Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
30. jún 2009

nooooooo dobra pesnicka a este lepsi klip ako sa tam ti dvaja herci vykrucali,stacila by mi taka postava 😅 😅 😝 😝 😝 😝

nelynka
30. jún 2009
https://www.youtube.com/watch?v=DlYszkgGQdY

dalsia super skladbicka...

riana povedali ako vsetci ostatny, bohuzial uz to mame obsadene 😒

riana12
30. jún 2009

Ja skusim teraz znasilnit kolegov PC 😝. Ked odfrci na obed, mrknem 😀. Snad stihnem 😀

cipsinka
30. jún 2009

nely kde to nejde mne to islo tu ked si hodila link 😕 😕 😕 na par sekund sa odmlcim musim ist vyvesat 😉

nelynka
30. jún 2009

cipsi co kde nejde??
ci co?
ci ty myslis ten mail, no chcela som riane poslat mail s pesnickou a nechce mi to poslat lebo je velka

riana12
30. jún 2009

No tak uspesne znasilnene, pekna pesnicka. Doma stiahnem do PC 😵. A tu druhu pesnicku uz budem pocuvat az doma.
Idem ja teraz na obedik, na MC 😀

nelynka
30. jún 2009

ja idem teiz vyvesat pradlo...hned pridem 🙂

cipsinka
30. jún 2009

ja utekam do obchodu nech to stihnem kym mi druha pracka dopere dala som oblicky z perin oprat spodare mozem dat aj ked bude prsat to susim vonku tak zatiiiiiiiiiiiiiiiim potom sa ozvem 😉

nelynka
30. jún 2009

tak ja idem kusok na slniecko, pozberat hovienka a dat na plot tu bambusovu rohozku nech nam necumia dnuka a mam sto chuti skocit dneska aj do bazenika...potom sa ozvem ked ma to omrzi..
zatim papa 😀

cipsinka
30. jún 2009

tak ja som uz tu aj z obchodu a aj pradlo vyvesane ale sa nejako zmraaaaaaaaaaaka.Teraz som citala na case ale len tak v rychlosti to zas havarovalo lietadlo Airbusu??? 😲 😲 😲 😲 😲

riana12
30. jún 2009

hej, Cipsi, dalsia havarka ☹. niekde pri Madagaskare 😒

cipsinka
30. jún 2009

riana ved to je strasne a my chceme ist do Egypta kde sa leti vyse 6 hodin 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

riana12
30. jún 2009

Cipsi, zase zbytocne sa nenervac. Iba sa tes, ako si to tam uzijete a ked pridete, tak sa budete kade-tade chvalit, ako vam tam supisne bolo 😉

cipsinka
30. jún 2009

OK riana berem si tvoje slova k srdcu 😀 😀 😀 😀 😀 ako jazne,ze kvoli tomu dovolenku neodvolame ale aj tak je to hruza 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔

riana12
30. jún 2009

Inak mne to uz pripada ako z nejakeho sci-fi filmu:
- airbus, dlhy let z/do Francuzska, zrutenie do mora, vsetci mrtvi (akurat teraz jedno babatko nasli zive 😕 😵 a inak to vyzera, ze nik neprezil), lietadlo sa zrazu stratilo z radarov 😖

nelynka
30. jún 2009

to fakt nasli babetko zive??? ci to je len vymysel?

riana12
30. jún 2009

No ze nasli jedneho jedineho ziveho pasaziera a zrovna babatko

nelynka
30. jún 2009

jaj hej uz som precitala...
tak, deti si toho vytrpia no..

riana12
30. jún 2009

Ale Panbozko bol s nim, ked take nieco prezilo akurat to drobca 😵

nelynka
30. jún 2009

veru..

nasla som dalsie dva inzeraty tak zajtra budem volat, pochybujem ze tam dneska este niekto bude... 😀

riana12
30. jún 2009

Nely, ale co ak motyka vystreli a oni to zdvihnu?

nelynka
30. jún 2009

skusala som, nikto ta nie je

riana12
30. jún 2009

Skapati aj z galotkami? 😝

nelynka
30. jún 2009

asi tak 😀

riana12
30. jún 2009

Ja uz sa pomalinky chystam domkov, stavim sa tu mozno vecer 😉
Zatial paaa 🙂

nelynka
30. jún 2009

tak papa riana 😎

zuzanockamt
30. jún 2009

Ahojte 🙂
ako sa mate? ... ja mam zajtra dovolenku, lebo idem sestre na promocie do BB ... zatial skoncila len Bc., ale snad o dva roky bude aj Mgr., ak sa podari 😅 😕

nelynka
30. jún 2009

ahoj zuzi, tak si spravite vyletik aspon 😀

ja sa robim kamosovi po voli, robim setik nech pomalicky zacnem hravat ako to zvladnem vydrzat tie noci 😀

zuzanockamt
30. jún 2009

no ved to, ze budem mat aspon vylet ... v BB som aj ja studovala a uz som tam dost davno nebola 😅
ty ides zacat hravat na akciach??? ... to budes mat teda dobre zamestnanie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre