Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
26. júl 2009

neviem presne ... isiel teraz vecer este za kamaratom pozriet mu bike ... lebo ma nejaky problem s prehadzovackou ... vcera mu volal

leatea
26. júl 2009

no teeda..takto v nedelu 😕 my by sme oddychovali,ale v praci maju toho vela tam,tak maka 😨

zuzanockamt
26. júl 2009

uz ho mam doma 🙂 🙂 🙂 ... som myslela, ze sa dlhsie zdrzi 😀

zuzanockamt
26. júl 2009

no ved ked ho volal, tak isiel ... ved to je jedno, ci je nedela alebo nie 😀

leatea
26. júl 2009

no tak to bol sikovny teda 😀 a teraz si sadne pred telku,ze

zuzanockamt
26. júl 2009

lea ... presneeeeeeeee 😀 ... no ale ja uz som zvyknuta 😉

leatea
26. júl 2009

ti verim 😀 😀 😀 ten moj sadne za pc,ale ja ho budem otravovat..to viem najlepsie 😀

zuzanockamt
26. júl 2009

mne sa uz otravovat nechce ... ja tu mam svoje zaujmy 😀 ... obcas nieco prekecneme a tak nam vecer ubehne, ze ani neviem ako 😀

leatea
26. júl 2009

no ja mojmu vymyslim rychlo program..lebo nechcem,aby sedel len za pc..ale travil aj cas so mnou..a musime si pokecat,ze ako bolo v praci a tak podobne 🙂

zuzanockamt
26. júl 2009

tak my si pokecame aj tak 🙂 ... u nas uz vladne stereotyp 😀 😀 😀

leatea
26. júl 2009

u nas vladne pracovny stereotyp 😀 ale nevadi..aspon trocha sme spolu..ale ked sa bude dat,pojdeme niekam von 🙂

zuzanockamt
26. júl 2009

tak my chodievame casto spolu na vylety a podobne, ale ked sme doma, tak kazdy si väcsinou svoje robi a rozpravame sa ... predtym sme boli stale na sebe zaveseni, ale to tiez nie je spravne 😉 ... no uz nas to po tych rokoch preslo 😀 😀 😀 😀 😀

leatea
26. júl 2009

no my sme celkovo malo spolu..a vlastne pred svadbou bol kazdy inde..ale ja som rada,ze nas to este drzi,ze chceme byt spolu 😀 aj po takmer troch rokoch 😅

zuzanockamt
26. júl 2009

tak my sme spolu uz 6 rokov a z toho 4 roky v spolocnom byte 😀 ... a aj predtym sme boli dost casto spolu 😉

leatea
26. júl 2009

no my sme to brali trosku zhurta 😀 😀 do 3mesiacov sme boli zasnubeni 😀 necele dva roky a uz sme boli manzelia 😀 ale aspon sa nenudime 🙂

zuzanockamt
26. júl 2009

ja som stretla MM,ked som mala len 21 rokov a chcela som si dokoncit skolu v pokoji a najskor vyskusat spolocne byvanie a az potom svadbu ... nevydala by som sa za niekoho bez toho, kym by som s nim nezila v spolocnej domacnosti ... my sme zasnubeni ani neboli

leatea
26. júl 2009

no ja som byvala na intraku a mala som svoje plany,ktore som nechcela nechat tak,tak som sla po skole prec..a nam nejak nevadilo,ze sme spolu nezili 😅 stacilo to,ze som bola u neho par tyzdnov..

ale hlavne je,ze sme obe spokojne,ze 🙂

co robis zajtra? 🙂

zuzanockamt
26. júl 2009

no ved jasne, hlavne, ze ste spokojni ... kazdy ma iny nazor na to ... ja by som bez toho taky vazny krok, aky je manzelstvo nerobila 😉
na zajtra este nemam uplne jasne plany ... chceli by sme ist doobeda do Bojnic, ale to sa uvidi az rano, ked sa zobudime, ci sa ide alebo nie 😀 ... no a poobede ide MM k rodicom ... zacinaju robit kuchynu a ja si chcem urobit poriadok so zavaraninami

leatea
26. júl 2009

ten moj je uz na ceste domov 🙂 tak do pol hodinky by tu aj mohol byt..
uvidite asi na zaklade pocasia,ze 😅
mna caka upratovanie skriniek v kuchyni..letne upratovanie,ked som doma 😀

zuzanockamt
26. júl 2009

no podla pocasia ani nie, lebo by nemalo prsat, ale podla toho, kedy vstaneme, lebo MM chce byt okolo druhej u z u rodicov, tak aby sme to stihli 😉
no tak super ... o chvilu ste spolu 😉 😉 😉

zuzanockamt
26. júl 2009

tak ja sa lucim na dnes ... zelam dobru noc 🙂

leatea
26. júl 2009

aha..tak to treba ist spat nech aj niekam idete 🙂 ved treba vyuzit take moznosti,ked su 🙂

riana12
27. júl 2009

Dobre rano, no to tu este vecer celkom pekne ficalo 😉

Tak jeden vtipcek na rano:
-----------------------------------------------------------------
Kto je to optimista?
Muž, ktorý nechá bežať motor svojho auta, zatiaľ čo jeho žena nakupuje v obchodnom dome.
-----------------------------------------------------------------

leatea
27. júl 2009

dobre rano baby 🙂

riana12
27. júl 2009

ahoj Lea 🙂

leatea
27. júl 2009

ahoj riana 🙂 ako sa mas?

leatea
27. júl 2009

ako s tou stanovackou? sa mi to nechce hladat,tak este raz napis,pls 🙂

riana12
27. júl 2009

no ako tak to ujde... stanovacka sa nekonala, bola len opekacka nakoniec, ale nesla som. dalsi den mala byt vecera v rodinnom kruhu, mlady ma jednak "pozyval" dost cudnym sposobom a jednak nie som este pripravena u nich stravit takmer cely vikend...neboli sme potom spolu cely vikend, bo som sa necitila na to byt s nim...
uvidim, ako to dalej dopadne...teraz nad tym nechcem rozmyslat, cez vikend som si to s premyslanim uzila... 🙄

nelynka
27. júl 2009

dobre ranko...

ako ste sa vyspali?

riana12
27. júl 2009

Nely, ja zle 🙄 🙄 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre