• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
baby je velke mnus ked som do kysnuteho cesta nedala vajko?
24. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipi presne tak ani ja by som nemohla ked uz tak si adoptovat ale nie takto!to musis mat silnu volu dat dieta potom niekomu inemu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
24. máj 2009 o 15:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ja ti neporadim kysnute cesto som este nerobila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

nathali tak tak uuuuplne s tebou suhlasim :wink: :wink: :wink:
24. máj 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ked je na to niekto zvyknuty ako zuzka je to o inom
baby, ved nerobte z toho dramu ... ja ako ucitelka mam od toho trosku odstup ... je to vlastne podobna praca ako vychovavatellka v DD, len mas dieta alebo deti doma
nely ... moja mama nikdy do kysnuteho nedavala vajicko a bolo vsetko v pohode a svokra zase vzdy dava :sweat_smile:
tak moja mama vzdy dava ja som teraz nemala tak som nedala, tak uvidim co to urobi hehe :grinning:
24. máj 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi nikto z toho nerobi dramu ale myslim si,ze je rozdiel ucit deti v skole 8 az 10 hodin a hotovo a je rozdiel s dietatkom zaspavat citat mu rozpravky,dat mu pusku na dobru nocku ja by som bez toho nezaspala keby som mala babo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,mozno som divna
24. máj 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel a co ide dobre robit?????????? daj nejaky dobry napad :slight_smile:
24. máj 2009 o 16:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ... nie si divna :wink:
nely ... neboj, podaria si ti tie buchty aj bez vajicka, ale je pravda, ze s vajok su take chutnejsie
24. máj 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ja neviem ja keby som mala doma babo tak si nan zvyknem a nevedal by som si urobit odstup
24. máj 2009 o 16:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja cely den len zerem :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: nic normalne som do ust este nedala len same somariny a to kazdych desat minut,joooj este ze od zajtra zacina masaker :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali som si teraz mrkla blizsie tvoju foto a si tam riadna kocka strasne mi takto pripominat tu playmate Evu Cifrovu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
24. máj 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vies to su take dni ze stale musis nieco mat v ustach preto nosium vsade zuvacky :slight_smile:
24. máj 2009 o 16:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat ... ja by som nechcela babo, chcela by som väcsie uz, tak od troch rokov, aby som mohla chodit aj do svojej prace a ono by chodilo do skolky ... keby si pracovala s detmi a mala taku pracu, tak si dokazes urobit ten odstup
cipsi ... potom daj vediet ake budes dosahovat uspechy, mozno to potom bude motivovat aj mna :slight_smile:
24. máj 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzi budem ta informovat,snat sa nejake ti uspechy dostavia :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
24. máj 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi neboj len papaj a hlavne by si mala pojest setky sladkosti dneska aby ta nematali potom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nat idem skusit buchty napare urobit :grinning: :grinning: :grinning:

cipsus, tak ja idem s tebou, zistila som ze mam doma este kilo jablk a nejake drobnosti co sa diety tyka jesto tiez..xixi..kym vydrzim vydrzim..
rano pomerame, hodime kila jedna druhej a ide sa na to :grinning:
24. máj 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali aj ja by som nosila zuvacky ale bojim sa o blomby :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jasne, ze dostavia, ved ak ides upravovat aj stravu a k tomu das este aj pohyb, tak to pojde ... ja som uvazovala nad 90-dnovkou znovu, ale sa mi to velmi zle organizuje kvoli praci :rolling_eyes:
cipsi vies kolko ich mam ja a bez zuvacky sa nehnem, musim mat vzudycky nejaku v ustach ked som prec a duplom po jedle som manik na to :grinning:
24. máj 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely tie kila radsej vynechame to si kazda radsej napise do dennicka a budem hlasit iba stratene cm a kg dobre??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja zuvacku zujem v kuse a plomby drzia v pohode, este ani jedna nikdy nepustila
24. máj 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ako chces :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja papam mentolove cukricky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .minule presne pred rokom asi dva dni pred odletom mi vypadla blomba lebo som zula zuju a ked mi to zubarka robila skoro som vyskocila z koze tak od vtedy zuvacku ani vidiet nechcem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. máj 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely aj ja mam iba zlty melon skor mam dost zeleninky uz aj brokolicu som si kupila a to uz je vazna vec :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja s tym problem nemam a ani som nikdy nemala, klop klop
ale to ja zujem tak ze kym ju rozzujem tak zujem a potom uz si ju len prehadzujem v ustach na chut :grinning:
24. máj 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niektorym ludom vraj plomby dobre nedrzia, tak to zavisi asi od toho, mne nastastie drzia dobre
24. máj 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo ja nakupim tiez ale az na vyplatu zatial budem chalovat co dom da hehe :grinning:
a ked neda nic budem drzat post..

inak som uz jedla tento rok melon bez kostiek, ako 50kc za kilo ale stalo to zato...uuplne paradny bol :grinning:
24. máj 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely a s tymi sladkostami nie si daleko od pravdy po dnesnom dni to uz mame riadne vytriedene draheho porazi ked zbada ten minus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Teraz som si urobila vodu s citronom a aj tak mam kramy tak mi aspon trosku zoslabnu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
24. máj 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam blomby ale zuvacky proste musim baby ak idete cvicit idem s vami ja nemozem sama lebo to nie je ziadna motivacia a potom m a to rychlo prejde hmmm buchticky tie mam rada ale uz sa musim so sladkym krotit
24. máj 2009 o 16:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, zatial sa s vami rozlucim, idem sa trosku zuslachtovat, ako vzdy v nedelu, vlasky umyt, francuzsku manikuru na nechty spravit a potom este treba pozehlit a idem draheho skusit vyhnat umyt riady, som zvedava, ci sa od tej telky odlepi :grinning:
24. máj 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok