Otehotneli ste počas prerušovaného styku?

verenna111
18. apr 2016

Caute zenicky.Mozno blba otazka, no zaujimalo by ma kolke z vas alebo aj vase kamosky ste otehotneli pocas prerusovaneho styku ( bez akej kolkvek ochrany ) a po akom case. A tiez ak viete ci to bolo cez plodne alebo neplodne dni. A bolo to pre vas prekvapko? Ciste teoreticka otazka 🙂 diky za odpovede

poisonblu
5. dec 2019

my fungujeme na prerusovanom styku cca 10 rokov a zatial sa nam neplanovane nestalo nic 🙂 maly bol planovany a taktiez prve tehotenstvo bolo planovane, ale to som potratila v 8tt...

sylwi23
30. máj 2020

Mna by este dost zaujmalo kolko z tých zien co otehotnelo s prerusovaného robili aj 2.kolo len utretie a znova alebo všeobecne 2.kolo??? Mi to tiez tak robíme zatial nic je to praktická metóda.2. kolo sme ale nerobili to by mi bolo fakt riskantné.
Prosím o odpoveď. Podľa mňa je pri 2.kole šanca oveľa , oveľa väčšia.. A ta kvapôčka lásky o to som čítala , že tam sperie môžu byť. Je to niekedy nie u každého muža predejakuláte ... čiže ak je vzrušený a tečie mu ten ejakulát môže, ale nemusí tam mať aj spermie. Je to taká ruská ruleta.. Mi prejdeme na pesar alebo Pharmatex.

nataklaudia123
14. mar 2021

@suzzi7to sa da otehotniet4 kvapôčky lasky? Aj ket sa nespravil ako

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre