Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
14. máj 2009

😕 😕 😕 ... a riana sa kde zabudla dnes vecer? 😀

nelynka
14. máj 2009

riana asi oddychuje 😀

zuzanockamt
14. máj 2009

asi jo, aj ja oddychujem pri NB s vylozenou nohou 😀 ... a MM pral koberceky do auta vo vani a teraz uz cumakuje na TV

nelynka
14. máj 2009

tak ja oddychujem pri kriminalke v posteli a mm cumi na telku a ani nevi eze som doma 😀

zuzanockamt
14. máj 2009

nely ... ale snad si ta vsimol 😕 ... tak moj by vedel urcite, kedze v jednej izbe tazko niekoho len tak prehliadnes 😀

nelynka
14. máj 2009

tak on si ma vsimol, ale uz je zazraty za telkou 😀 😀 😀

zuzanockamt
14. máj 2009

nely ... 😀 ... aj moj cumakuje dlho do noci ... ale mne to nevadi, aspon mozem v pokoji pisat na kona a cetovat na pokeci 😀

nelynka
14. máj 2009

tak ako mne to tiez nevadi, lepsie ako by mal lietat po krcmach...
ale vies, potom ide do postele ze je unaveny a uz spi a zenu si ani nevsimne

zuzanockamt
14. máj 2009

ja chodim spavat skor ako moj drahy, kedze rano vstavam do prace...on chodi o dost neskor spat, ani neviem kedy 😅 ... dam mu pusu na dobru noc a vybavene 😀

nelynka
14. máj 2009

tak my to mame naopak, ale zvyknem si ist lahnut kedy on, keby nahodou ho nieco chytilo ale pozeram este kriminalku dva diely a potom zachrapem aj ja

zuzanockamt
14. máj 2009

ved aj MM si uz potom lahne do postele, ale ja ho uz do nicoho nenutim, ked nechce, nemusi

nelynka
14. máj 2009

sak ani ja ho nenutim len tam idem keby NAAAHODOU isla okolo jeho chut na sex vies

zuzanockamt
14. máj 2009

tak my sme uz sex nemali asi 3 tyzdne,ale som v pohode

nelynka
14. máj 2009

takteraz som sa zasmiala zchuti..to u nas bolo bezne...
teraz je bezne tak raz za tri mesiace..tri tyzdne to su este vianoce u nas doma.. 😝 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
14. máj 2009

ja som zvedava ako dlho to bude u nas, lebo predtym som ja stale rypala do neho, ze chcem sex, ale teraz to neriesim, tak som zvedava, kedy sa rokyve 😅

nelynka
14. máj 2009

zuzi ta drzim palce, ja keby som do mojho nerypla raz zacas tak sex nemam vobec...

riana12
14. máj 2009

Jeeej, ono tu aj po mne zhanka je 😵 Zuzi, uz som tu 😀

zuzanockamt
14. máj 2009

ja som si povedala, ze stacilo ... ked nechce, tak sa vnucovat nebudem ... bud na to pride sam, alebo nebudeme mat sex, ale potom nech necaka, ze vsetko bude fungovat tak, ako predtym

riana12
14. máj 2009

Uz st esi mysleli, ze som na vas bobek hodila, vsakze? 😀

zuzanockamt
14. máj 2009

ahoj riana ... uz som ta stihla pozdravit v buducich snazilkach, ale spraim to aj tu 😀

riana12
14. máj 2009

A coze to tu riesite? Sex? U nas podobne babulky, podobne 🙄

zuzanockamt
14. máj 2009

riana ... hej riesime sex ... co uz ked ti nasi chlapi su taki ... ved to byva väcsinou naopak 😕 ... este ten nelynkin to sa da pochopit, ale ten moj, to teda nie 😅 ... ale uz som si zvykla 🙄

riana12
14. máj 2009

Zuzi, tvoj sa boji, ze nemate podmienky pre babatko, vsak?

zuzanockamt
14. máj 2009

riana ... neviem, nech sa boji coho chce ... uz som minulu sobotu aj kondomy konecne po 2 mesiacoch kupila, ze mozno ho to nakopne a nic 🙄

nelynka
14. máj 2009

zuzi ja naozaj ked sa nedoprosujem tak sex nemam a zase ja som taka ze bez toho bars nevydrzim ale podviest by som ho nedokazala, to som uz zistila...
takze ostava mi len jedine, prosikat sa a cakat..

a zajtra uvidime ci to tak bude aj nadalej alebo sa to bude mozno lepsit

zuzanockamt
14. máj 2009

nely ... tak ja uz prosikat nebudem ... kaslem na to ... a su predsa rozne moznosti, ved aj mne to chyba ... ja ledva tyzden vydrzim 😀

riana12
14. máj 2009

Ja som teraz s mojim telefonila troska, aj predtym sme kecali, preto som sem dorazila az tak neskoro 😀

zuzanockamt
14. máj 2009

takze uz ste v pohode? ... ci stale riesite? 😕

nelynka
14. máj 2009

zuzi jasne, su moznosti ale ked mna to s tymi inymi moznostami nebavi,normalnemu chlapovi sa to nevyrovna a naozaj nemienim cakat kedy sa mlademu panovi uraci a po pol roku si spomenie ze nemal uz nejak dlho sex...!
ja nie som z tych co vedia drzat jazyk za zubami a ked mi nieco prekaza tak si poviem svoj nazor..
nebyt mojho neustaleho dojebavania, tak nejde ani na andrologiu a mysli si ze je vsetko v najlepsom poriadku a ja by som sa tu mohla aj z koze vytrhnut a nic by da nedialo

zuzanockamt
14. máj 2009

nely ... ani mna to nebavi, ale nebudem sa predsa prosit o nieco, co by malo byt normalne ... svoje som mu uz povedala a dost razne, tak je to na nom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre