Otehotneli ste niektorá pred ovuláciou?

sylwi23
11. feb 2022

Ahojte mne sa stala taka vec áno moja chyba... Mala som anovulacne cykli(sledujem) uz par mesiacov mala ma 7 mesiacov. A mala som dostat MS(mala som uz cykli skoro pravidelne) a mala som aj taky pocit a vsetko , ze ju dostanem preto sme si v noci zasúložili bez nicoho neplanovane . Na druhy den som zdesene zistila ze mam ovulacny hlien a mne nastala po roku a pol po prvá ovulacia. Sex bol v nedelu nadránom a ovulka v pondelok doobeda urcite to bola ona mala som vsetko asi tak dva dni. Podtlak ,hlien, dokonca mi aj nechutilo jest a hnacka citala som, ze to vsetko pri ovulke môze byt. Ja som ale hlavne ten hlien mala a taky tlak tam dole no ocividne som cítila, ze nastala. A hlavne patrím medzi zeny ,ktoré ovulky cítia a vedia ze presne kedy nastanu lebo mavam pri nich bolesti. No co mam povedat som hlúpa(ze som takto riskovala) a teraz sa bojím ,že môžem byť tehotná. Asi blbá otázka, ale je tam asi velka sanca ci? Otehotnel niekdo pred ovulkou ? Viem ze spermie tam vydrzia 3 dni aj dlhsie, ked maju plodny hlien

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
11. feb 2022

Tak ak si mala v nedelu sex a pondelok plodny hlien, tak to mozne veru je... Uvidis, ako bude...

anjelicek26
11. feb 2022

@bambulienka25 Od sexu v nedelu uz neskoro veru

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sylwi23
autor
11. feb 2022

Ved prave v nedelu som mala take tecenie ,ze som bola mokra doslova a potom ten potlak bolest krizov ja som tak nadavala sama na seba ako som sprosta... Takto skoro mala ma len 7 mesiacov a ja som sa spoliehala na anovulacne cykly, ktore som mala celu dobu viem to podla toho som sa riadila a teraz dostanem den po neplanovanom sexe nadranom plodne dni... Moje prvé po dlhej dobe, Mala som menstruaciu posledne tri mesiace celkom pravidelne ja nemam nikdy presne ako na hodinky a mala som uplne ten pocut, ze dostanem Ms do par dni a potom toto. Niekde som citala ze spermie môzu vyvola ovulaciu neviem ci je to pravda alebo nejaka hovadina.. Na tabletku po je neskoro ja mam aj velmi daleko gynekologa a neviem ci by som ju naozaj dala lebo plno kojim a kamosky vraveli ze je to pekne svinstvo. No sex bol naplno a teraz uz len verit ze sa nic nestalo aj ked pri nasej plodnosti je to viac ako mozne ,ale deju sa aj zazraky

sylwi23
autor
11. feb 2022

Nie v nedelu ale v pondelok ten hlie a tecenie zle som to napisala stalo sa to v pondelok doobeda ze som zistila ze mam plodny hlien a to som si myslela ze mi dosla MS preto som sa hrozila ked som namiesto toho nasla jasny klzky plodný hlien

sylwi23
autor
11. feb 2022

Trvalo do este na druhy den a bolo mi zle ako pri MS ja mavam aj bolesti unavu atd... V stredu to doznievalo a stvrtok uz nic

anjelicek26
11. feb 2022

No bohuzial sanca je, ako pri kazdom nechranenom sexe,asi 20% za jeden cyklus. Uvidis o par dni, co s toho bude, teraz sa neda nic, len dufat - v jedno ci druhe...

sylwi23
autor
11. feb 2022

Ja by som sa vôbec nebala keby som nevedela, ze nastala ovulacia hned na druhý den a prave moja prvá po tak dlhej dobe doteraz som mala len anovulacne cykli. Hej ako píses uz len cakat nic ine mi nezostava ako verit aj ked mam taky cudny pocit...Dakujem

simik411
11. feb 2022

@sylwi23 Každopádne daj vedieť ako to dopadlo o 2tyzd 😃

nevenka
11. feb 2022

@sylwi23 mne sa teraz stalo, ze sex 12-ty den cyklu a 13-ty pozitivny ovulacny test, aj hlien bol taky a teplota mi vystupila dalsi den. No nic, dostala som menzes, ale nervy som mala riadne 😅. Ale tretie dieta mame takto 2 dni pred ovulaciou, prve dve netusim. Tak sanca tam je, ale zase ten hlien moze byt aj ovela skor ako pride ovulacia. U nas tie 3 dni asi nepreziju, 2 dni ano...tam je este vela faktorov...uz sa len modlit, no...

sylwi23
autor
12. feb 2022

Dam vediet uvidíme tiet mam nervy. Mne sa to tiez stalo, ze som otehotnela den alebo dokonca v ten den dva dni to neviem ako pises nik nevie sto pro kedy naozaj uz vajicko je vonku a pláve a caká,,, . Ja to cítim tak, ze ovulacia nastala pondelok a utorok sto pro lebo som mala taký tlak a bolo mi do stredy aj zle bolest krízov a stvrtok vsetko pominulo. Ten hlien som mala najviac pondelok a utorok a najviac zle mi bolo utorok a v stredu. Aj ked podla pocitu by som povedala ze v stredu uz bol koniec ovulacie a vysoky bod bol pondelok a utorok. Tak to si mala stastie , ze si neotehotnela ked aj ovulácia bola mali ste sex naplno? Aku mate ochranu plodné a neplodné dni ? dakujem Vam za vsetko.

zuzi0911
22. feb 2022

@sylwi23 ahoj.ako to pokračuje?

sylwi23
autor
23. feb 2022

Nie som tehotna a som velmi rada mala som velmi kratku lutealnu fázu asi preto lebo to bola moja prvá ovulka po poslednom tehotenstve cize po roku a po(podla mna je dost mozne, ze som aj mohla mat vajicko oplodnené ale nemalo čas sa uchitit a uhniezdit lebo som mala len 8 dní po ovulke uz menstruáciu)l a teraz si to uz dobre sledujem teplomerom a budem davat viac pozor. Inak som cítila uz po pár dnoch, ze tehu urcite nie som a mala som pravdu🙂 Bábo by som ešte chcela(aj ked deticiek mame uz plný dom🙂), ale určite nie teraz to by bola hrôza.A tak cítim, ze ani moje telo na to nie je pripravené a preto sa to tak aj samo zariadilo za co som vdacna🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre