• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
a ake su to dovody???ak mozes kludne hovor
22. máj 2009 o 23:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hlavne materialne ... MM nema praccu a musime najskor kupit väcsi byt, mame teraz len 25 m2, co je dost malo pre troch, si myslim
22. máj 2009 o 23:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nastastie ja pracu mam aj dve ale s bytom je to horsie sme v podnajme a tu kde sme nechcu deti takze by sme sa museli vystahovat ale co uz aj tak by som raz odtial odisla
22. máj 2009 o 23:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam 26 a polovicka coskoro 30..ale cakame len do dalsieho roka..dufam,ze tie iste problemy,co ma zuzka,ze aj my vyriesime..manzel robi len cez agenturu aj to nie vzdy..
22. máj 2009 o 23:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja pracu nastastie tiez mam, sice nie moc dobre platenu,ale aspon nieco ... a tento byt je chvalabohu nas, ja by som nechcela ist do prenajmu
22. máj 2009 o 23:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v kazdej rodine je vzdy nieco ked to nieje praca tak je to byt a ked to nie je ani jedno tak su to peniaze!a ked to dokazali nase prababicky ked este museli chodit na pole a mali horsie podmienky tak mi to musime zvladnut tiez!
22. máj 2009 o 23:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky ja uz bezim do postele nech sa troska vyspim tak dobru nocku vsetkym :slight_smile:
22. máj 2009 o 23:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no musime to nejak zvladnut..ale mohol by niekto pomoct :grinning: ono sa dobre smeje..ale ked pride slaba chvilka,tak mi je skor do placu :confounded:
my budeme mat deticky urcite este v uk..uz len kvoli tym peniazom..a tomu,ze tiez by sme radi mali vlastne byvanie..ktore nemame..
22. máj 2009 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oki ... dobru noc, aj ja uz pojdem, lebo je uz vela hodin ... tak teda vsetkym dobru noc :wink: :slight_smile:
22. máj 2009 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dobru noc..ja este troska pobeham po nete a tiez pojdem..
22. máj 2009 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte krasky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,hlasim sa uz z Dublinu :wink: :wink: :wink: :wink: ste toho popisaliiiiiiiiiiiiii,jo jo joooj to ani neprecitam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj cipsi ani necitaj, neboj nic, o nic si neprisla :wink:
23. máj 2009 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oky nely tak si usetrim cas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,dnes vas budem este zanedbavat ale zajtra tu uz budem ako na koni,dnes mam este draheho doma a mame kopu roboty. :wink: :wink: :wink: :wink:
23. máj 2009 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nelusik co mas inak noveeee???Ja som sa uz nevedela dockat konika,vzdy v posteli mi to nejako doplo,ze chcem konikovat cez den som na to nemala cas si nejako na to spomenut :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. máj 2009 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cipsi to aj ja som tak na tom...
xixi..ze cez den ked mam co robit nic a vecer by sa mi aj chcelo ale skoro furt temy o nicom, tak radsej zapnem film..
ale uz sa obmedzujem na 100 prispevkov denne :grinning:

nove ani nic, len ze uz mam opravene auto a v pondelok idem volat za pracu, pravdepodobne, cakam na podporu ktora mi stale neprisla a v pondelok potrebujem ist vlozit peniaze na ucet aby nam stiahli hypo tak som kus na nerviky ale vpohode..
a tento mesiac sme celkom dobre vysli, ostane nam az 2000kc do vyplaty hehe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte..tak uz som takmer zbalena :grinning: este cosi porobim a oddychnem si a bude aj cas ist na lietadlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

cipsi..ahoj..ako si sa mala?

nely..to mate teda dobre..ked sa bude takto darit,tak urcite zacnete aj setrit :slight_smile:
23. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lea sak ideme zalozit buduci mesiac stavebne sporenie...budeme odkladat zatial po 250kc a potom ked budem mat robotku tak zdvihneme na vyssiu sumu..
23. máj 2009 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nely..tak to je super teda..aj to malo je aspon nieco..my budeme odkladat asi len na ucte..ale slovenskom,aby sme neminali :sweat_smile:
23. máj 2009 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lea aj ja si myslim a po 6rokoch z toho budeme mat minimalne 60 000kc a tych 250kc sa najde kazdy mesiac, nie ej to zase az taka palka obrovska...
23. máj 2009 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja by som mala asi tiez zacat odkladat..lebo uz som asi v polovici a doteraz slo takmer vsetko na poplatky za vedenie..normalne neuveritelne..
23. máj 2009 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
konecne som doma, len pred chvilou som prisla od nasich ... zase ma nabalili ako vzdy, takze mame zasoby aspon na tyzden :dizzy_face: ... sestra uz mala CD z 3D sona, tak sme pozerali ako vyzera malinky, no nadherny je :dizzy_face: , uz mu pokupila aj niekolko veciciek :slight_smile:
a co sa tyka setrenia, tak ja sa nad tym nejako nezamyslam, extremne vela neminame, co treba, to poplatime a zvysok ostava na ucte, zatial sme nikdy neboli v minuse a aj teraz tam mame celkom slusne sumy, aj ja aj MM ... no a samozrejme este rezerva, co sme nasetrili v UK, ale z toho sa nemina, to je na horsie casy alebo na novy bytik ... uvidime, co pride skor :confused: :sweat_smile:
lea ... tak stastnu cestu a uzite si obaja atmosferu domova :wink:
23. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzanockamt : ahoooj , tak ste si uzili mrnousa :slight_smile: moja sestra nechce babo ani za svet neviem preco sa tomu tak brani :frowning2:
23. máj 2009 o 21:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj nathali :slight_smile: ... no moja sestra tiez zo zaciatku moc nechcela, ale nakoniec ju jej partner nahovoril a teraz je spokojna a tesi sa velmi na malinkeho ... mal by sa narodit niekedy koncom augusta alebo zaciatkom septembra ... inak moja sestra je mladsia odomna, teraz bude mat 26, takze ma predbehla :grinning:
23. máj 2009 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo u nas to vyzera tak isto mi to nechavame na prirodu a setra sa tomu brani vsetkymi prostriedkami ake su jej je 27 tak ona uz ma na case no co radsej podnika
23. máj 2009 o 21:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej, tak to je taka stara ako ja, my to na prirodu este nenechavame, zatial este sledujem plodne a neplodne dni no a samozrejme kondomy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale HAK uz neberiem
23. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak s tym som aj ja sekla uz ma to nebavilo a stale som zabudala tak to bolo vlastne aj jedno
23. máj 2009 o 21:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja som brala poctivo, nezabudala som vobec, ale brala som ju uz skoro 5 rokov a mavala som uz posledny rok dost velke bolesti noh a ruk, tak som to radsej po dohode s lekarkou ukoncila, ale teraz o HAK zase uvazujem, len sa bojim, ze sa mi zase tie bolesti vratia
23. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moja sestra uz ma trojrocne a to je o rok mladsia odo mna..ale sa vydavala aj skor ako ja a nesla na vs..takze totiez dost ovplyvnilo jej rozhodnutie
23. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lea ... to je jasne, pokial clovek uz po strednej skole nestuduje, ale sa zamestna, tak väcsinou aj rodinka pride skor ... ale mna v takom mladom veku tieto zalezitosti vobec nelakali, chcela som dokoncit VS, potom zacat pracovat, nieco este zazit a hlavne si chvilku uzit aj zivot vo dvojici :wink:
23. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jasne..ja som tiez radsej za studium..
a s tou hak..tak ja beriem naplaste..ale len kvoli bolestiam,co som mala..ale idem vysadit na chvilku..sa mi objavila alergia..no chcem pockat do dovolenky..a potom prestanem na par mesiacov a uvidim,ci sa to zlepsi..
23. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok