedze MM nema pracu, takze by bol problem brat nejaku pozicku, lebo urcite by sme celu sumu nebrali, predali by sme jednoizbak za nejakych 700 - 800 tisic a zvysok by sme vzali na pozicku

leatea
10. máj 2009

a ten vas byt tiez klesol..ci ani prilis nie?

zuzanockamt
10. máj 2009

tak jednoizbaky az tak neklesli, max. o 200 - 300 tisic, takze nie je to az take hrozne ... a my byvame v centre mesta, takze to je jedna z vyhod

leatea
10. máj 2009

tak aspon to centrum je vyhodou..a to,ze je mensi ma tiez vyhodu..nepridete o tolko penazi 😅

som prave dopozerala hokej..tak svedi ziskali bronz..aka som rada..este nech vecer rusi vyhraju a bude to parada 😀

zuzanockamt
10. máj 2009

ja som dnes pozerala F1 po dlhom case a ked zacal hokej, tak som prepla, uz ma to nebavi ... teraz kukam nove byvanie na JOJ a idem pomaly do vane ... to bude zase procedura na dlho, kvoli tej nohe 🙄

leatea
10. máj 2009

formulu som tiez pozerala 🙂 a som rada,ze vyhral kto vyhral..je to moj oblubeny jazdec 🙂
my ideme pomaly do kostola..nech nie sme ako pohania 😅

zuzanockamt
10. máj 2009

ja som volakedy pozeravala F1 pravidelne a aj do kostola som chodievala pekne kazdu nedelu ... teraz uz ani jedno a ani druhe 😅

riana12
10. máj 2009

A tu uz nik? 😕

Ja uz dneska len lahnut do postele a koniec. Cely den na nohach, az teraz som si poriadne sadla 😒. Uz mam bazovy med hotovy, v zavaracich poharoch uz odpociva. Dokoncila som aj dnesnu davku bazovej malinovky a este som sa cez den "opalovala" v zahradke.

Zajtra zase do prace 🙄 Ten predlzeny vikend by mohol byt dlhsi 😅

riana12
10. máj 2009

Dobru nocku prajem 🙂

riana12
11. máj 2009

Kde nik, tu nik 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre