• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
cipsi sak aj u nas to tak je a drahy si uz zvykol hehe :grinning: :grinning: :grinning:

tak nat ono mi to nepride zase az tak sladke jedlo a sladke treba jest dodava to energiu a mne to nikdy neskodilo ani na kila a ani na postavu tak sa sladkeho nebojim.
ked mam chut dam si a ked nie tak si dam nieco ine..a tak je to spravne...
uz som si dokoca odvykla aj od mekacov a chiny a zvykla som si na kopu zeleniny, proste telo si pyta co potrebuje :grinning:

kuk
http://pauzicka.zoznam.sk/obrazky/vsetky/Zvieratka_zvieratka_zvieratka35
24. máj 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak sa maj zatial a potom sa vraat :slight_smile:
24. máj 2009 o 16:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nati a ty co chces chudnut prosim ta ved si podla fotky len kost a koza :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. máj 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeminku nely to su krasne fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ten velky cierny pes ty brdo to je hovado :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
24. máj 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak mam blond vlasy,nie peroxidove ako som nosila na strednej teraz ich mam tmavsie ale blond huraaaaaa po 3 rokoch znova uplne sa s nimi super citim som si aj doniesla zo Slovenska farbu lebo na SVK ma vysla 4.50 a tu okolo 13 ecok,rozdiel nie???
24. máj 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi takeho by som chcela domov, to je kraaasa mat doma :grinning:

cipsi ty si blondinka neee pjecooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale je to teda velky rozdiel..

mna nejako zacina bolet hlava a tie mrchy nikde boha a ja ich tak potrebujem ako sol boha :angry:

papa zuzi
24. máj 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely nie som az taka blondinka na foto to ani nerozoznat ma trosku bledsie vlasy :wink: :wink: :wink: :wink: ,ale mne sa to viac hodi bledsie ako tmavo hnede to vyzeram starsie a teraz s bledsimi sa citim lepsie :wink: :wink: :wink: :wink:
24. máj 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked nemas uplne blede je dobre..
ale hlavne je ze sa citis ty super, to je zaklad :wink:
24. máj 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie nemam uplne blede ked mi to zafarbila tak som bola aj sklamana,ze to mam take tmavsie ale slniecko urobilo svoje a mi to trosku este zbledlo :wink: :wink: :wink: :wink:
24. máj 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej slniecko to este potom vytiahne troska :wink:
24. máj 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a zase som tu na chvilku ... MM povysaval a ja som uz len podlahy umyla a nakrmila pracku, vlasy mam uz tiez umyte a ked si zmyjem masku z tvare, tak ich pojdem fukat a potom zehlit
ja by som tiez chcela blond, ale som velmi bleda a svetle vlasy sa mi nehodia :angry:
baby, neviete mi poradit, ktore samoopalovacie mlieko je fakt dobre? ... hlavne, aby nemalo ten typicky zapach potom ... lebo sa nechcem velmi opalovat a nicit si pokozku a mna aj tak velmi tazko opali, vzdy len do cervena, aj ked potom mi to zhnedne, no velmi lahko sa spalim
24. máj 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zehlit pojdem pradlo a nie vlasy :grinning: ... tie sa budu len fukat :grinning:
24. máj 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi neviem ti poradit s tym mliekom ja mam tri z toho jeden z avonu a vsetky smrdia :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
24. máj 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to cipsi, ze mne sa tiez zda, ze vsetky asi pachnu rovnako a to mi strasne na tom vadi
24. máj 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to ani tak nevadi ked to pouzivam dva tri dni ale potom uz ano uz aj oblecko z toho smrdi a moj drahy to nemoze ani citit :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
24. máj 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to vadi aj mne a ja by som to chcela teraz na leto pouzivat tak kazdy druhy - treti den, nech mi to opalenie vydrzi ... no asi skusim nejake drahsie znacky popozerat, ci tam nebude rozdiel ... ja som mala niveu teraz kupenu
24. máj 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som jeden casd mala johnson and johnson (alebo nieco take to bolo) a to mi prislo ze vonalo vcelku dobre
24. máj 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. máj 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... len som vas prisla kuk :slight_smile: jaj... hladali sme byt... dlho... a uz mame konecne :slight_smile: zatial samozrejme len prenajom, lebo na kupu este nemame, ale dufam, ze postupne budeme mat na svadbu, byt a potom aj babatko :dizzy_face:
24. máj 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aknell..
tak gratulujem k byticku :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely dakujem.... bolo to uz o nervy, dvakrat nam uz byt vyfuklu, keby sa to stalo este raz, uz by ma asi trafilo :rolling_eyes:
24. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je take tazke najst podnajom?
24. máj 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak inzeratov je kopa.... ale niektore byty :rolling_eyes: diery totalne, drahe a tie samozrejme nikto nechce alebo fakt pekne a aj drahe a tie ktore su pekne aj cena je primerana nie je tak vela a je o ne velky zaujem a potom uz je len na majitelovi komu to da... a najhorsie je, ked je to clovek bez chrbtovej kosti a dohoda mu nic nehovori... mali sme ist podpisat zmluvu a ked mu Marek (priatel) rano volal, ze ci to plati, tak povedal, ze sa ozvala byvala podnajomnicka a chce to hned od pondelka, takze mu da o 300eur viac :rolling_eyes:
24. máj 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak su aj taky ludia...
nastatsie my sme natrafili dobre ked sme sa stahovali do podnajmu, byvali sme 3mesiace na ubytovni a potom sme sli az do podnajmu...
a to mi dohodila byvala kolegina za smiesne peniaze...nic moc ale utulny bytik a hlavne lacny...na Prahu az privelmi...
ale dlho som tam aj tak nechcela ostat, bola to len z nudzecnost koli prechodnemu pobytu..aby sme mohli kupit dom :grinning:
24. máj 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este byvate v bytiku ci uz mate vlastny domcek? a ako dlho si vydata? a kolko mas rokov? sorrky za tolko otazok... ja zvedava veeeelmi :sweat_smile:
24. máj 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aknel, davno si tu nebola a blahozelam k bytiku
nely ... vyskusam teda ten jonson, uvidim ako bude vonat :wink:
24. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aknel vpohde len sa pytaj..
uz davno nie sme v byte, vydrzala som tam len rok a pol a stacilo mi..
od decembra sme vo svojom, v domceku nedaleko prahy..
vydata som rok aj nieco a mam zatial 21rokov (v septembri 22) :grinning: :grinning:

zuzi skus, skus si ho otvorit v drogerke a ovonat ale mne vonal celkom dobre..

babule na chvilku vas opustim ideme s mm na benzinku rozmenit prasule aby mal do roboty...

ae za chvilku sa vratim
24. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely, a ta vona vydrzala aj potom neskor? ... lebo ja mam taku skusenost, ze ked ho ovoniam v obchode, tak v pohode, potom aj ked sa natieram, tak tam ta vona este je, ale na druhy den alebo o par hodin neskor uz citit zase tu charakteristicku vonu samoopalovacieho prostriedku :confounded:
24. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi bola tam stale ta vona, akurat ked som sa osprchovala sprchovym tak zmyzla a vonala som po sprchovom :grinning:
24. máj 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babule..tak sa hlasim uz zo ziliny..unavena,ale sme dosli v pohode..len dlha cesta..
24. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok