Otehotniem mimo plodných dní?

tereza79
3. feb 2010

zaujímalo by ma či má niektorá skúsenosť s tým že otehotnela úplne mimo plodných dní,snažíme sa o bábatko a zatiaľ sa nedarí ale nezúfam,manžel pracuje tak, že je často z domu preč a nemienim ho prenasledovať kvôli plodným dňom pretože by som ho nerada dostala do situácie rýchlo na mňa skoč, lebo mám plodné dni a namiesto milovania sa budeme páriť.

monika0001
3. feb 2010

ahoj ..
moja teta otehotnela 2 krát dva dni po skončení MS.
Prvý krát jej to tak vyšlo a druhý krát už tak išla na istotu a na prvý šup jej to vyšlo...
Neviem teda... pochybujem, že dva dni po skončení MS mala plodné dni. I keď jeden nikdy nevie... 😉
a veľa žien je takých čo otehu iba počas MS... takže je to také rôzne... 😉

denis19
3. feb 2010

tereza......možné je vše!!!!

azura99
3. feb 2010

tereza79- keby to islo, bolo by to super 😀 ... ale ako to tu tak citam, tak zitujem ze niekedy ked sa uz dlhsie snz snazia. Pristupi sa aj na "parenie"

azura99
3. feb 2010

tereza79- keby to islo, bolo by to super 😀 ... ale ako to tu tak citam, tak zitujem ze niekedy ked sa uz sa dlhsie snz snazia. Pristupi sa aj na "parenie"

lauritka
3. feb 2010

po ovulacii urcte nie, lebo vajicko je schopne oplodnenia len 12 hodin, potom zanika.

pred ovulaciou ano, ale len par dni, spermie si dokazu v dobrom prostredi na vajko pockat.

kiki68
11. mar 2014

ano,da sa to, u mna to tiez tak bolo, vraj sa to nazyva violentna ovulacia, treba si inak povedane dobre uzit,aby sa telo pocas toho tak rychlo nastartovalo a uvolnilo vajicko,ze je z toho bejbisek 😉

dranna
11. mar 2014

Ahoj Tereza79, otehotniet sa da len cca 18 hodin a to jedine cez ovulaciu 🙂 je to priblizne v strede cyklu ale kazda zena a kazdy cyklus (kazdy mesiac) je iny a aj vysoko plodne dni su raz den 10. potom 13. potom 14. Mozes si sledovat aj hlien krcku maternice a ked je ako vajickove bielko - tahavy a mokry - tak vtedy ovulujes a maternica spristupni cestu spermiam do vajickovodu, kde sa vajicko oplodnuje 🙂
keby sa ti nechcelo ratat a pod. tak existuje maly ale skvely pristroj: cyclotest baby, ktory to vsetko 'vyrata' za Teba. prajem Ti vela stastia a nech sa Ti to coskoro podariiiii

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre