Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
26. máj 2009

No to bude. Kniziek je dokopy 10, neobjednavala som si len ja. A bude to musiet priniest mama z posty sama 😔 Ja to z prace nestiham, postu mame otvorenu kratko.

zuzanockamt
26. máj 2009

tak to bude mat mama riadny naklad ... ty si ale riadna internetova nakupovacka 😉

riana12
26. máj 2009

No toto bol taky ulet.
Mama je v tomto omnoho horsia 😀 Strasne rada nakupuje kvety, takze jej balicky su vzdy tazke, uz ma teda nejaku prax 😀.

Ked tak ratam, tak okrem tohto este 41 prispevkov a som na 1000-ke 😵

zuzanockamt
26. máj 2009

tak rychlo podme pisat, nech mozes oslavovat 😀

riana12
26. máj 2009

Zuzi a ty ako a nakupovanie cez net?

riana12
26. máj 2009

Zuzi 😀 😀

Buchnem si sampano 😀

zuzanockamt
26. máj 2009

ja cez net nenakupujem ... aj normalne nakupujem dost malo ... snazim sa setrit, ale ked vidim nejaku vec, co ma fakt oslavi a fakt by som ju nemohla nechat v obchode, tak ju kupim 😀

riana12
26. máj 2009

No ja sa tiez snazim setrit. A kolkokrat sa mi stane, ze vyletim po nejakej veci, ze jeeej, ake super. Chvilu na to pozeram a nakoniec to odlozim, ze naco mi to bude.
A riadim sa heslom, ze ak ma nieco fakt zaujme a je to za slusnu cenu, tak to kupim (a vo vacsine pripadov to neskor potrebujem v case, ked to uz v obchodoch vobec nie je 🙂).

zuzanockamt
26. máj 2009

ved aj ja len vtedy, ked je to za rozumnu cenu

riana12
26. máj 2009

zbehla som si spravit nieco pod zub, uz som spat 🙂

zuzanockamt
26. máj 2009

ja prave rozmyslam, ze co by som este zjedla ... uz som mala marcipanovu milku ... uplne super je ... musim maminke povedat, nech mi este kupi, ked pojdu zase do polska, lebo u nas som taku este nevidela

riana12
26. máj 2009

marcipanovu milku? 😕
no ja so si spravila chlebik s maslom,syrom a salamom, k tomu pohar mlieka 🙂

zuzanockamt
26. máj 2009

ja si idem asi oprazit na panvici udene mäsko, syrcek a k tomu asi rozok s bryndzou a zeleninou

riana12
26. máj 2009

ja si obcas ako "maskrtu" opeciem par koliesok salamu, pekne sa to tam opecie, na chipsiky...

zuzanockamt
26. máj 2009

ja mam chut na nieco take nezdrave,tak uz som to hodila na panvicu a o chvilu uz budem tlacit a cakat draheho, lebo isiel bratovi pomahat na dom,tak dufam, ze uz coskoro pride

riana12
26. máj 2009

Dneska som uz maka nezdravy obed v MC, vcera som zas mala na obed zeleninovy salat s mozzarellou, takze sa to vyrovnalo.
Dneska som mala na plane popracovat troska vonku, ale 100 inych veci som mala vo vnutri na robote 😝. A este aj hnusna MS uz klope na dvere, isto ju tu zajtra mam ako na koni 😝 😝.

zuzanockamt
26. máj 2009

tak ja som mala dnes na obed len jeden velky jogurt a kavu, lebo som nestihala ist niekam, kedze sme boli na skole a chcela som si potom v robote spravit nejake veci
aj ja uz ocakavam MS, niekedy vo stvrtok alebo v piatok, uvidime, kedy pride, teraz bez HAK uz nemam taky prehlad

riana12
26. máj 2009

S priatelom a jeho kamaratmi by sme mali ist o mesiac na par dni na chatu a vychadza mi, ze bud mi bude MS na zaciatku pobytu koncit alebo si ju tam odkrutim celu ☹
A este dalsie potesenicko, pod hodinkami sa mi teraz vecer vyhodili vyrazky, strasne to svrbi, budem si to asi musiet s niecim potiet, aby som si zas neurobila chrastu ☹

zuzanockamt
26. máj 2009

no tak to je smola s tou MS ... preto su dobre tabletky, ze si to mozes posuvat ako ti to vyhovuje
no a k tym hodinkam, asi si alergicka na nieco v nich - najcastejsie to byva nikel, ktory vyvolava alergie

zuzanockamt
26. máj 2009

idem do vane, ale este sa tu potom zastavim 😉

riana12
26. máj 2009

No lepsie som sa pozrela, su to len potnicky, ale maju isto suvis s materialom hodiniek. Teraz mam len hodinky z nehrdzavejucej ocele. Predtym som mala titanove, lahunke, koza pod nimi sa mi nepotila tak velmi, ani potnicky som nemala.

Tabletky nechcem. Bojim sa, ze by som neskor mohla mat po ich vysadeni poblemy. Jasne, je vela bab, co im cyklus nabehne v poriadku, ale predsa len sa bojim.

zuzanockamt
26. máj 2009

ja som brala HAK skoro pät rokov a vsetko je v pohode, aj cyklus nabehol bez problemov, aj vsetky vysledky som mala vzdy dobre ... lenze je to naozaj len individualne ... keby som nemala uz tolko rokov, tak si dam znova predpisat, lebo aj sex je viac uvolneny s HAK

etuska
26. máj 2009

no baby.ja vas cakam v inej teme a vy tu 😀
Zuzi-mnaaam bryndza-uz sa na nu tesim 🙂

zuzanockamt
26. máj 2009

ahoj erika ... veru zanedbavame nasu druhu temu 😅 ... no veru som si pochutila, ale uz aj ty si budes moct o chvilu 😉

etuska
26. máj 2009

Zuzi-to hej 🙂 Nasi nam sem sice viezli kilo bryndze,no vsetko im v UK na letisku zhabali 😠 😠 😠

zuzanockamt
26. máj 2009

erika ... to vazne??? ... a preco? ... ved kufre sa predsa nepozeraju

etuska
26. máj 2009

hmm-lenze oni to mali v prirucnej batozine a zdalo sa i to podozrive-asi si mysleli ze sulky dynamitu 😖 -my sme leteli tyzden pred nimi a v prirucnych sme mali len jedlo-vsetko mozne a v pohode to preslo

zuzanockamt
26. máj 2009

tak ja som jedlo do prirucnej nikdy nedavala, vsetko islo len do kfrov a vsetko v pohode

zuzanockamt
26. máj 2009

riana a ty si sa kde stratila? ... takymto sposobom tu 1000-ku dnes neoslavime 😀

etuska
26. máj 2009

No,ja sa tiez vytratim 😀 musim este co-to dnes stihnut a uz mi klipkaju oci.Ako na potvoru u nas o 20:30 este svieti slnko 😀 bru nocku prajem 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre