Ostali ste tehotné s PCO a s nepravidelným menzesom?

emi_emi159
28. feb 2020

Prosím vás dajte mi nádej 🙏🏻 Je tu medzi nami nejaká osoba ktorá ma podobne problémy ako ja a predsa otehotnela ? Mám PCO , menstruacia 2 krát do roka. Snaženie už 2 roky s priateľom. Týždeň beriem inofolic. Ak aspoň niekto napíše že “áno otehotnela som a mala som to čo ty” tak ma hrozne potešite lebo podľa mna som beznádejný prípad. 😢😢❤️🙏🏻

jexica
28. feb 2020

ano mam pco a bez antiky kramy skoro ziadne a druhe dieta na ceste

emi_emi159
autor
28. feb 2020

@jexica ❤️🍀

panda21
28. feb 2020

PCO, gynekológ (v nemecku) mi povedal, že není šanca otehotnieť prirodzene, lebo som brutálne zacystovana. Nemala som inak žiadne iné príznaky, ako je písané na nete. Môj gynekológ potvrdil nemca, že som strašne zacystovana, a keď budem chcieť babo, mám prísť a budeme to riešiť potom. Jedla som Gynex (kvôli menštruácii nie dieťaťu) a do pol roka som ostala tehotná 🤷 za chvíľu rodim 🤭 šla by som za tým nemcom nech mi preplati vybavicku, lebo sme sa vôbec nechránili.. Však načo keď som neplodná 😂

emi_emi159
autor
28. feb 2020

@panda21 to je supeer 👍😁❤️❤️ Gratulujem z celého srdca

martrle
28. feb 2020

Jej pitesili ste aj mna... Dufam ze aj ja budem mat to stastie

martrle
28. feb 2020

Chcem Sa vas spytat zienky...menstruaciu nemam uz od Novembera.... Gynekolog povedal pred tyzdnom ze mam filikul 9mm a mam cakat kedy dostanem... Potom mam ist na hormonalny Profil.... No ale Co ked nedostanem? Mam 40r.a neviem ci to nebude skora menopausa...alebo z liekov... Brala som silne... Podla mojho merania ovulacne testy ukazuju uz od Januara zvysene LH... Co si myslite

zuzu1994
28. feb 2020

@emi_emi159 ahoj ja ma tiez pco jeden vajcovod nepriechodny bola som 2x na vklade a vzdy to zle skoncilo dg primarna sterilita a teraz som otehotnela prirodzene

strapec
28. feb 2020

@emi_emi159 hlásim sa! Mne gynekológ povedal, že mám zapancierované vaječníky cystami a polovičnú maternicu, inofolic pol roka a bolo to tam, v pondelok by som mala rodiť 🙂 držím palce!

strapec
28. feb 2020

@emi_emi159 aha a ešteže tiež som mala menzes tak dietne ako ty, inofolic mi to asi rozbehal (plus som sa šla vydávať tak som lepšie jedla, viac cvičila - "šla som do formy")

julka97646
28. feb 2020

@emi_emi159 ahoj tiež mám PCO dr. Mi predpísala inofolic comby a ginex tiež sme sa snažili 2roky tiež som bola zúfalá viem aké to je ale po mesiaci brati inocolicu a ginexu bum našla som si pred týždňom Na teste // 😉 držím ti palce

emi_emi159
autor
28. feb 2020

@julka97646 ďakujem pekne a čo je vlastne ten gynex ? To je len na predpis ? Môžem to brat spolu d inofolicom?

julka97646
28. feb 2020

Ginex su prírodné kvapky dopomahaju ženám na gynekologické problémi a dá sa kúpiť normálne asi aj lekárni ja som objednávala z dr.max a ja som ho užívala spolu z inocolicom comby neviem čo s toho mi pomohlo možno oboje 😉

emi_emi159
autor
28. feb 2020

@julka97646 ďakujem pekne vyskúšam ❤️

julka97646
28. feb 2020

Vyskúšaj oplati sa 😉 ja som brala 9kvapiek 3×denne . Berie sa to 3tyzdne a týždeň pauza . Ja som tiež robila ovu testy ja som si robila clear blue ovu test. Daj vediet ako si dopadla 😉❤

emi_emi159
autor
28. feb 2020

@julka97646 ako mám vedieť kedy ich mám brat presne , keď ja nemám vôbec menštruáciu? Kedy mám mat pauzu ? 😁 .... určite je toto len strata času , kým mi doktor nepomôže a nepovie či vôbec mám niekedy ovulaciu tak všetko ostatne bude zbytočné 😢😢😢😢

emi_emi159
autor
28. feb 2020

@julka97646 keď mám menštruáciu len 2 krát do roka tak aj otehotnieť viem len dva krát do roka ?

anniii
28. feb 2020

@emi_emi159 Bohužiaľ áno, len dvakrát. Keď nemáš menštruáciu, nemáš ani ovuláciu a bez ovulácie nie je možné tehotenstvo. Ale aj s takým “cyklom” sa dá otehotnieť, aj ja sa som dôkaz: PCOS, menzes párkrát do roka, ale vďaka Inofolicu, alchemilke a obmedzeniu cukru čakám druhého chlapčeka 🙂

panda21
28. feb 2020

@emi_emi159 stačí to začať brať hoci kedy, 3 týždne jesť, a potom týždeň pauza, na menštruáciou to nemá vpylv, ja som do jedla aj cez MS 🙂 ja som mala MS do pol roka upravenú, pravidelnú, ne bolestivú..

katarina9593
28. feb 2020

@emi_emi159 ahoj aj ja mam pco síce kramy som mala všelijako ale otehotnela som ani neviem ako a teraz už mám dcérku ktorá má 3tyzdne 💕

manchester123
28. feb 2020

@emi_emi159 u mňa podobne, ver podarí sa ti to, hlavne sa nevzdávaj. Ja som na môjho princa čakala 6 rokov.

veronika1234512345
1. mar 2020

@anniii to je somarina.
Sú ženy, ktoré majú menzes a nemajú ovuláciu a naopak.
Moja kamarátka ma tiez pco menštruácia 3x do roka a už ma 2 deti. A otehotnela v cykloch kedy menzes nemala.

anniii
1. mar 2020

@veronika1234512345 Nie, nie je to somarina. Krvácanie môže nastať aj bez ovulácie, ale vtedy je to krvácanie spôsobené výkyvmi hormónov, nie pravé menštruačné krvácanie podmienené ovuláciou (tak ako ani pri braní antikoncepcie to nie je pravá menštruácia, ale krvácanie vyvolané syntetickými hormónmi). Ak nenastala ovulácia, nie je možná menštruácia ani tehotenstvo. Je úplne samozrejmé, že tvoja kamarátka nemala menštruáciu v cykloch, keď otehotnela - pretože otehotnela. Po ovulácii vždy príde menštruácia alebo tehotenstvo, žiadna iná možnosť nie je. Takže áno, sú ženy, ktoré nemajú ovuláciu a krvácajú, ale to nie je menštruácia. A sú ženy, ktoré otehotnejú po mesiacoch bez menštruácie, lebo sa im to podarilo, keď výnimočne nastala ovulácia. Keby neotehotneli, menštruácia by prišla. Aj ja som z tých žien, menzes mávam 2-4-krát ročne a čakám druhé dieťa. Ak si myslíš, že to nie je pravda, môžeš sa na to opýtať svojho gynekológa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre