Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
25. jún 2009

riana 😀

zuzi to uz je pol roka?

cipsinka
25. jún 2009

dobre dievcata idem ja uz prisiel drahy zajtra som tu kedze som doma 😉 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
25. jún 2009

cipsus tak papa, ja mam zajtra lietacky po prahe a starkeho mam doma cely vikend tak tu budem asi minimalne ☹

zuzanockamt
25. jún 2009

riana ... a ty co taka nabrusena na tych chlapov? 😕 😅 😀
nely ... veru pol roka ... v decembri sme sa vratili z UK a od 9.1.09 sme boli na UP 😖

nelynka
25. jún 2009

hehe
ja som ofikos doma od 7.1. a az od 13.3 na UP 😀

riana12
25. jún 2009

Babulky, asi tu dneska moc nepokecam.neuveritelne ma stve inetrenet a okno po okne pomaly zavieram,bo je to cim dalej horsie 😠 😠.

nelynka
25. jún 2009

riana, mne zase padal ked bola burka a ked som sa zacitala tak mi padol som myslela ze ho vyhodim von oknom...

zuzanockamt
25. jún 2009

riana ... aj mne ide net pomaly ... aj teraz v televiznych vraveli, ze je s netom dnes na SR nejaky problem 😖
ja tu tiez budem cez vikend asi pomenej ako vzdy ... ale ak bude prsat,tak budeme doma asi 😖

nelynka
25. jún 2009

a este jedna sranda, ako sme boli u svagra mali sme tam upomienku z UPC ze zaplatit za kazde zariadenie, co sme od nich mali pozicane (pevna linka, modem a setobox) 5000kc koli tomu ze sme ich nevratili a ja na to uplne zabudla..
ale hlavna vec, ze cly december a januar co sme v byte uz nebyvali sme museli platit pausal koli tomu ze sme tam prisli 3.12. a zmluva ide zrusit len s vypovednou lehotou jeden mesiac a az k prvemu dnu mesiaca..takze sme dva mesiace platili cudzim ludom telku a internet dobre nie?
nikto nam za tie mesiace co sme to mali doma nezavolal, neposlali jedinu upomienku ze treba vratit zariadenie...pritom este ani adresu korespondencnu nemali zmenenu a menili sme ju 3.12 ked sme boli spisat vypoved...
tak sa tesim zajtra ked tam pojdeme, im to tam tresnem, nech mi daju potvrdenie o vrateni a poslem ich kade lahsie ked nevie prava ruka co robi lava...

zuzanockamt
25. jún 2009

nely ... no chaos riadny teda 😖

nelynka
25. jún 2009

zuzi ti poviem boha ale ma nasrali normalne, hlavna vec ze pri zmluve cisla mali aj namna aj na fera, ked sme zabudli vyplatit hned vedeli volat a teraz poslu upomienku a zaplat prd makovy..a este su neschopny a nedokazali ani adresu na postu zmenit kua

zuzanockamt
25. jún 2009

no tam mas tak, ked maju oni nieco spravit, tak sa nedockas, ale ked y im mas nieco dat, tak su rychli az - az 😀 😅

nelynka
25. jún 2009

to hej no zajtra tam ideme tak ich znosim pod ciernu zem a neuvidia ani korunu od nas 😀 😀 😀
starky si uz zapol gramcaky a uz drviii 😀 😀

zuzanockamt
25. jún 2009

nely ... ja na tieto akcie posielam vzdy MM, ked treba nieco take vybavit ... ja nie som taky typ ... to on sa vyhada a presvedci aj certa ... ja nie 😀

nelynka
25. jún 2009

tak zase ja som z tych a mm ked je somnou tak este skace aj on, v tomto sme silna jednotka hehe 😀

zuzanockamt
25. jún 2009

ja priamo neznasam taketo situacie ... nemam rada konflikty ... ja radsej v klude vsetko chcem riesit ... normoalnou inteligentnou komunikaciou a usmevom ... a je to aj celkom ucinne 😉

nelynka
25. jún 2009

tak ja som este na to nejako neprisla, s takymito ludmi sa to inak ani riesit neda..

zuzanockamt
25. jún 2009

my ked sme nieco s niekym riesili, tak MM sa vzdy vynervacil a potom som ja nastupila s kludom a usmevom a islo aj to, co bolo predtym nemozne ... len ja nerada niekam chodim s MM, ked nervaci, lebo mi ide na nervy 😝

nelynka
25. jún 2009

tak tu sa nic tak riesit neda a ja sa len rada vynervacim nech vedia ze su neschopny a nech maju pekne pekne posraty cely den

zuzanockamt
25. jún 2009

nely ... ale oni nebudu mat vobec posraty den, ked im tam vynadas a narobis cirkus ... akurat si pomyslia, ze aha dalsia hysterka a ked odides, tak sa budu na tom akurat tak dobre bavit

nelynka
25. jún 2009

zuzi ti poviem len tolko, ze som tam nebola prvy krat ati poviem, ze ked sa im ta denne o 8h do 18h vystrieda peknych par takych ludi tak pekny den mat iste nebudu, ale to by si musela zazit ako to tu chodi...

zuzanockamt
25. jún 2009

no tak my sme sa zatial boli stazovat iba u nas v spravcovskej spolocnosti, kde nam spravuju panelak a tam im su vsetky staznosti sumafuk 😀

nelynka
25. jún 2009

tak kazdy to ma ine, tymto nemoze byt setko sumafuk lebo vela ludi preto od nich odchadza a to si nemozu dovolit...

zuzanockamt
25. jún 2009

no ved hej, ale UPC je velka firma a myslim, ze stale maju dost zakaznikov, nie?

nelynka
25. jún 2009

by si sa divila ako od nich ludia odchadzaju hufom..hlavne tu...

nic idem ja kus drum´n´basovat, bo stary ma uz sere s tym hranim 😀

zuzanockamt
25. jún 2009

no len chod ... my mame typicku papucovu kulturu ... telka 😀

nelynka
25. jún 2009

tak ja sa az divim ze dneska telka nejde ale stary hotovy lebo ideme v sobotu do radia tak sa boji aby ked mu povedia ze ma hrat aby sa nezahanbil 😀 😀 😀

zuzanockamt
25. jún 2009

jaaaj ... tak u nas ide telka stale ... ja chvilu kukam, chvilu kecame s MM a potom beham po nete, ale pojdem asi za chvilu do vane, lebo chcem byt uz v posteli, kym bude mafstory

nelynka
25. jún 2009

heh, som si urobila jeden prechodik teraz hehe, jaky okur som urobila na neho 😀 😀 😀

zuzanockamt
25. jún 2009

co si urobila???? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre