Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
12. máj 2009

nely ... a ty co taka vysmiata 😕

nelynka
12. máj 2009

zuzi ale nic, vytesena som bo som bola skusat satky a uz mam aspon aku taku predstavu ake si mozem vybrat xixi, vyber zuzeny, len.......stale ich je nejako vela 😀

zuzanockamt
12. máj 2009

tak to je fajn, ze uz mas aspon nejaku konkretnjesiu predstavu ... a to budes mat pozicane, ci ides kupovat? ... ja by som si kupila len nejake jednoduche lahke letne saty, aby som ich este potom vyuzila, lebo keby som kupila nejake extra spolocenske, tak ich uz potom nemam kde pouzit

nelynka
12. máj 2009

idem kupovat a idem kupovat klasika svadobne ale take ze su to aj zaroven spolocenske aby som ich potom vyuzila este, ja sa toho nebojim..
a ked nevyuzijem tak predam....

zuzanockamt
12. máj 2009

mne by bolo luto dat za to peniaze ... my na nejake extra spolocenske udalosti nechodievame a ked sa pritrafi nejaka svadba tak chodievam v uplne obycajnych letnych satach alebo klasika cierne nohavice a bluzka

nelynka
12. máj 2009

zuzi ja chcem saty aj na fotenie v lete a radsej dam 5000kc za ne ked ich kupim a potom predam popripade ako dat za ne 10 000 pozicovne a nemam ani saty a ani peniaze..
a idem si objednat take aby som ich mala uz aj ako spolocenske ked bude treba, pretoze tie co mam su mi uz male, citim sa v nich ako sardinka, takze tych peniazkov lutovat nebudem ani jedinu sekundu v mojom zivote

zuzanockamt
12. máj 2009

nely ... ved ty vies ako sa mas rozhodnut ... ja som v tychto veciach dost setrna 😀

nelynka
12. máj 2009

tak mozno to nevyzera ale aj ja, ked si mam vybrat ci dam za saty 7500 alebo dam za saty 5000 a potom sa mi este peniaze v pripade ze ich predam aspon nejake vratia tak co by si robila ty? isteze kupila a nasledne predala...
mne to za to stoji..

jasne ze ked nikam nechodite tak to je ine...

zuzanockamt
12. máj 2009

ja by som viac ako 3000 za saty nedala a aj to by som uz mala vycitky 😀
my chodievame len na rodinne seansy a tam nemusim byt nejako extra nahodena, na nejake väcsie a formalnejsie action nechodime, nastastie 😅

nelynka
12. máj 2009

tak ja sa vzdy tesim ked niekam ideme a mozem si kupit nejake pekne satocky a teraz som povedala ze na fotenie chcem nove saty, jednoduche, nie take ako som mala na svadbe, so sirokou suknou...
chcem pekne romanticke fotky, tak budem mat pekne romanticke saty...

zuzi esteze ste nemali velku svadbu, za 3000som saty nevidela ani na pozicanie hehe

nelynka
12. máj 2009

a okrem toho, mam 3siat v skrini co mi len stoja a tie sa chystam predat a urobit radost niekomu inemu, kezde mne su uz male..a za to co ich predam si kupim jedne satky ktore budu robit radost mne 😀

zuzanockamt
12. máj 2009

nely mna moje saty stali okolo 2500 - 3000 sk za pozicanie, a to som mala normalne saty zo salonu, ale nie nejaky posledny model, ale asi 2 - 3 roky stare ... ale mna hned oslovili, ked som ich videla 😵

nelynka
12. máj 2009

tak jasne, sice, tu si lacnejsie ako 7500nepozicias..na SK to je kusok ine, ale aj tak co by som chcela v salone saty tak pozicovne 9000-15000sk...tak radsej dam za ne 5000 aj s postovnym a potom ich predam ked mi budu stat v satniku 😀

zuzanockamt
12. máj 2009

ved hej, ked je pozicanie take drahe, tak jasne ... aj v MT boli dost vysoke sumy okolo 5000 - 10 000 sk v svadobnych salonoch, ale ja som obehala vsetko, co sa dalo a nasla som jeden malicky salonik a tam boli velmi prijatelne ceny
ja chcem teraz predat obrucky, ak sa bude dat a kupit si nejaku peknu novu pre seba 😵

nelynka
12. máj 2009

hej si pisala davnjesie, sak jasne, ked mm aj tak nenosi...
moj by ju z ruky nedal ani za boha...ale sme ich vyberali tak aby neboli drahe ale aby sa nam pacili..
mame z bieleho zlata, obycajne a kazdy mame jeden briliant...a stali nas 8800kc, co podla mna uplne super cena bola..

zuzanockamt
12. máj 2009

my mame tiez z bieleho zlata take tenucke, lebo sme chceli co najlacnejsie a veru ani neviem kolko stali, to uz bolo davno, ked sme ich kupovali, lebo my sme mali obrucky uz rok pred svadbou, takze asi tri roky ich uz mame

nelynka
12. máj 2009

tak my sme nechceli najlacnejsie ale zase ani najdrahsie, kupovali sme take aby sa nam pacili ale aby sme za ne nedali cele uspori na svadbu..
a som rada, su krasne..

zuzanockamt
12. máj 2009

no mne sa nase spociatku aj pacili, ale teraz uz nie a moja mi je uz aj tak trosku velka

zuzanockamt
12. máj 2009

idem kuk panelak na JOJ a potom spinkat, lebo po dnesnom lenoseni uz idem zajtra do prace ... takze dobru noc

nelynka
12. máj 2009

tak mne sa nastastie stale pacia najviac zo vsetkych 😀

tak dobru nocku prajem, dobre sa vyspinkaj

riana12
13. máj 2009

Ahojte 🙂

Ako sa mavate dneska?

nelynka
13. máj 2009

ahojte...

riana ja dobre, idem dat konecne nieco oprat svieti kraaaasne slniecko...xixi

riana12
13. máj 2009

Ahoj Nely 🙂 U nas stale viac-menej pod mrakom, ale nevadi, aspon sa nemusim trapit v tom teple.

nelynka
13. máj 2009

tak vidis, ja konecne poperem daco bo uz mam zase plnu kupelku haraburdov, tak nech kus pomyzne...

riana12
13. máj 2009

To mi pripomina, ze aj ja by som si mala dat poprat oblecko 😀 😝

nelynka
13. máj 2009

veru treba treba..
ja tam mam este plnu krabicu detskych veci co som dostala, to chcem tiez poprat ale tha neni casu na to..idem daco nahadzat do pracky

riana12
13. máj 2009

Nely, inak uz od rana vsimam, ze si zmenila foto 😕

nelynka
13. máj 2009

hej hej, to je z vcerajsieho fotenia..charlize mi ju pochvalila tak som ju sem supla 😀

riana12
13. máj 2009

Ja som bola mierne v tom, ze to z tvojej svadby. Je to taka prtkava fotecka 😀

nelynka
13. máj 2009

ne ne...ale aspon to tak vyzera hehe 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre