• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
tak ja som myslela, ze uz sa k hak nevratim nikdy, ale je to najpohodlnejsia a najspolahlivejsia ochrana aka existuje, ked este fakt neuvazujes nad prirastkom ... no este popremyslam a musim skocit aj k lekarke, ale az v lete, ked budem mat dovolenku, teraz nie je kedy kvoli praci
23. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju neberiem ako ochranu..

sa tu uz balime..zasa..predposledna cast balenia..a pred odchodom bude posledna..ked budeme balit uz len stravu :slight_smile: sa mi ani spat nechce..sme spali o piatej a teraz sa nam nechce..no pojdeme aspon na hodku..
23. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som mala HAK len ako ochranu
tak to mate pekne poriesene s tymi etapami, ja som vzdy zbalila vecer pred odchodom a potom uz len nieco na zahryznutie do prirucnej a bolo :slight_smile:
23. máj 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj my by sme boli najneskor cez den..ale cosi sa neda zbalit skoro,aj ked to nie strava..cez tyzden poviem,co to bolo :wink:
23. máj 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa lucim..ozvem sa asi az z svk..teda,ak sa nebudeme nudit na letisku :grinning:
23. máj 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
dnes som sa chystala dlho vyspavat a uz pred osmou som bola hore :confused: :sweat_smile: ... a teraz sa uz chystame na vyletik niekam na hrad, ale este nemame celkom presne vybraty ciel ... ale pravdepodobne to bude Lietava - zrucanina hradu za Zilinou, takze budeme mat aj trosku turistiku :slight_smile: , kdeze sa jedna o zrucaninu
24. máj 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi
aj ja som planovala dlhy spanok ale tha nevydalo :grinning:
tak prajem prijemnu turu, ja zase slamena vdova az do piatku tak si este musim pockat :frowning2:
24. máj 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my mame na seba s drahym uz len dnesny den, lebo vcera som ja bola cely den prec u nasich a od pondelka zase musim do prace,takze budeme spolu len ku veceru ... len skoda, ze je vonku chladno a zamracene dnes :angry: ... este musim ist do lekarne si kupit rosalgin, lebo ma zase chyta nejaky zapal, aj mechur ma uz pobolieva ... ma porazi z toho, lebo zapal mechura som mala asi pred mesiacom a pol
24. máj 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my mame pred sebou buduci vykedn a uzili sme si jeden druheho cely tyzden ked mal drahy dovcu..teraz musi ale cely tyzden makattak oddychujem a vyvalujem sa posledne dni domka :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: hoooj
24. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ten rehot?? :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic mam dobru naladu :grinning:
24. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaa tak super :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Mne isiel dnes drahy do prace,normalne som smutna,ze tri tyzdne sme boli spolu non stop a teraz je prec :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: >ozik kedy zaciname s tou dietou vcera som bola na nakupe obocia a zeleniny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam draheho tiez v robote az do stvrtka, a som rada ze je prec, aspon si kus oddychnem..
no kedy zaciname neviem, ja mam aj teraz dietu hehe:slight_smile:
chladnicka prazdna :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze obocia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ovocia som myslela samozrejme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme sa pochopili neboj :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kus na slniecko, pustat bazen a tak..potom ozvem
24. máj 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oky nely tak ja zacnem sama a ked budes mat chut tak sa pridas :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ,ja zacinam od zajtra aj s behanim aj so zmenou stravy :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
24. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja viacmenej pojdem s tebou ale zozaciatku po svojom trosku, lebo si velmi vyberat potraviny nemozem teraz a potom pojdem na plno od polky juna trebars...dobre?
ja uz som zacala bicyklovat takze aspon nejaky pohyb je xixi

a idem na to slniecko... :grinning:
24. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsinka : a preco ci len tak??ja sa uz dlhzie cas chysam cvicit a jest zdravo ale ale nejako sa kto mu neviem dokopat :frowning2: ale asi zacnem :grinning:
24. máj 2009 o 11:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali ano len tak,chcem schudnut a hlavne sa hybat,chodila som civicit ale stalo ma to dost penazi a ako som videla kamosku ktora zmenila trosku stravu a zacala chodit behavat tak som si povedala,ze ona to zvladla tak to zvladnem aj ja :wink: :wink: :wink:
24. máj 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi presne tak..

nathali len pre dobry pocit ze pre seba nieco robis by si to mala skusit :wink:
24. máj 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len neviem co s tou veeelkou kopou sladkosti co sme si priniesli zo Slovenska,samoska,ze uuuplne sladkosti sa nevzdam,ale budem sa snazit obmedzovat,len neviem ako odolam tomu kilovemu sacku kroviek :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
24. máj 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ja by so tomu odolala raz dva -pac krovyk nemam rada hehe :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely videla si moje foto na streche??Vcera som dala :wink: :wink: :wink: :wink:
24. máj 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej videla, krasne to mate..musim uz aj ja zahradku pofotit a hodit :grinning:
24. máj 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial to nie je nic moc,ale ked sa dame do toho,chodniky nove,lampy a este nejaka ta nova zelen tak to bude fajn,chceme iba travu nic pestovat,ked dame altanok a jazierko hned to bude inak vyzerat :wink: :wink: :wink: :wink:
24. máj 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi veru bude..aj my pomalicky travnikdavame dokopy a setrit zaciname na podkrovie, na nadstavbu nad garaz..ale to chvilku potrva kym sa k peniazkom dostaneme,...
24. máj 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak vy mate svoje domceky to mate super mi byvame v baraku ale tiez by sme chceli domcek je to lepsie ale stoja dost :frowning2:
24. máj 2009 o 12:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok