Otehotnenie hneď po vysadení hormonálnej antikoncepcie

pimpulienka
2. máj 2009

Ktorá z vás otehotnela hneď po dobratí hak? Napríklad aj v prvý mesiac? Alebo ste čakali?

nikiarudi
8. máj 2009

kleo nestraš.. to mám čakať až dokedy aby som testla, ak nepríde mrcha... bojím sa, že príde a ja budem sklamaná.. ☹

kleopatris
8. máj 2009

niki nechcem strasit, ja vravim jak to bolo u mna, ale su tu aj baby u ktorych prisla az po 40 dnoch, alebo vobec a museli na vyvolavacku....ale ty nebudes musiet neboj, ty budes tehulka 😉 sa testni podla mna ked dosiahnes 30 den cyklu a mrcha nepride alebo 28 🙂
ja mam tiez robit aby som ten test neocikala, aj ked urcite nie som tehu, ale dokial nezasvieti cervena, nadej je 😀

yvetta
8. máj 2009

kleo a to mas novu fotku ci taku si mala aj v teme Jun?
mne sa zdalo tiez meno povedome...a ako si zistila anovulacny cyklus ako to zistim ci to je taky cyklus?
any a kedy mas v tom grafe ovu ktore dni, lebo ja sa v tom moc este nevyznam???

donna11
8. máj 2009

..ahojte baby...
.....tak ja neviem, ci si moje telo so mnou robi co chce, ci je to vysadenim HAK, ale stale sa citim, ako by uz mala prist ms.....ja musim pockat s testovanim este cca 7 dni a potom sa uvidi....
..teplotu si meriam tak vselijak....dnes rano sa mi dvihla o 0.2°C, inak v "neprebudenom" stave som doteraz mala tak 36,6°C....no a ked meriam cez den al vecer, automaticky mam 37,4 - 37,5°C....ale vraj aj toto je otazne..??
..vidim to tak, ze musime len pockat...

kleopatris
8. máj 2009

ja neviem, aku foto som mala ...vtedy asi ziadnu 😒 ale tvoja foto a tvoje meno je mi zname, takze to budes ty 😀 a ze pracujes v prahe to tiez 😀
ja som merala teplotu a stale ju mam nizku tak podla toho, lebo mi neklesla, nestupla...tak predpokladam, ze bol bez ovulky, lebo ani ten hlien som nespozorovala, tak neviem, ja som este zaciatocnik...snazime len 2 tyzdne 😀

yvetta
8. máj 2009

kleo tak ty popisujes moj stav presne tento cyklus hned po vysadeni HAK mam zatial taky ako ty ziadny vzostup ani pokles nizka teplota - tak neviem co to je, ale predpokladam, ze tak skoro po HAK nemusi prist prve cykly ovu 😒

donna11
8. máj 2009

...a navyse mi mudr povedala, ze to, ze som vysadila neznamena, ze nemozem hned ostat teho...prave naopak...a telo nepotrebuje ziadnu ocistu, pretoze v HAK je min hormonov, kt sa hned vyplavia...

kleopatris
8. máj 2009

no v tej inej teme, co som otehotnela jedna babulka, hned na druhy cyklus po vysadeni, takze sa to da 🙂
ale ja som aj tak dala pauzu, ja sa bojim, ci uz hormonov, alebo toho ze moja maternica nebude dostatocne vyvinuta a mimi neudrzi...ale mozno som len paranoidna 🙂 my sme dali tri mesiace pauzu a az teraz sme skusili prvy krat

yvett a kedy chcete mimi?

yvetta
8. máj 2009

kleo ja chcem dat pauzu asi tak do konca roka, ale mozno uz okolo oktobra sa zacneme snazit takze ak by prislo mimi do konca roka tak by nam to nejako moc nevadilo 😀

kleopatris
8. máj 2009

no to chapem, budes mat potom miminko v lete 😀 a to je super, len ja nemozem vydrzat az do jesene cakat 😖

any23
8. máj 2009

yvett ovu je v ten deň ako sa tie dve červené čiary prekrižujú, teda 18DC - 5.5. 😉 v ten deň som mala aj divné bolesti v podbrušku a jemný ružový výtok - asi ovu príznaky 😉 a plodné dni sú tie ktoré sú vyznačené zeleným rámčekom - čiže 15ty až 18ty DC...

any23
8. máj 2009

ja by som tiež chcela mať letné miminko kedže prvé bábo /teraz už velký chlap/ sa mi narodilo koncom februára, takže viem aké to je byť väčšinu tehu v zime a rada by som teraz vyskúšala niečo nové 😉 ale ak by sa podarilo skôr, vôôôôbec by mi to nevadilo 😵

nikiarudi
8. máj 2009

ozaj baby.. a užívate aj nejaké tie vitamíny???

kleopatris
8. máj 2009

aj ja by som chcela a mozno sa nam zadari az tak neskoro, ze budeme mat letne....moj manzel chce hlavne preto aby sme mohli robit party na zahrade s detmi 😀

yvetta
8. máj 2009

ja neviem vsak uvidime, ,kedy sa podari..... 🙂
ja ten graf nechapem a preco mas tu vodorovnu cervenu ciaru...?to si podla coho tu ciaru urcila?
ja som citala nieco na nete o BT, ale moc som to nepochopila ☹

nikiarudi
8. máj 2009

kleo...tých párty ešte bude až až...neboj... 😉 😀 😀

kleopatris
8. máj 2009

my ti poradime yvettka od toho sme tu 😉
mne osobne sa lepsie pozdaval graf na www.wunschkinder.net, ten som pochopila aj ja 😀
a tie ciary ti myslim urcuje system sam, podla teplot a dna cyklu alebo tak nejak...
ja papam iba kyselinu listovu zatial 🙂

yvetta
8. máj 2009

no ale ja si zapisujem rucne tak chcem pochopit co je ta ciara ked budem zapisovat 😀

yvetta
8. máj 2009

keo je na tej nemeckej webke moznost to prepnut do angliny 😀

kleopatris
8. máj 2009

neviem ti povedat, idem pozriet

kleopatris
8. máj 2009

neda ☹

minix
8. máj 2009

ha, kleo, nasla som ta tu. 🙂)))

vidim, ze nie som sama, co sa snazila po vysadeni HAK, ale nechavam to na prirodu....robili sme vsetko pre to, aby sa zadarilo.

ja si meriam na FF, je mi to lepsie ako WK, nakolko viem lepsie anglicky ako nemecky.

prvy cyklus som sa bala, ze budem mat anovulacny, ale nebolo tomu tak, bolo to v pohode, aj ovulaciu som mala, tak uvidime, ci sme sa trafili alebo nie.

Ono, to meranie teploty je dost navykove, tak si na to dajte bacha. 🙂))

yvetta
8. máj 2009

minix a ako dlho si po vysadeni? nehodis link na grafiky.... 😉
ja som sa uz zaregistrovala na FF, lebo nemecky viem len trosku 😉

kleopatris
8. máj 2009

no nasla 😀
sak dneska nuda v praci na maximum, tak tu oxidujem v plnom nasadeni 😀 😀

yvetta
8. máj 2009

kleo a co robis aj u nas v praci nuda 😢 😀

kleopatris
8. máj 2009

a ty nemas sviatok v CR?
ja robim v rakusku v spedicke CR a SR a kedze maju sviatok nemam do coho pichnut 😒 a ty? uz som zabudla 🙂

any23
8. máj 2009

tak a som naspäť 🙂 bola som s drobcom vonku, je tam nádherne 😵 teraz spinká, tak môžem trochen relaxovať 😅

yvettka tú červenú čiaru teda krížik zadáva ten program podľa teplotky 😉 ale neviem ako ju mám chápať 😀 tú zvislú chápem tak ako že oddeluje cyklus na pred ovu a po ovu 😕 ale čo znamená tá vodorovná, to nemviem 😕

ja som sa tiež bála že nebudem mať hned prvý cyklus ovu, ale mám 🙂 síce prišla trošku neskôr, ale prišla 😵 a ako hovorí minix, je to vážne návykové 😀

yvetta
8. máj 2009

kleo ja robim pre Norsko, ktore dnes nema sviatok tak preto som v praci...., ale nejako je ticho .....robim mzdy 😅
inak ja sa riadim norskymi sviatkami a nie CR preto som v praci 😉

yvetta
8. máj 2009

any tak ja moc nechcem merat BT naveky...len chcem na zaklade toho zistit ci vobec mam ovu a potom by som to chcela prestat merat - ja meram rano a dost ma to obtazuje ☹

kleopatris
8. máj 2009

aha, teraz uz si veru spominam troska 😀

nahodte nejaku temu nech mi ten cas rychlejsie uteka 😝
ja som tiez merala ale az od polky cyklu a mala som furt len 36,3 a vecer 35,9 a tak, tak som sa na to vyprdla 🙄 mam sice co robit aby som ten teplomer nebrala do ruky, ale snazim sa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre