Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
24. máj 2009

nathali...jedine co potrebujes pracu na neurcito, zajst do banky a poziadat o hypo a viem z v okoli Berouna, Benesova su domceky vpohode a lacne ak samozrejme nie si narocna a nechces dom stavat..
my sme ho kupovali pred pol rokom a pozerali sme aj okolie Beroun, Benesov ale nepacili sa nam alebo boli uz predane...
my sme nas kupili pri koline za 2 150 000kc a vpohode...
ja som povedala, max 2roky v podnajme a hned do svojho...nebudem pchat cudzim ludom do ust a zveladovat co nie je moje pre niekoho ineho co tam pride po nas..
😉

nathali
24. máj 2009

znama ma jednu knihu o ocistovani a to som chcela skusit len je trocha zle se sa smie len pit ale vraj nepocitujes ani hlad tak neviem ale mam s toho trocha strach predsa bez jedla
niekeedy si zacivim ale nie je to vobec ucinne ked je to len raz za cas tak bude musiet byt na seba prisnejsia a so sladkym budem mat aj ja problem

nelynka
24. máj 2009

tak ja sa sladkeho nebojim, mam chut tak si dam, nikdy som s tym problem nemala a ani mat nebudem..pribrala som od hormonov a od toho ze som sa rozhjedla nezdrave jedla ako hranolky, mekace a podobne veci..

nathali
24. máj 2009

nel to mas pravdu ties sme takto planovali no uvidime lebo sme mali celkom pekne ponuky ale zo slovenska tam nam jedna pani davala celkom pekny domncek za 3 mil.ale potom padli na 2,9 mil ale aj tak to bolo dost lebo hypo na sk by bola 21 tis mesacne a to je strasne vela tak neviem co dalej beroune som sa este nepozerala len tak letmo ale zas mi je luto kupoivat barak keby sme sa mali prestahovat na sk no kazdopadne je zle ze este stale nevieme kde chceme ostat na stalo :(

cipsinka
24. máj 2009

nely co je nove v snazilkach nevies co je s babami?? 😕 😕 😕 😕 😕 Jedine kto mi pisal bola krasulka 😵 😵 😵

nelynka
24. máj 2009

nathali tak to mate blbe, to by ste sa mali rozhodnut kde chcete ostat..
mne drahy povedal hned ze minimalne este 10rokov sa na slovensko nevratime nastalo nakolko tam by sme len tazko nasli nejaku pracu a ak ano tak len za smiesne peniaze, co tu je 100x lepsie, ina zivotna uroven, ine platy. ina ponuka...
a som povedala ze ked tu mame byt tak dlho tak len vo svojom a dom stale mozme predat...

cipsinka
24. máj 2009

ja som si na SVK kupila nejake knizky ale najviac sa tesim na knizku Rodicovstvo je veda dnes sa asi do nej pustim 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
24. máj 2009

cispi ani nic asi..nikto sa nehlasi..
ani misha, ani krpcek..mimusa budu mat chlapceka a aj pretusik budu mat chlapceka, inak nic neviem

nathali
24. máj 2009

hej to mas pravdu ako aj ja som nad tym rozmislala ze tu ostaneme a nieco kupime tak uvidim asi buduci rok by sme sa do niecoho mohly pustit cloveku je hned lepsie ked je doma a nemusi sa bat ze vas niekto vyhodi !a nie je ti smutno a luto ze nie si tak blizsko pri rodicoch?

nelynka
24. máj 2009

tak to ja mam taketo knizky zakazane aj na ne pozerat..

a inak cispus uz sme boli s drahym na kontorle u toho androloga a hadaj co..
je vporiadku
hormony ma vporiadku akurat testosteron na dolnej hranici ale vraj by to nemalo mat vplyv na chut na sex..
ale aj napriek tomu mu doporucil injekcie na pol roka za 2500kc...
ale ci zaberu neviem..
ako vcera sa priplazil ked som si sla lahnut, aj sa snazil, aj mi prislo ze sex bol dlhsi o nejaky cas ale neda sa povedat ze by zacala ucinkovat injekcia kym to nebude aspon 2x do tyzdna alebo aspon 1x do tyzdna

nelynka
24. máj 2009

nat stale sa bat musis lebo mas na krku hypoteku a v dnesnej dobe ani praca nie je ista..
ja som ju istu mala a aj tak ma vyhodili..
ale aspon platis za svoje a vies ze ked bude najhorsie zastavis si splatky a domcek predas a neostane ti na krku nedoplatok a exekutor...

nelynka
24. máj 2009

normalne premyslam ako dostane notebook na dvor hehe🙂) idem nieco skusit..

nathali
24. máj 2009

cipsinka:ta kniha moze byt fajn tak daj vediet 🙂
nely a to s tvojej strany je problem v sexe??

nelynka
24. máj 2009

nathali preco myslis ze z mojej strany???

nathali
24. máj 2009

ja sa len pytam praveze neviem neber to zle ak nechces nemus mi odpovat

nelynka
24. máj 2009

no keby si precitala poriadne ten prispevok kde som pisala o tych injekciach pochopila by si ze ide o chybu z manzelovej strany, kezde testosteron je muzky pohlavny hormon...xixi 😀 😀

neboj neberiem to v zlom, ja uzs om zvyknuta odpovedat na tieto veci...

a nie nie je to chyba z mojej strany, skor by som povedala ze naopak

nathali
24. máj 2009

to vies snazim sa docitat ostatne veci a potom neprecitam jednu poriadne 😀 no snad to bude vsetko ok 😵

nelynka
24. máj 2009

jasne vpohode, mne sa to tiez stava,,
tak ci to bude Ok zalezi len a len od neho...on je vporiadku len je hpochodner ako tu uz pisala riana..
len ho stipnes a uz je hotovi a ide zomret, no strasny je 😀 😀 😀 😀
ale sa trosku aj ukludnil ak lekar povedal ze je to Ok, akoby mu padol dalsi kamen zo srdca..a teraz uz len cakat ci sa to zlepsi alebo sa s nim rozvediem 😀 😀

nathali
24. máj 2009

to by si nespravila alebo anooo???? 🤐

cipsinka
24. máj 2009

nely tak to je super,ze je Feri v poriadku,tak uz ho iba dobiedzat,ze nech sa nerobi chudacikom ked je uplne zdravyyyy 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
24. máj 2009

nat to vies ze spravila...ked uz inak mu pomoct clovek nevie 😀 😝 😀

cispi veru veru uz len dobiedzat ostava, no tak ale uvidime, mozno mu uz trosku zacina zaberat som sama zvedava co sa z toho vykluje hehe 😀 😀

nathali
24. máj 2009

nely tvoj muz je feri???tak to je mile moj tiez 🙂 😀 😝

nelynka
24. máj 2009

nat hej je Feri..hehe to je nahoda 😀

nathali
24. máj 2009

noo to je ale fajkt zlate 😀 ale ten moj zase k lekarovi nejde ani za svet!ale ked je nachladnuti tak uz umiera a musim ho lutovat ale to asi kazdy chlap nie???

cipsinka
24. máj 2009

nely preco mas na take knizky zakazane pozerat??? 😕 😕 😕 😕 😕 javascript:addEmoticon('😉','vBody')😕 To nie je typicka knizka o dietati a podobne to ide skor o psychyku a o postup vychovy a mna to strasne zaujima 😉 😉 😉 😉

nelynka
24. máj 2009

nat hej to kazdy chlap, ale tak ten moj ked mu poviem ze ma ist k lekarovi tak ide..
nema s tym problem, ci uz sperijky si nehat pozret alebo len koli nachladeniu...

cipsi to ja neviem preco, opytaj sa mojho draheho..on i vzdy povie ze na to je este dost casu take knizky pozerat...a ma viac menej aj pravdu,..ale ked bude babo, nevyhne sa tomu 😀

zuzanockamt
24. máj 2009

my sme uz z vyletiku naspät, kupili sme si nanukovu tortu a tak teraz sa napchavame 😀 a pozerame F1 ... potom este zohrejem obed a budeme vegetit dalej, nastastie nemusela som varit, maminka ma vcera poriadne nabalila, tak len zohrievat budem 😵

zuzanockamt
24. máj 2009

cipsi ... ja som od draheho dostala na Vianoce knizku - Dieta - aje tam rozpisane vsetko od 1 roka do troch rokov, aspon myslim, tiez je tam vela zaujimavych veci o vychove, strave, spanku, ... atd ... mna to tiez zaujima a rada si take veci precitam aj skor ako budem mat vlastne dieta, na skodu to nie je

cipsinka
24. máj 2009

ahojky zuzi 🙂 ,presne na skodu to nie je,to nie je knizka urcena len a len pre maminky ale aj pre zeny co chcu o vychove vediet viac 😉 😉 😉 😉 ,no aspon tato rodicovstvo je veda 😉 😉 😉 😉

Zuzi ked sme boli teraz na SLovensku boli sme aj v Martine u znamych a ked sme tam isli tak plno cyklistov bolo po ceste tak som len cumakovala,ze ci ta nespoznam nahodou 😉 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
24. máj 2009

cipsi IP..

zuzi mne to pisat nemusi, napis to mojmu muzovi, dam ti jeho mail?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre