Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

leatea
4. aug 2009

no ak sa nic blbe neudeje,tak dalsi rok..ale ak to bude stale zle s pracou..tak asi budeme musiet este rok pockat..

nely..ahoj..tak to si taka ako ja..tiez sa tu okolo deje kopec veci..a potom este tie zle spravy,co som dostala..a stale cakam na nejake zlepsenie 😖

riana..a co dobreho si mala?

nelynka
4. aug 2009

leus ja na zlepsenie cakam skoro pol roka a stale nic..boze uz ma ide porazit z toho

libka1
4. aug 2009

lea a ty si v londyne vydata za anglana alebo mas partnera od nas? trochu indiskretna otazka, sorry, ale som zvedavaaaaaaa 😅

puma.sue
4. aug 2009

baby, nezufajte a nehadzte flintu do zita... vsetko sa pre nieco deje. neviem sice, o com pisete, ale neupadajte na duchu... jedneho dna sa aj na vas usmeje slniecko a bude vsetko tak, ako chcete 😉

nelynka
4. aug 2009

bohuzial nadomnou su stale len cierne mraky... 😔

riana12
4. aug 2009

Lea, iba som v Tescu bola nakupovat, na obed klasicky som nesla 😅 A hned som do toho Tesca letela, bo som bola ulaknuta, ze nebudu mat neskor to, co potrebujem 😅

puma.sue
4. aug 2009

nely, co sa deje? alebo mam hladat v historii? ☹

nelynka
4. aug 2009

no a dalsia novinka..
co ideme na tu svadbu v sobotu, tak vcera sa zenichova mam rozhodla ze na svadbu nejde...dobre ne??

puma.sue
4. aug 2009

to co je za kravinu? co sa to v dnesnom svete deje? kamosi mi akurat cez vikend hovorili, ze tiez boli na bratovej svadbe (brat toho kamosa) a ze ich mamka tam nebola. ale oni mali len rychly obrad na urade a potom grilovacku... ale aj tak. co to ma znamenat? bud su svokry uz dopredu nestastne z neviest alebo tu vseobecne nejak nieco nesedi ☹

libka1
4. aug 2009

nelynka to je znak ze bude coskoro dobre, lebo to tak chodi, krivky hore a dole, ked si teraz dole, pojdes nahor 😉

libka1
4. aug 2009

to co za mamu? 😕 🙄

riana12
4. aug 2009

babulky, ja som prednedavnom na MS citala, ze jednej buducej nevesty mama odmieta ist na svadbu a to len preto, ze s nou dcera nesla skusat svadobne saty 😕 a ked uz nejde mama, tak nejde ani jej sestra a babka... 😖

nelynka
4. aug 2009

tak ona ze nemaju peniaze a neviem co a bla bla bla, proste blbosti vykecavala, tak on ze jej pozicaju a ona ze ne ze od nich nic nechce a ze proste nepridu...
tak sila..
on hotovi, 4dni pred svadbou...

tak neviem, neviem ako mu pomoct, mrzi ma ze sa jeho mama takto k tomu postavila fakt..

nelynka
4. aug 2009

a najlepsie ze nedala na svadbu ani korunu setko platili sami dvaja a nevestiny rodicia zaplatia ubytko hostom, hostinu a limuzinu a pitie...
a nikto od nej nechcel ani svadobny dar len ench tam bude..

este on ked jej to oznamoval, co bolo pol roka dozadu,tak bola tehotna tak vyberali datum koli nej tak aby tam mohla byt...

a este vcera zahlasila ze jej priatel nema ani oblek...

a pritom zarabaju dobre, este firma im dava na ubytko a nedokazu nic usetrit..neviem ako ziju..

a chudak kamos, oca nema, toho nikdy nepoznal, ma len mamu a ta sa k tomu teda uzasne postavila
a pritom to vie pol roka dopredu ze svadba bude a nebola si schopna odlozit na cestu ani

libka1
4. aug 2009

hrozne 😅 😔 ludska blbost je bezhranicna, ako keby to bolo o peniazoch... ved tam ide o nieco uplne ine 😝
my sme inac tiez rodicov nemali, az o 2 tyzdne na party, na obrade sme mali len svedkov, ale to bolo nase rozhodnutie, a moja mama bola z toho nestastna... vobec ma to nenapadlo ze ju to tak vezme, vzdy mi vraveli aj s otcom, ze ked sa vydam a dam vediet potom az, tak budu radi ze neboli okolo toho problemy.. .a nakoniec to boli len silne reci a zle to niesla 😅 😔

nelynka
4. aug 2009

fakt ako velmi ma to za neho mrzi..

lada mu navrhla ze svadbu posunu ze to pochopi, ale on ze ne, ze to vedela dlho predtym a on sa jej doprosovat nebude..
aj mladej mamka volala ze im pozicaju peniazky ale kamos ze ne ze to uz skusal, ze nechce jeho mama nic...

riana12
4. aug 2009

co je to za mamu, ked sa takto stavia k vlastnemu synovi 😠 😠 😖

nelynka
4. aug 2009

to neviem 😔

riana12
4. aug 2009

z takychto typov som vzdy nanic 😠 preco nemozu byt ludia normalni?! 😠

puma.sue
4. aug 2009

nely, asi im nepomozes. len im spravit peknu svadbu ked tam uz idete, aby si to v ramci moznosti co najlepsie uzili... a postarajte sa o to, aby na to velmi nemysleli... vsetko sa pre nieco deje. ale az cas ukaze, preco ta jeho mama tam nechce ist... v kazdom pripade je to smutne ☹

nelynka
4. aug 2009

tak bude to take..neviem..divne..
on smutny, ona smutna ze on je smutny..
jej rodicia smutny ze su oni dvaja smutny..
my jeho nalepsi kamarati tiez nanic ze je smutny..
take to bude...

ale tak urobime co sa da...

puma.sue
4. aug 2009

aspon vy sa pokuste nedat to na sebe znat a tvarit sa hepi...
mozno sa to "prenesie" aj na zvysok...
drzim palce...

nelynka
4. aug 2009

dakujem

leatea
4. aug 2009

moj mily je slovak 😎 anglana by som takeho super asi nenasla..a lavne sa chcem raz vratit domov..aj ked anglican moze byt lektorom alebo cosi podobne,je to potom dost tazke..lebo jeden by bol daleko od rodiny urcite..

nely..tak to je dost blbe,ze vlastna mama nepride na svadbu..a polrok je dlha doba,aby aspon nieco usporila..a nie takto..
mne tak oco povedal,ze nejde na promocie..a to bolo potom..svokor to doteraz nerozdychal..ale co som mala robit,ked on nechcel..a to som jedina doma,co skoncila vysku a aj tak som mu za to nestala 😔
tie rodinne vztahy su dost zvlastne..a najhrosie je,ze aj ta dnesna doba je zakerna..ako to mozu vlastny rodicia spravit detom,ze im jednoducho nepridu na svadbu 😨 ved su to ich deti..a toto je dolezite zivotne rozhodnutie

riana12
4. aug 2009

babulky, ja idem, mooozno postrasim vecer, ale mam pacienta, neviem sice ci velkeho alebo maleho, ale treba sa mu venovat 😀 tak asi skor az zajtra 😉

leatea
4. aug 2009

riana..pekny zvysok dna teda 😉

zuzanockamt
4. aug 2009

Ahojte 🙂
tak vidim, ze sa to tu konecne rozbehlo 😉 ... ja mam zase jeden adrenalinovy den v praci za sebou, comu sa uprimne tesim 😀 ... a zajtra znova, len nech neprsi akoo dnes 😝
ja uz treti cyklus nemam ovu, ziadne priznaky a ani teplota tomu nenasvedcuje ... ked pojdem ku gyn. na kontrolu kvoli tomu zapalu, tak jej to poviem, nech zisti, co je vo veci a asi ziadne cakanie na zlepsenie situacie okolo prace mojho manzela nebude a pojde sa rovno na vec, lebo normalne zacinam byt v strese, preco ta ovu nechodi, ked predtym 10 rokov uplne v pohode 😕 😕 😕

puma.sue
4. aug 2009

zuzi, drzim palce, aby to u doktora dobre dopadlo...
a neprehanaj to v praci, ved vies, ze to skodi 😉

zuzanockamt
4. aug 2009

puma.sue ... vdaka 😉 ... v praci to neprehanam, to je momentalne bezny standard pri mojej profesii 😀 😀 😀

puma.sue
4. aug 2009

jasne, nikto to nema teraz v praci jednoduche...
a asi musime byt rady, ze mame robotu, ja som na tom podobne 😉
dufam, ze si uz doma 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre