Otehotnela ste niektorá tesne po MS?

27. nov 2019

ahojte baby chcela som sa len opytat ci sa niektorej stalo ze dva dni po MS otehotnela 🙂 uz dlhsiu dobu sa snazime o babatko nechcem byt taka ze si stale sledovat a kontrolovat plodne dni atd nechavam to plynut 🙂 preto by ma zaujimalo ci mate niektora takuto skusenost tesne po MS s otehotnenim dakujem krasne za vsetky rady ❤

rachel36a
27. nov 2019

Moze sa stat, niekedy moze byt posunuta ovulacia....ale je to skor vynimocne tak kratko po mrche...za dva dni vajicko nedozreje

guma6
27. nov 2019

Ja som tak otehotnela uplne tesne po ms, ze predchadzajuci den som ju este mala

maj98
27. nov 2019

Ahoj, ja som napríklad otehotnela tesne pred MS. Keď som si robila aovulacne testy v strede cyklu nikdy mi neukázal ovulaciu, už som bola nešťastná že ju vôbec nemám a tak som testovala celý mesiac a zistila som že ju predsa len mám ale tesne pred MS. Takže určite je možné že ty ju máš tesne po MS.

autor
27. nov 2019

@guma6 vazne ? 🙂 super bodaj by to bolo aj u nas tak

autor
27. nov 2019

@maj98 neviem radsej si uz tie testy ani nerobim :D ako keby som mala byt potom sklamana 🙂

deti95060810
27. nov 2019

môže...nie je to bežné, ale stať sa stane....Tiež sa mi stalo že som neplánovane otehotnela mimo termínu vypočítanej ovulácie - pravidelný cyklus....dcéra chodí do 6 tr.

mladenca
27. nov 2019

Ak to teda nekontrolujes takto neries, stat sa stane, ale bezne sa to nestava..

janettdamian
27. nov 2019

moja známa ma obidve deti takto počaté

autor
27. nov 2019

@janettdamian tak možno nejaká šanca je 🙂

simsalabim
27. nov 2019

Ja som s druhou dcerou. otehotnela 3 dni po ms. Viem presne, potom bol manzel mimo domu.

janettdamian
27. nov 2019

teraz ma napadlo, na jeden prípad z okolia. Páru sa dlhšie nedarilo, tak už neviem či lekár, alebo kto im poradil, že nech skúsia cez menzes. Až vtedy otehotnela.

asia83
27. nov 2019

Ja som otehotnela deň-dva po menštruácii. Prvýkrát. Všetko je možné.

dadus_ka
27. nov 2019

Vajicko v tele ženy vynimocne prezije aj 3-4 dni, cize logicky ked si mala cca 7dni ms a 2 dni potom ste mali sex a vajicko prezije 4dni kym zena ovuluje tak to spocitaj a je to tak ci tak v strede cyklu na ten 13-14dc, nemusi to byt tak ze zrovna v den ked ste mali sex, 2 dni po ms si mala aj ovulaciu. Vajicko musi dozriet

ada309
27. nov 2019

@dadus_ka prepac,ale mas nespravne informacie.. vajicko je schopne oplodnenia max 12-24h,potom odumiera a uz nie je mozne ho oplodnit .. zrejme si chcela napisat spermia,ano,ta dokaze prezit v tele zeny aj 3 dni,niekedy aj viac

veronikaszabova
27. nov 2019

@dadus_ka vajicko v ziadnom pripade nie je schopne oplodnenia 3-4 dni 🙈😳

dadus_ka
27. nov 2019

@ada309
@veronikaszabova ano chcela som napisat spermie ze mozu prežiť nie vajicko

kristina0103
28. nov 2019

moja kamaratka ma ovulaciu hned po menzese. Takze mozne to je, drzim palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre