Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
31. júl 2009

tak ja neviem, podla mna ste este spolu 😕

nelynka
31. júl 2009

no aj ja som zvedava

riana12
31. júl 2009

no jo...asi sok,co? 😝

nelynka
31. júl 2009

aky sok? co sa deje??
ste spolu abo ne??

zuzanockamt
31. júl 2009

takze ste sa dohodli 😅 ... no ako mlady? ... sluboval hory - doly?

nelynka
31. júl 2009

takze je dobre..Ok som rada, zajtra podrobnosti..dobru noc..

alebo ked pises IP tak prosim aj mne, aj ja som zvedava

zuzanockamt
31. júl 2009

no nic ... idem aj ja spat, uz je neskoro ... snad je to tak ako si myslim 😅 😕

riana12
31. júl 2009

nooo, to je tak - sedeli sme ja na kofole, on na pivku...ze este ma nezazil takuto, ze sa straaasne bal, ze to fakt skoncim (ja som to do poslednej chvile aj fakt chcela), povedal mi, ze aky bol doteraz hlupy, ze na vsetko kaslal, ze teraz bude so mnou omnoho viac casu travit, vsade ma brat, ak ja budem moct,...uplny obrat...neviem ani preco, uz sme boli pomalicky na odchode a ja som sa s nim chcela definitivne rozlucit, ze teda koncime a ani neviem ako, zrazu som sa nanho hodila, toz som to nazvala, ze mi prepol gombik. a doteraz neviem, co ma k tomu doviedlo...
a on sa potom strasne tesil, ako male decko...az mi oci z jamok vypadavali...a taketo prejavy on hrat nevie...ked ma odprevadzal k busu, tak mi povedal, ze to, ze som dala teraz najavo, ze sa chcem rozist a ze som bola o tom presvedcena, ze ho donutilo sa zamysliet sameho nad sebou a uvedomil si, ze vsetko, co robil, tak robil zle a ze sa musi zmenit...tak len dufam a snazim sa verit, ze to bude uz len dobre...ale je to fakt posledna sanca... 😔

riana12
31. júl 2009

jaaaj, a to mam za to, ze mi vsetko tak dlho trva 😠 😠 😠
tak aby ste mali na rano info - zajtra ideme spolu na vylet, na cely den, ale len taku lahku turistiku, takze dojdem niekedy vecer...
mam dojem, ze mi este nedocvaklo vsetko, co sa dnes poobede stalo, dneska uz nad tym rozmyslat nejdem, bo tych dnesnych vzruchov bolo na mna az-az 😅

riana12
31. júl 2009

majte sa zatial pekne, idem uz aj ja, tak dobru nocku 😉

----------------------------------------------------------------------------------
- Miláčik, kým sa spolu zosobášime, musíš mi ešte sľúbiť, že ma budeš bozkávať na miestach, kde ma ešte nikto predtým nebozkával.
- Dobre láska moja, ktoré sú to miestočká?
- No... napríklad Kanárske ostrovy, Seychelly a Mauricius...
----------------------------------------------------------------------------------

nathali
31. júl 2009

aqhoooj baby jeeeej vy ste este tu? taaak som rada 🙂 ako sa mate??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
1. aug 2009

dobre ranko...

riana mozno je to takto lepsie a docvaklo mu naozaj o co vlastne ide..
snad uz to bude len a len lepsie...drzim palce...

nath, bohuzial takto pozde tu uz moc nikto nie je...povecsine su tu holky co rano skoro vstavaju, tak su uz taky cas unavene...

ja sa dneska unudim k smrti..drahy v robote, ja doma, neviem co porobim, asi poupratujem kusok...uvidim co sa mi bude chcet...
mozno pojdem kusok opalit, kym svieti pekne slniecko..
ale zajtra mame ist s kamoskou na kubko tak neviem

zuzanockamt
1. aug 2009

Ahojte 🙂
riana ... to je dobre, ze to takto dopadlo ... a snad to pojde uz len k lepsiemu stale ... a uzi si ten vylet 😉 😉 😉
nely ... tak to sme dve, co sa dnes unudime

nelynka
1. aug 2009

zuzi a kde mas draheho? ci uz je u rodicov a pomaha

zuzanockamt
1. aug 2009

nely, presne si uhadla 😀 😀 😀

nelynka
1. aug 2009

dobra som..
ja som zase spala dneska v noci s dvoma chlapmi v posteli ta som rozlamana, asi pojdem kuknut kriminalku a este povegetit trosu...

zuzanockamt
1. aug 2009

akoze s dvoma??? 😕 ... ja si kuknem priatelov este na markize a potom asi skocim do nakupneho centra trosku popzerat ... uz su letne vypredaje, tak ma mozno nieco oslovi 😅

nelynka
1. aug 2009

zuzi no s MM a s hafanom, susedia vysedavali vonku dobreze do stvrtek rana ne a ten len brechal jak najaty...tak som ho supla dnuka nech sa MM vyspi do prace..a chrapal somnou az do rana, ani peso nevie kedy MM odisiel 😀 😀 😀

zuzanockamt
1. aug 2009

no teda ... tak v nasej posteli by som sa nevyspala ... mame dost siroku postel, ale obcas je aj chudak MM nalepeny na stene, co ja sa tak rozvalujem 😀 😀 😀

nelynka
1. aug 2009

tak my mame 140ku a vpohode..cez zimu pri nas spavali obaja,aj Larina aj Denny, a to nie su malicky a vpohode..
nestazujem sa, tu by sa ani sirisa postel nevosla a aj zbytocne, staci nam toto

zuzanockamt
1. aug 2009

my mame 160 cm, ale tak akurat pre nas dvoch 😉 ... mna by asi drahy vyhodil aj so psom, kebyze mu to dovleiem do postele ... on ani do bytu nic nechce

nelynka
1. aug 2009

tak kazdy je iny..
ja som si dupla a je macka, pes, pes a macka..
a som rada, ja by som bez zvieratka zit nevedela..
a este Denny, ten je jak male decko, fakt...
len s tym rozdielom ze nekvici kazdu chvilu ze chce na ruky

zuzanockamt
1. aug 2009

aj ja by som strasne chcela nejaku zver malu do bytu ... ale radsej asi psa ako macku ... ale aj macicky su zlate ... a tie vase ... booooze, ked som kukala foto na FB, na spapanie ... juuuuuj ... hlavne ta, co ma na ocku ten hnedy fliacik 😵

nelynka
1. aug 2009

no to je macicka..
su uzasne, strasne maznave, pritulne..tak priast vedia, no zlaticka su to...
macky su hlavne nenarocne na udrzbu...nie ako pes

zuzanockamt
1. aug 2009

len keby tie macicky ostali take uzasne malinke a peknucke ako ked su malinke ... ale aj velke su pekne ... len neviem, ako by som ju naucila chodit na zachod na urcite miesto ... psa zoberem von a vyvencim ... nevies poradit v tomto? ... mali ste macku aj v podnajme nie?

nelynka
1. aug 2009

hej malis me Tinu rok a pol v byte a ona sa to nauci sama, len jedine co musis jej kupit macaci zachod, to je taka bednicka 40x40cm alebo vecsia alebo mensia a piesok a ona tam zacne chodit sama..
nase male uz chodia sami na zachod a nikto im to ukazovat nemusel 🙂
macka je v tomto inteligentna strasne..a hlavne rano jej das najest, vecer jej das najest a cely den o nej nevies, kdezto zo psom musis chodit von ci prsi, ci snezi, ked mu treba...

nelynka
1. aug 2009

my sme kolkokrat s Larinou este o polnoci alebo o tretej rano museli vybehnut ked sme nechceli mat doma mlacku alebo hovienko...

zuzanockamt
1. aug 2009

no ved to, ze pes je v tomto narocny ... to som nevedela, ze sa to sama nauci a ani si jej to neukazovala, ze tam ma ist? ... lebo asi by ma porazilo, kebyze potom musim cistit koberec alebo gauc 😅 ... a hlavne MM by asi zinfarktoval 😅

nelynka
1. aug 2009

no, na gauci sa ti urcite nevycura, len mozno na koberec, ale fakt je ze zalezi aj na tom ako bola vychovavana kym bola pri mame..
tie nase sa sami naucili chodit do zachoda a nie je s tym problem a nikto im to neukazoval ani nic..
pri Tine sa nam stalo ze nie ze na zem ale chodila hrabat do kvetinaca 😀 😀 😀
ale to ju rychlo rpeslo pri vylagosi 😀 😀

zuzanockamt
1. aug 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ... nikoho tu??? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre