Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
5. máj 2009

Zuzi 😉

nelynka
5. máj 2009

😀 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

zuzanockamt
5. máj 2009

nely ... a je ine byt sama v 20-ke a ine tri roky pred 30-kou ... potom neskor pochopis 😉

nelynka
5. máj 2009

zuzi ja to chapem neboj sa,neodsudzuj ma ze mam len tolko rokov kolko ma, ako to robia aj iny..myslia si ze mlada zaba este nic nezazila ale to by ste sa divili kolko toho mam zasebou...

riana12
5. máj 2009

Nely, tys prosim ta 87-cka? Bo na MS ta v tej teme zhliadam 🙂

zuzanockamt
5. máj 2009

nely ... neodsudzujem, to nie 😉 ... ale clovek sa ozaj vekom velmi zmeni, ved sama uvidis ... naozaj je to pravda ... ja ked len seba porovnam, ked som mala 20 a teraz,ked mam 27, tak to je diametralny rozdiel

nelynka
5. máj 2009

hej riana som 87ka 😀
ja to viem zuzi, ja som sa za posledne 2roky co som s mm tiez strasne zmenila...

riana12
5. máj 2009

Nely a mozem poprosit aj mesiacok? 😀

nelynka
5. máj 2009

september

zuzanockamt
5. máj 2009

aj moja sestra najmladsia je 87ka 😉

riana12
5. máj 2009

Nely, jeeej, a ja som februar 88 😀

nelynka
5. máj 2009

😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

takze skoro rovesnicky 😉 ... to len ja tu taka obstarozna 😀 ... ale nechcela by som mat uz menej

riana12
5. máj 2009

Babyyyy, my sme sa zadrhli pri veku? 😕

nelynka
5. máj 2009

riana kolkeho?

riana12
5. máj 2009

Nely, 12-teho 🙂 A ty?

Zuzi, no ja by som si priala mat este viac. Pretoze ked niekde zahlasim vek, tak na mna hned inak zacnu pozerat, ako na mlade, neskusene, atd. Vsetci by len poucovat chceli a tak.

nelynka
5. máj 2009

riana, ja som v 20ke uz mala zasebou umele oplodnenie, vies ako tam na mna pozerali?? 😀 😀

ja mam 4.2 meninky 😀 😀

ja som inak 9.9.

zuzanockamt
5. máj 2009

riana ... tak ja ked sa zjavim niekde, tiez ma beru ako decko, lebo vyzeram velmi mlado na svoj vek ... ale ked zahlasim vek, tak prva reakcia, ze coooo? ... a potom uz v pohode, hlavne v praci, ked som prisla niekde na konkurz, ale ked vidia zivotopis a nejake tie skusenosti, tak uz v pohode

nelynka
5. máj 2009

tak mne mozu vidiet aj skusenosti nikde ma nechcu lebo este nemam dieta

riana12
5. máj 2009

Ale babulky, ked mne 12-rocnej vykali 10-rocne deti 😀 😀 😀 😀
Co na to vravite?

zuzanockamt
5. máj 2009

no ja som sa nestretla s tym, ked som teraz chodila po skolach, ze by ich zaujimalo, ci mam alebo nemam decko, hlavne ich zaujimalo, kde som koncila VS, lebo nie vsetky pedagogicke fakulty su na dobrej urovni a kolko a kde som ucila a co vsetko som este mala v skole na starosti, ci mam nejake certifikaty a tak

zuzanockamt
5. máj 2009

riana ... to vazne? 😕 😅 ... tak ja ked som ucila deviatakov, tak velky rozdiel vo vizazi medzi mnou a tymi babami nebol 😅

nelynka
5. máj 2009

zuzi ja co som bola v jednej firme na pohovor, povedali mi ze ma neberu koli jazyku, lenze robi tam kamaratka a tej sa sef pochvalil, ze ma nevzali koli tomu, ze som mlada, to by ani nevadilo, ale ze som vydata a oni tam uz nechceli ziadnu co by coskoro zmyzla na matersku a museli by zase hladat nahradu...

zuzanockamt
5. máj 2009

tak ja som doteraz robila iba v statnej sfere, takze tam som taketo nieco nepostrehla 😕

riana12
5. máj 2009

Ja som kvoli nadobudnutiu skusenosti sla hned po strednej do prace, popritom so skoly. Ze ked sa potom rozhodnem ist hned po skole na matersku, tak po nej budem mat aj vek v pohode, aj drobec bude uz, aj prax bude 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

riana ... ja mam strednu gympel a kedze som chcela byt vzdy ucka, tak som nemohla ist hned po gympli ucit, ale pekne na VS ... ale nelutujem vobec, lebo ten intrakovy zivot a celkovo studentsky zivot stal za to ... uplne super 😵 😵 😵

leatea
5. máj 2009

ahojte..tak som naspat..a zas som sa dozvedela,aki sme mudri 😀 my slovaci 😀 😀 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

oki kocky, idem ja do sprchy a do postele, lebo rano musim ist uz na 7:30 do prace, takze dobru noc vam zelam

nelynka
5. máj 2009

ja mam strednu gympel a VS zivot ma bavil pol roka, nebavilo ma to ucenie a neustale behanie zo skoly na intak, ze som sa nemohla vyspat lebo daky debili si tam robili vkuse ozran party na chodbe,, 😠

zuzanockamt
5. máj 2009

nely ... my sme mali nastastie v pohode intrak a ziadne divoke zurky sa nekonali ... a skola ma bavila 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre