• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim :grinning: a vy ako?
14. nov 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoj Majcik, ja sa tiez chystam a verim :grinning: .
14. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme mali naplanovany november,ale som ochorela,ako naschval,,,tak sa nam to posuva, ale ja dufam,ze uz v decembri:slight_smile: :slight_smile:
14. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja tomu verim uz 14 mesiacov a stale nic :rolling_eyes: ... takze mozete planovat kolko chcete, zivot si to aj tak zariadi ako chce :rolling_eyes:
14. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved to vieme, my sa snazime napriklad 2 roky...o to nejde.proste verime :sunglasses:
14. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak verim aj ja, ale uz by som rada vidiet aj // na teste, lebo roky idu a mladsi uz nebudeme
14. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verime a presuvame mesiace :grinning: . Veru kedy to pride, moc nezalezi na nas ale na nejakej inej ´moci´. My to ale startujeme opat od januara...
14. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ma na tom stve, keby som mala takych 5 rokov dole, asi citim aj vacsiu nadej..
14. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, môžem sa ku vám pridať? :slight_smile: my by sme tiež chceli čo najskôr v novom roku otehotnieť a už počítam mesiace a neviem sa dočkať :slight_smile:
14. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, ja by som si tiez priala aspon o 5 rokov menej a pre MM aj 10 menej
14. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanockamt: presne, mojmu priatelovu aj o 10 menej :grinning:
14. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toja ... a ako ste na tom vekovo s priatelom?... ja mam 27 a MM ma 34
14. nov 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 29 a on 39, takze vy ste na tom lepsie, neboj :slight_smile:
14. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak o nieco lepsie hej ... a boli ste uz aj na nejakych vysetreniach, ze preco sa nedari ... ja chcem zacat od noveho roka zistovat pricinu, aj ked jedna z nich je uz znama ... mam otocenu maternicu dozadu, co sa niekedy udava ako dovod ... ale su zeny, ktore ju maju tiez otocenu a otehotneju ani nevedia ako a niektore skusaju roky ... bola som teraz v piatok u lekarky a povedala mi, ze ked sa nam nebude darit 2 roky, tak potom to bude riesit :rolling_eyes:
14. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mozem sa ku vam pridat? :confused:
14. nov 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som anatomicky v poriadku a viac lekarka zistovat nechcela. inak,kamaratka mala nejak inak polozenu maternicu a otehotnela na prvy sup. ale moc nechcela :slight_smile:...
ja si myslim,ze je to cele komplikovane a raz sa to podari a basta.
14. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojazarik: ahoj :slight_smile:
14. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja chcem absolvovat urcite nejake vysetrenia ... aspon HP alebo folikulometriu a chcela by som, aby MM spravili spg
14. nov 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojzarik ... ahoj :slight_smile:
14. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme museli snazenie odlozit az na januar / februar koli tomu ze vo stvrtok ma budu operovat , nasli mi zlcove kamene .tak snad sa nam coskoro podari
14. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojzarik ... no ved tych par mesiacov vydrzite ... ved hlavna vec, ze uz mas aspon jedno dietatko :wink:
14. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojazarik,ty uz tusim mas jedno dietatko:slight_smile:. super:slight_smile:
moj p. sa chysta na sg, tak som zvedava,ako to dopadne :sunglasses:
14. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanockamt mam ale aj na neho sme museli cakat 2,5 roka kym sa nam podaril
14. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toja ... ja mojho manzela este musim presvedcit, aby sa odhodlal, lebo stale mi len tvrdi, ze robim paniku ... ale snad ho presvedcim :confused:
14. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojzarik ... ale podstatne je, ze sa podaril :wink: ... snad sa aj my coskoro dockame, lebo to cakanie je dost zle niekedy
14. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak môžem sa teda pridať aj ja? :confused: :sweat_smile:
14. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amadora ... ved sa kludne pridaj :wink: :slight_smile:
14. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru je a je asi az za 5 deti :grinning: aj moj bol na spg , a to mne sa netvorilo zlte teliesko na vajicku , ale vraj by to malo byt uz ok , tak sa necham v blizkej buducnosti prekvapit , ze ci je to ozaj pravda

toja mam
14. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanockamt: ved presne to hovori aj moj...ja ho nahovaram,ze ake je to prijemne vysetrenie, ze si moze obrazky doniest pekne, ze ake uuuzasne vysetrenie :slight_smile:,ale snad ked si najde cas, tak ho tam metlou uz pozeniem :grinning:
14. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toja ... podla mna je lepsie, ked muz absolvuje spg, lebo je to nenarocne vysetrenie a ak je to v pohode, tak potom nech sa da vysetrit zena, lebo tam je tych vysetreni viac a su narocnejsie a v mnohych pripadoch aj bolestivejsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://pokec.azet.sk/kojzarik/fotoalbumy/kevinko/ft-114901508?i9=2c999ca9d100

ak chcete tak kuknite ( foto maleho) hesloposlem do ip na vyziadanie
14. nov 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok