Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
20. jún 2009

Nely, hod si do Giiglu bari mandle. Ja som si tak tie cukriky nasla 🙂

riana12
20. jún 2009

Zuzi, ja som nasla na nete zatial len take recpety, kde to cierne pivo slo. Ale cudujem sa, bo si neviem predstavit, ako to potom chuti.

nelynka
20. jún 2009

mnaaaam uz viem ktore su to 😀 😀

nie ani u nas sa nedava cierne pivo

riana12
20. jún 2009

Tak potom su to ake podivuhodne recpty s tym pivom? 😕

nelynka
20. jún 2009

hm to je fakt divne to som este nepocula..

zuzanockamt
20. jún 2009

ja si tiez neviem predstavit ako to moze chutit,ale mozno je to dobre ... treba len vyskusat

riana12
20. jún 2009

Mozno to aj niekedy vyskusam. Bo asi len tak lahko nezistim, ako to chuti 😀.
Ale ake chute na likery som si tu medzi vami narobila, nedbala by som aj teraz si nieco dat 😝.

zuzanockamt
20. jún 2009

riana ... aj ja by som si volaco dobre sladucke hrkla 😀 😀 😀

riana12
20. jún 2009

No pockam si do pondelka-utorka, to nabehnem do obchodu a vecer sa bude varit 😀. Sice nemam extra prilezitost, ale nech, no nie? 😉

nelynka
20. jún 2009

riana aj ja musim cakat do pondelka na monin bo tu ho nekupim a az v pondelok pojdeme do prahy taks i ho zozeniem, ja uz som zavislacka na virgine normalne

riana12
20. jún 2009

Pozerala som si nejaky receptik na ten Virgin, Nely, no vyzera to byt velka mnamka 😉.

riana12
20. jún 2009

Babulky, pomaly uz pojdem spat, tak sa tu majte pekne, dobru nocku 🙂.

zuzanockamt
20. jún 2009

dobru noc,riana 🙂

nelynka
20. jún 2009

riana to je to je jeden uzasny napoj, mnam mnam..

dobru nocku prajem..

ja uzs a tiez poberiem pomali som nejaka mimo a nahnevana a setko..
snad teraz kus svokor starkemu dohovara..snad ☹
tak pa

zuzanockamt
20. jún 2009

nely a preco by mu mal dohovarat? 😕 😅

nelynka
21. jún 2009

ahojte

zuzi stale to tu rozoberam preco, tak kus porozmyslaj a prides na to..

riana12
21. jún 2009

Bre ranecko 🙂
Kto sa tu nachadza v takuto "vcasnu" vikendovu hodinu?

riana12
21. jún 2009

Učiteľka nakreslila na tabuľu jablko a pýta a sa detí:
-"Čo som to nakreslila?"
Prihlási sa Janko:
-"Zadok."
Učiteľka sa rozplakala a vybehla z triedy. Za chvíľu do učebny vkročí riaditeľ a kričí:
-"Prečo ste pani učiteľku dohnali k slzám? A kto nakreslil na tabuľu ten zadok?"

nelynka
21. jún 2009

riana ja som tu kto iny

riana12
21. jún 2009

Takze ty tu "bojujes" sama? 🙂

nelynka
21. jún 2009

ako vzdy 😀 😀

riana12
21. jún 2009

No neviem, ci niekoho taka pikoska zaujme, ale moj posledny prispevok bol 1545 a pocet prispevkov v teme bol prave 5450 😀.

Nely a co noveho? 🙂

nelynka
21. jún 2009

tak ja uz taham na 15 000 prispevkov...xixi..ale este takych necelych 800 mi treba 😀 😀

ja nove nic, odvcera sa nic nezmenilo..
len cakam na tetu nech mi uz odpise za tie vlasy nech viem na com som a nech sa uz konecne s nou dohodnem na dorabani a ake si dam a tak...a nech si uz tie moje mozem konecne zafarbit

riana12
21. jún 2009

Nely a bude potom aj oslava 15000-ceho prispevku 😅 😵?

Ja by som uz mala "znasilnit" mamu, aby mi tie moje vlasy zafarbila. Uz sa na to chystame 2 tyzdne 😒.

nelynka
21. jún 2009

neviem, uvidime, otvorime mozno nejaky virtualny sampus 😀 😀 😀

a ty si nevies sama zafarbit? ja si len sama farbim stale.. 😉

riana12
21. jún 2009

No ja mam take vlasy, ze aj mama ma s nimi problemy. Musi si davat sakramenstky pozor, ako porozdeluje farbu, aby som nebola flakata. Mam vlasy tesne nad pleciami, na to 2 farby. Este par chlpov naviac a mozem ist kupovat 3. 😒.
Sama si dovolim tak samponovou farbou, lebo ta mi slabunko chyta, aj ked to tam drzim aj po dobe, aku pisu 😝 😀, takze tak.

nelynka
21. jún 2009

riana tak ty mas pekne huste vlasy potom pocuvaj..ja mam vlasy po plecia a staci mi jedna farba este sa mi aj zvysi 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
21. jún 2009

No tak niekedy je to skor otrava ako uzitok. A este ich maa take pevne, tvrde, ze mi ani kudrlinky nedrzia. Aj ked ich neviem ako zastriekam lakom na vlasy a pri natacani si na ne gel na vlasy davam, tak zachvilu ich mam rovne ☹

riana12
21. jún 2009

Takze jednou vetou - moje vlasy su len na oštaru 😝 😀. A dokonca uz mam aj par vlasou sedivych 😝(ale na tie sedinky som pysna 😀)

nelynka
21. jún 2009

sedivych??? nejako skoro ne??? to ani nestras

tak ja by som chcela mat kusok hustejsie vlasy, preto chcem aj to predlzenie vyskusat ze aspon raz v zivote budem mat poriadnu hrivu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre