• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
lenka blahoželám :slight_smile:
Lubi, teba si pamatám z novembroviek, kedže mi meškali v ten mesiac, sem tam som tam nakukla, no potom prišli, tak som to vzdala a nakoniec patríím k decembrovkám :slight_smile: je mi lúto že si o babatko prišla a pevne verím že čoskoro sa to issto podarí :wink: držím päste :wink:
12. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sme mali novu temu a vyhodili nas! Zamkli nas!
Neviem prečo, ked tato je už rozbehnuta a tak trocha o inom...

Už sa nemožem ani opytať, či ma tu chcete alebo nie... lebo tu ma presmerovala admin...
Teda baby - je tu ešte niekto z temy Otehotniem v máji 2010! ?
Začínalo sa to tam tak pekneeeee, je mi veľmi ľuto, že nas zrušili!
13. máj 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilkka hlasim sa tiez zo zamknutej temy :slight_smile: No nevadi, ved babky nas hadam prijmu :grinning:
14. máj 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako tak citam, tu su uz skoro same tehulky, gratulujem :wink: Tak hadam sa nieco na nas nalepi :grinning:
14. máj 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamikka, lenocka .... mne tiež bolo ľúto že nás zrušili, začalo sa mi v novej téme páčiť :wink: , ale dúfam, že si nájdeme svoje miesto aj tu :slight_smile: zdravím všetky babenky, tehuľkám prajem príjemné tehuľkovanie a snažilkám veľa veľa šťastia, nech sa na nás čoskoro materstvo nalepí :wink:
14. máj 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A rozumiete niekto tomu, prečo nas zrušili?
14. máj 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: neviem, mozno by bolo dobre napisat IP tej admine, ze o tu temu mame zaujem, mozno nam ju otvoria.
14. máj 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: kamilkka, majkaI, lenocka ... skoda ze nam zamkli temu .... :frowning2:
14. máj 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelo akú tému vám zamkli ved tu je stále táto
14. máj 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip: na tuto nas odkazali .... my sme boli v inej, ktoru zamkli
14. máj 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip otehotnem v maji 2010 ..... ale najskor to bude kvoli tomu ze je tu viac podobných tém na rok 2010 :slight_smile:
14. máj 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby, napíšme každá IP admin, teda danu a poprosme ju nech nás znova otvoria, ok?
suhlasíte?
14. máj 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, je tazke zapadnut do rozbehnutej temy .... ja som za :slight_smile:
14. máj 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak do toho !!!!!
14. máj 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz napisala, tak sup sup aj vy!
14. máj 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, ja tu asi radsej ostavam :slight_smile: Ved co ak neotehotniem v maji? Potom kam pojdem? Ved sme sa tu uz tak pekne zisli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka a mozno mas pravdu .... ak to nevyjde v maji tak aj tak patrime do tejto temicky .... ale urcite sa to podari tento rok ... ja tomu neskutocne verííííííííííííííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco aj ja :slight_smile: Tak si drzme babky palce. Juhuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som napisala tiez .... :slight_smile: tak uvidime .... kde zakotvime :grinning:
14. máj 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, uz ste asi dostali odpoved spat, ze? .... skoda ....
14. máj 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no tema otehotnenie tu už jy a to táto, tak preto vám ju zrušili :wink: ale baby možte pokračovať tu, ved my sme ako píšete už dosť z tejto témy vonku, takže sem chodíme už len nakuknúť, čo nového. predsa sa nedá zo dňa na deň len tak odísť, treba postupne :wink: takže dúfam že teraz my tu nebudeme zavadzať vám :wink: :grinning:
14. máj 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sante: v pohode :wink: my sa radi pridame, len niekedy je lepsie temu zacat odznova ..... ale ono to je vlastne jedno, takisto je tu urcita "evolucia" .... najprv su snazilky, ktore sa casom presuvaju medzi tehulky, potom medzi mamicky atd. atd .... takze tema sa postupne uvolnuje :slight_smile:
14. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja to beriem tak, ze je tu uz kopu tehuliek, takze urcite sa tu na mna nieco "nalepi" :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne je tu plno tehuliek aj snaziliek :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno sa to na nas tak postupne nalepi :grinning:
14. máj 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelko od kedy sa snazite?
14. máj 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ? tento rok zacal 3, tak to teraz uz riesime cez CAR
14. máj 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha. My od decembra, tak to beriem este s rezervou :slight_smile: ale prvy nam vysiel na prvy sup, tak som zaskocena :grinning:
14. máj 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci to u nas nebude zo stresu a nervozity z prace ... ja uz som tu na nervy :angry: :angry: :angry: ale nevzdavam to ved nikdy nie je neskoro, ale do 35 to chcem este stihnut :grinning:
14. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco: a na LSK si nebola?
14. máj 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok