Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
23. máj 2009

tak ja som myslela, ze uz sa k hak nevratim nikdy, ale je to najpohodlnejsia a najspolahlivejsia ochrana aka existuje, ked este fakt neuvazujes nad prirastkom ... no este popremyslam a musim skocit aj k lekarke, ale az v lete, ked budem mat dovolenku, teraz nie je kedy kvoli praci

leatea
23. máj 2009

ja ju neberiem ako ochranu..

sa tu uz balime..zasa..predposledna cast balenia..a pred odchodom bude posledna..ked budeme balit uz len stravu 🙂 sa mi ani spat nechce..sme spali o piatej a teraz sa nam nechce..no pojdeme aspon na hodku..

zuzanockamt
23. máj 2009

tak ja som mala HAK len ako ochranu
tak to mate pekne poriesene s tymi etapami, ja som vzdy zbalila vecer pred odchodom a potom uz len nieco na zahryznutie do prirucnej a bolo 🙂

leatea
23. máj 2009

no aj my by sme boli najneskor cez den..ale cosi sa neda zbalit skoro,aj ked to nie strava..cez tyzden poviem,co to bolo 😉

leatea
23. máj 2009

tak ja sa lucim..ozvem sa asi az z svk..teda,ak sa nebudeme nudit na letisku 😀

zuzanockamt
24. máj 2009

Ahojte 🙂
dnes som sa chystala dlho vyspavat a uz pred osmou som bola hore 😕 😅 ... a teraz sa uz chystame na vyletik niekam na hrad, ale este nemame celkom presne vybraty ciel ... ale pravdepodobne to bude Lietava - zrucanina hradu za Zilinou, takze budeme mat aj trosku turistiku 🙂 , kdeze sa jedna o zrucaninu

nelynka
24. máj 2009

ahoj zuzi
aj ja som planovala dlhy spanok ale tha nevydalo 😀
tak prajem prijemnu turu, ja zase slamena vdova az do piatku tak si este musim pockat ☹

zuzanockamt
24. máj 2009

no my mame na seba s drahym uz len dnesny den, lebo vcera som ja bola cely den prec u nasich a od pondelka zase musim do prace,takze budeme spolu len ku veceru ... len skoda, ze je vonku chladno a zamracene dnes 😠 ... este musim ist do lekarne si kupit rosalgin, lebo ma zase chyta nejaky zapal, aj mechur ma uz pobolieva ... ma porazi z toho, lebo zapal mechura som mala asi pred mesiacom a pol

nelynka
24. máj 2009

tak my mame pred sebou buduci vykedn a uzili sme si jeden druheho cely tyzden ked mal drahy dovcu..teraz musi ale cely tyzden makattak oddychujem a vyvalujem sa posledne dni domka 😀 😀

cipsinka
24. máj 2009

ahojky 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
24. máj 2009

😀 😀 😀 😀 🙂 hoooj

cipsinka
24. máj 2009

co ten rehot?? 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
24. máj 2009

nic mam dobru naladu 😀

cipsinka
24. máj 2009

ahaaaaaa tak super 😉 😉 😉 😉 😉 Mne isiel dnes drahy do prace,normalne som smutna,ze tri tyzdne sme boli spolu non stop a teraz je prec ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ >ozik kedy zaciname s tou dietou vcera som bola na nakupe obocia a zeleniny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
24. máj 2009

tak ja mam draheho tiez v robote az do stvrtka, a som rada ze je prec, aspon si kus oddychnem..
no kedy zaciname neviem, ja mam aj teraz dietu hehe🙂
chladnicka prazdna 😀 😀

cipsinka
24. máj 2009

ze obocia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ovocia som myslela samozrejme 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
24. máj 2009

sme sa pochopili neboj 😀 😀 😀

nelynka
24. máj 2009

idem kus na slniecko, pustat bazen a tak..potom ozvem

cipsinka
24. máj 2009

oky nely tak ja zacnem sama a ked budes mat chut tak sa pridas 😉 😉 😉 😉 😉 ,ja zacinam od zajtra aj s behanim aj so zmenou stravy 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
24. máj 2009

tak ja viacmenej pojdem s tebou ale zozaciatku po svojom trosku, lebo si velmi vyberat potraviny nemozem teraz a potom pojdem na plno od polky juna trebars...dobre?
ja uz som zacala bicyklovat takze aspon nejaky pohyb je xixi

a idem na to slniecko... 😀

nathali
24. máj 2009

cipsinka : a preco ci len tak??ja sa uz dlhzie cas chysam cvicit a jest zdravo ale ale nejako sa kto mu neviem dokopat ☹ ale asi zacnem 😀

cipsinka
24. máj 2009

nathali ano len tak,chcem schudnut a hlavne sa hybat,chodila som civicit ale stalo ma to dost penazi a ako som videla kamosku ktora zmenila trosku stravu a zacala chodit behavat tak som si povedala,ze ona to zvladla tak to zvladnem aj ja 😉 😉 😉

nelynka
24. máj 2009

cipsi presne tak..

nathali len pre dobry pocit ze pre seba nieco robis by si to mala skusit 😉

cipsinka
24. máj 2009

len neviem co s tou veeelkou kopou sladkosti co sme si priniesli zo Slovenska,samoska,ze uuuplne sladkosti sa nevzdam,ale budem sa snazit obmedzovat,len neviem ako odolam tomu kilovemu sacku kroviek 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
24. máj 2009

cipsi ja by so tomu odolala raz dva -pac krovyk nemam rada hehe 😀 😀 😀

cipsinka
24. máj 2009

nely videla si moje foto na streche??Vcera som dala 😉 😉 😉 😉

nelynka
24. máj 2009

hej hej videla, krasne to mate..musim uz aj ja zahradku pofotit a hodit 😀

cipsinka
24. máj 2009

no zatial to nie je nic moc,ale ked sa dame do toho,chodniky nove,lampy a este nejaka ta nova zelen tak to bude fajn,chceme iba travu nic pestovat,ked dame altanok a jazierko hned to bude inak vyzerat 😉 😉 😉 😉

nelynka
24. máj 2009

cipsi veru bude..aj my pomalicky travnikdavame dokopy a setrit zaciname na podkrovie, na nadstavbu nad garaz..ale to chvilku potrva kym sa k peniazkom dostaneme,...

nathali
24. máj 2009

holky tak vy mate svoje domceky to mate super mi byvame v baraku ale tiez by sme chceli domcek je to lepsie ale stoja dost ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre