Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

leatea
29. júl 2009

mne to tu trocha sarapaty robilo..ale uz sa tiez pomaly chystam..ma rozbolela hlava,tak si radsej lahnem

nathali
29. júl 2009

jeeej vy uz spinkate baby a ja ze vas pozdravim a na chvilocku pokecam :(

riana12
30. júl 2009

Dobre ranko, no uz tu mame cochvila 10000 prispevkov 😕

Nathali, kto neskoro chodi, sam sebe skodi 😀 😀 😀 Ale nie, chapem, ze mas povinnosti. Skor sa tu takto neskoro zvykne niekto vyskytnut cez vikend 😅 Aspon podla seba tak sudim, ze som zo soboty na nedelu este o pol druhej vypisovala 😀

Jaaj, teraz som si urobila taku dobru kavicku, asi len deci vody, zvysok plnotucne mliecko. Mnaaaam 😵
Ale z takou nechutou som rano vstavala...nie od unavy, ale z nechute ten dnesny den prezit...neviem, co ma caka... 🙄

nelynka
30. júl 2009

ahojte-.
riana ked je 10 000 prispevkov to nevadi, uz sa slape dalej, neotvaraju sa nove temy...

ja som teraz vstala, no nie teraz, pred hodkou asi..
v noci sa stary odomna odstahoval do obyvacky, tak som spinkala s hafanmi..ked sme prisli domov zacali brechat jak divi, bo nejaky pes v dedine brechal jak divi, tak som mu povedala nech ich pusti dnuka na noc..tak samozrejme kym sa dogulal do postele uz mal fleka obsadeneho, tak ze ide spat do obyvacky..
som mu popriala dobru noc a tresla dvermi pred nosom, ze sa tam moze rovno prestahovat navzdy...ked sa necha vyhodit psom z postele 😀
tak som zvedava kedy pride z roboty, bo siel navyse a co bude..

vsimla som si ze ste preberali otravovanie draheho s babom xixi 😀
moj uz si na to zvykol, ze mam tak raz za pol roka maniu na deti, ale co sa tyka kociara alebo podobnych veci tak to berie vpohode, sam povie ze podme pozriet ake maju brm pre babo..
ale je to ina sila ked zenska sa musi doprosovat aby jej chlap urobil dieta, pche!

zuzanockamt
30. júl 2009

Ahojte 🙂
riana ... si mi narobila chute na kavicku ... spravim si aj ja veru taku mlieckovu 😵
nely ... tak to ste pekne vyriesili to nocne spanie 😀 ... a co sa tyka toho doprosovania, tak ja viem, ze keby bola praca, byvanie, peniazky a tak vsetko ako ma byt, tak moj manzel by urcite nepotreboval doprosovanie a babo by bolo v procese vyroby uz daaaaavno

nelynka
30. júl 2009

zuzi lenze stale bude nejake keby bolo keby..
a vies ako sa hovori, boli by sme v nebi...

zuzanockamt
30. júl 2009

no ale nam staci, aby mal MM pracu ... nic viac ... byvanie uz potom poriesime za pochodu ... lebo by bolo fakt od veci si spravit teraz decko a ja na MD a on nezamestnany 😝 😝 😝

nelynka
30. júl 2009

tak su ludia ktory su na tom aj horsie, neboj...
a myslim ze ty by si az taku zlu MD nemala...
a na rodicovsku by potom mohol ist kludne aj mm..

riana12
30. júl 2009

ahojte, tak som tu zase 🙂

nely, ja som len chcela podotknut, ze uz mame cochvila nasu prvu historicku 10000 za sebou.

Babuska, ktora teraz napise po mne, to bude mat paradne poradie prispevku 😀 😵

Zuzi, doobeda som tihla 3 take kavicky 😀

nelynka
30. júl 2009

riana hej hej zachvilku..
co si mala na obed??

zuzanockamt
30. júl 2009

nely ... MD by som mala fest o nicom ... kedze mam plat o nicom 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .. a jasne, ze by po pol roku ostal doma MM, ak by dovtedy nic nenasiel
riana ... 3 kavy?????? . .. ale k ed je tam viac mliecka, tak v pohode

nelynka
30. júl 2009

zuzi tak ja neviem ako ja si myslim ze na slovensko mas plat vynikajuci...
neviem, ako, neviem..
nevyjadrujem sa k tomu radsej...

idem off, prisiel mm...tak papa zatial

riana12
30. júl 2009

Zuzi, bolo mi zle, tak som to kavou zahanala 😀 😀 Len ked som dala kavy ako na beznu salku, tak to bolo kavove az-az. akurat sa chut kavy prebila s plnotucnym mliekom...
Nely, na obed som mala taku bagetklu s opecenym kuracim maskom a zeleninkou...ine by som zjest nevladala 😅

zuzanockamt
30. júl 2009

nely ... tak to sa ti kazdy ucitel schuti zasmeje, kebyze mu toto povies 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
riana ... ja som mala rano jednu s mlieckom a poobede bude druha ... teraz srotujem melonik 😀

riana12
30. júl 2009

ja asi zacapnem minimalne jednu 😀 ked uz som v takom kavovom svungu, skoda ho takto skoncit 😀 😀

zuzanockamt
30. júl 2009

a potom budes taka hyperaktivna, ze ostatni nebudu stihat za tebou 😀

riana12
30. júl 2009

nooo, pot olkom kofeine akurat zo sebou riadne slahnem do postele 😀 uz mam odskusane, ze ak mam prebytok kofeinu, som strasne unavena 😅

zuzanockamt
30. júl 2009

hej, to moze byt, ze ta to akurat tak unavi a nie naopak 😀

riana12
30. júl 2009

no ja som sa cpala parkrat takto (den pred dolezitou skuskou, ze nech sa vladzem ucit): doobeda 2-3 kavy, ak som stihla, tak poobede este jedna. potom som sla vlacikom do ZA, takze vo vlaku 1 energeticky, pocas ucenia druhy energeticky. rano som si este enchala cca 2 hodky na zopakovanie, takze to dalsi energeticky a kedze mi pred skuskou byva vzdy zle a bezne jedlo do seba nenapracem, tak som pila pepsi/colu.samy kofein, taurin, vitaminy sk. B, bo som este vtedy aj b-komplex pozierala. ale mala som len asi 2 ci 3 take excesy 😅 😅, viac nie 😉 😀

zuzanockamt
30. júl 2009

no zbohom, tak to by sa lekari potesili, kebyze toto citaju ... a ty chces, aby ta zachranka raz odviezla???? 😠 😠 😠 😠 😠 ... no, no, no 😀 ... ja maximalne dve kavy za den si dam, ale to ani nie je kava, len taky odvar ... ale mala by som si uz ist aj teraz spravit, lebo sa mi hrozne hlava kruti 😝

riana12
30. júl 2009

no co uz, chcela som vydrzat co najdlhsie nad ucenim. ale cim viac kofeinu som v sebe mala, tym som bola viac unavena 😲
a uz ma caka dalsia kavicka 😅 😀 😀

zuzanockamt
30. júl 2009

ja si este musim vybavit nejake veci a tiez si ideme s MM uvarit

riana12
30. júl 2009

ja ju uz mam skoro celu v sebe 😅 ale potom sa uz budem nadajat bud ladovym cajikom alebo mineralkou, nech ma neklepne niekde 😅

veronikaprostenika
30. júl 2009

Dobre odpoledne 🙂), tak mi bylo povoleno, že se muzu pridat :D. Puvodne jsem chtela vse docitat, abych zjistila co a jak, ale.. 334 stran je mooc 😀 .

zuzanockamt
30. júl 2009

veronika ... vsetko netreba citat 😉 ... tak sa popytaj, co chces vediet a situaciu ti objasnime 😉

riana12
30. júl 2009

Veronika, tak vitaj u nas 😉 My tu kecame o hocicom, a tych 334 stran je aj na moje pomery az-az 😀 Predstavis sa nam troska na uvod? 🙂

zuzanockamt
30. júl 2009

ja som tiez vsetko necitala 😉

veronikaprostenika
30. júl 2009

U nás je to snaženi takhle naplanovane proto, ze jsme s pritelem oba dost mladi. Mně je 21, příteli 24. Jsme spolu 5 let a s přítelem jsme se tak nejak dohodli, že bysme chteli mimi až jemu bude minimalne 25 a mě 22-coz znamena "odlet v breznu" 😀 . Je jasn, že jsou to jen plany, pocitam s variantou, ze se nebude vse darit podle nasich predstav 😔 , ale uz to, ze vim, ze snazeni je na dosah ruky, mi dela hroznou radost 😵

zuzanockamt
30. júl 2009

tak ja mam rockov trosku viac - 27 a MM este viac - 34, ale uvidime kedy sa dopracujeme k snazeniu ... oficialna verzia je, ze ked bude mat MM pracu, ale asi ho zacnem otravovat skor, lebo ma zase chyta depka 😖 😖 😖

riana12
30. júl 2009

Zuzi, nedepkuj 😉

Ja sa k svojej situacii nevyjadrujem 😀 😀 😀 radsej niekedy inokedy 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre