Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
22. máj 2009

ja len tak bludim po nete, aj ked by uz bol najvyssi cas zaliezt do postele, lebo rano skor vstavam, idem na celu sobotu k rodicom

leatea
22. máj 2009

riana..pekne sny..

zuzi..ty sa este nechystat spat 😅 ?

zuzanockamt
22. máj 2009

lea ... no mala by som ,lebo rano vstavam 6:15, idem k nasim, ale nejako sa mi este nechce ist do postele 😅

nathali
22. máj 2009

naspite sa este tolko !!a co tu budem ja robit sama????

zuzanockamt
22. máj 2009

no ja sa vyspim v nedelu rano, zase budem vstavat az tak nejako po desiatej 😀

leatea
22. máj 2009

nathali..no ja by som sla spat..ale este je malo hodin pre mna..tak tu budem s tebou 🙂

zuzi..a co tam?

nathali
22. máj 2009

no vidis tak tu ostan este som nou 🙂 aj ked mne tu pekne prsi a postel vola este tu budem kto vie kedy sa tu potom objavim zas

zuzanockamt
22. máj 2009

lea ... akoze co tam? ... ved idem na navstevu domov, som uz tri tyzdne u nasich nebola

nathali
22. máj 2009

a kde byvaju??,noooo ja som doma nebola uz asi mesiac :( no co neda sa hned vsetko a ty si vydata???

zuzanockamt
22. máj 2009

nathali ... hej som vydata uz dva roky, nasi byvaju cca 60 km od MT, na Orave

nathali
22. máj 2009

a kolko ti je na fotke vyzeras tak na 20-cat 🙂

leatea
22. máj 2009

zuzi..a ide aj manzel? obcas sa chodi k rodicom pomahat..preto sa pytam 😀

nathali..a ty si vydata?

zuzanockamt
22. máj 2009

no fotka je stara asi mesiac, cize aktualna 😉 ... vo februari som mala 27 a MM ma 34 ... som zvyknuta na to, ze vyzeram mlado, to mi hovoria vsetci, 20 je este dobry odhad, uz mi tipovali aj menej 😀

nathali
22. máj 2009

nie este nie som vydata aj ked tento rok uz bolo vsetko na plane nakoniec s toho zislo :(

zuzanockamt
22. máj 2009

lea ... MM k mojim rodicom nechodi
nat ... a preco z toho zislo?

leatea
22. máj 2009

zuzi..aha..no tak si to tam sama uzi 🙂

nathali..a co sa stalo?

zuzanockamt
22. máj 2009

lea ... no ja si to tam vzdy uzijem ... uz som si zvykla, ze tam chodim sama

nathali
22. máj 2009

moja rodina sa trocha dost pohadala vlastne vsetci chceli nieco ine a kazdy si to naplanoval po svojom tak sme to uz nevydrzali a vsetko zrusili bola to hruza mama mala vybrate uuuplne vsetko cez kostol kvetiny jedlo priestory a dokonca este aj moje saty tak naco ja do toho budem kecat nie?noo tak s toho nic nebude ale asi buduci rok a ak nie tak snad bude aspon miminko 🙂

zuzanockamt
22. máj 2009

nat ... takze uz ste zacali pracovat na babätku? ... my este nejaky ten rocik pockame
no s tou svadbou to muselo by neprijemne ... nie je dobre, ked sa do toho vsetci staraju, poznam to 🙄

leatea
22. máj 2009

nathali..no u nas sa starali svokrovci..teda svokor..ale ja som si pevne stala za svojim a vsetko sme oznamili az sme to mali..
mozno sa mozete pokusit urobit to potajomky a tesne pred svadbou oznamit termin..
jeej,ze babo 🙂

zuzi..no si viem predstavit..

nathali
22. máj 2009

hej vysadila som anti a pracujeme jak sa da 🙂 ja som mala problemy s vajecnikmi a maternicou tak uz nechcem cakat ale myslim ze aj tak sa nam to nepodari hned

zuzanockamt
22. máj 2009

nat ... a kolko mas rokov? a drahy? ... tak ja sa musim spoliehat na to, ze sme zdravi obaja a ze sa podari na prvy sup, lebo vzhladom na vek, nebudeme moct potom dlho vyckavat 🙄

leatea
22. máj 2009

my mame rovnake zmyslanie ako zuzka..ratame,ze nam nic nie je a babo pride presne vtedy,ked budeme chciet 😅 😕

zuzanockamt
22. máj 2009

lea ... my by sme chceli uz teraz, takze babo u nas bude musiet prist vtedy, ked budu na to podmienky 🙄

nathali
22. máj 2009

ja mam 22 a priatel 27 no uvidime co s toho bude

zuzanockamt
22. máj 2009

nat ... to ste este mladi, u nas je to uz horsie, ale treba verit, ze sa zadari

nathali
22. máj 2009

hej sme mladi ale bola som u lekaroch a neboli ku mne mili s odpovedami na moje buduce tehotenstvo a ja som mala vzdy problemy tak mam strach aby som sa raz dockala

leatea
22. máj 2009

nathali..to si mladunka 🙂 myslim,ze aj ked to nebude hned,tak nebude vadit..

nathali
22. máj 2009

ved prave chcem tomu nechat volny priebeh a nech si priroda s tym urobi svoje
leatea:a tebe je kolko rokov?a odkial si ak mozem vediet???

zuzanockamt
22. máj 2009

nat ... to mam aj ja strach niekedy, ze aby som sa vobec raz toho dockala, ale z uplne inych dovodov ako ty 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre