Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

camelco
14. máj 2010

co je to LSK, nepoznam tu skratku tak ti neviem odpovedat 🙂

majkal
14. máj 2010

jaj sorry, to je uz "konikovska" deformacia 😀 LSK=laparoskopia 😉

camelco
14. máj 2010

doky mi povedal ze zatial nevidi dovod a nechce aby som zatazila organizmus ale vdaka uz budem poznat dalsiu skr 😀

majkal
14. máj 2010

ja uz dr velmi neverim, mna by tiez nebol poslal, jednoduchsie mu bolo vypisat listok do CAR, ale ja som si napokon LSK vyziadala sama a len sa potvrdilo moje tusenie. 😒

majkal
14. máj 2010

ale kiezby si to nepotrebovala a coskoro bola tehula 😵

camelco
14. máj 2010

nooo ved prave to, inac my do CAR uz chodime, doky v CAR ma nechcel s tym zatazovat, povedal mi, ze uvidime ako to dopadne po stimulke ovu a po pichnuti pregnylu alebo niecoho podobneho aby mi folik praskol

majkal
14. máj 2010

tak držím palce 😉 a robili ti aj folikulometriu? alebo hormonalny profil? cim sa vlastne zacina ked prides do CAR?

camelco
14. máj 2010

v CAR sme mali konzultaciu, spg u mn, mne koncila MS tak len vaginalny utz, a potom som bola na folikulometrii (vag.utz), inac dnes ma 2DC a bola som rano na endokrinologii - krv na hormonalny profil, lebo minuly mesiac sme to nestihli, vysledky budem mat az za 2 tyzdne tak uvidime.

majkal
14. máj 2010

no, ak sa nam do konca roka nezadarí, tak to asi čaká aj nás 😒 táto návšteva

camelco
14. máj 2010

nic sa nebojaj, vsetko dobre dopadne 🙂
maja pripojim sa z domu ..... konecne je pol 4 idem domoooooooooooov 😀 😀 😀 😀 tak zatial pa

camelco
17. máj 2010

haloooooo ...............................
baby tak kde ste????? 😲 😲 😲 😲
nikoho nikde 😢

majkal
17. máj 2010

ahoj camelco - tak aky bol vikend? 🙂

ja dnes poctivo zarezavam 😒 takze vela casu na MK nemam .... ale obcas tu kuknem 😉

lenocka80
17. máj 2010

camelko aj ja som tu 🙂 Tiez, tak sem tam kuknem, lebo maly mi nedovoli sediet na pc a nevenovat sa mu 😀 Inak toto pocko ma asi "zabije" ☹

camelco
17. máj 2010

majka ... lenocka ahojte, ja tiez len tak, zarezavam v robote, tak sem tam nieco napisem, hlavne ked ma nikto nevidi 😀 😀
idem si kafe uvarit ... poobednajsia siesta bez kavy?????

camelco
17. máj 2010

inac vikend ... baby to vam poviem .... strasneeeeee som myslela ze oddychnem a ja som strhavala tapety, bo majstri pridu v pondelok 24.maja...................uz nech to je za nami
mn sa necitil dobre tak som skoro celu chodbu strahala sama 😝 😝 😝

majkal
17. máj 2010

nad kavou aj ja rozmyslam .... aj ked uz ju chcem obmedzit, lebo som si na nu prilis zvykla a min. tyzden som vydrzala 3 dni bez kavy 😉 ... no ale dnes si asi dam, lebo zaspim 😀

camelco - prerabate? davate stierky? .... robota nic moc no .... my ked sme kupili byt tak sme sice tapety nemali, ale cely bol omalovany takou vzorovou farbou (u nas sa tomu hovori "valcek") no a toto sme suchali zo steny a postupne sme prichadzali na to, ze v niektorych izbach tam boli aj dve-tri vrstvy - kazda iny vzor 😀 no, to bola tiez zabava 😝

lenocka80
17. máj 2010

Kavu beriem 🙂 uz sa vari 😀 My sme veru tiez davali dole malovku s valcekom a to bola fakt sila...My sme mali vikend celkom ok, len som mala nejaku miernu depku vcera, neviem co to... 😲 Taaaak mi vsetko liezlo na nervy, ale dnes som uz ok 🙂 Bola som dnes na rehabilitacii...haha, musim si dat krize dokopy pred tehotenstvom, aby to vydrzali 😀 😀 😀

camelco
17. máj 2010

my sme kupili byt s tapetami - take aspon 20 rocne 😖 a este aj stropy su otapetovane a netrete farbou, ked sme si ten byt boli pozriet, to vobec nebolo vidno, ze su tam tapety, a ked sme sa stahovali, tak som prerevala cely den .......... teraz ideme robit komplet preradbku - jadro, kuchyna a 2 chodby ......... ale aspon to bude hotove a ostane nam len posledna izba 🙂
3 sme urobili este minuly rok, ufff to bolo tiez roboty .... ale teraz sme zavolali firmu, my sme v robote to by sme asi sami nezvladli ..... takze ak sa nam este aj zadari tak babo bude v utlnom bytiku 😀

lenocka80
17. máj 2010

Camelco tak mate poriadne roboty, my mame nastastie toto za sebou...Ale teraz sme spokojny, lebo nam vsetko preslo rukami a mame vsetko tak ako sme si sami vymisleli, tak sa tesime 🙂 Teraz sme akurat doriesili zahradu, urobili sme z nej detske ihrisko 😀 hojdacka, smykacka, pieskovisko, ked vyjde konecne horuci den, tak aj bazen vytiahnem...sadnem si do altanku, uvarim kavu a dieta moze behaaaat, kolko chce 😀 😀 😀

kamilkka
17. máj 2010

Ahojte baby,
aj ja som tu 🙂
ale vidim, že vy sa zaoberate všeličím možným - dobré, dobrééééé.

camelco
17. máj 2010

ahoj kamilkka, a ty ako? aspon na to upenlivo nemyslim 😀

majkal
17. máj 2010

ahoj kamikka 🙂

lenocka - byvate v dome?

my sme prerabali uz skor - cca 7 rokov dozadu ... ale tento rok nam v celej bytovke menili stupacky, tak sme sa obavali, ze nam cast jadra budu burat, aby mali lepsi pristup. Nastastie im stacili tie dve male otvory, ktore tam mame 🙂 tak sa to zaobislo bez demolacie ...

Ja by som tento rok chcela este zasklit balkon a uz by to hadam bolo aj vsetko .... Este sice je tu moznost, ze ked pride druhe babo, tak sa vymenime s rodicmi a pojdeme do 3-izboveho bytu ....

kamilkka
17. máj 2010

Ja na to tiež nemyslím, bo mame teraz ine problemy a vybavovačky....
ktoré by sa mali už skončiť, bo ani na snaženie nieje čas...
ale dnes som ešte len 10 dc, tak dufam že sa za par dni všetko znormalizuje a sa upokojím .-)

kamilkka
17. máj 2010

Baby, ja sa už asi nejak začínam zmierovať s tým, že to nebude nikdy....
ach, keby som sa s tým dokazala zmieriť, o kolko by to bolo lepšie! nie?

majkal
17. máj 2010

no kamikka - tak toto sa snazim prijat aj ja - moznost ze druhe babo nebude, ale ja skor skrze endometriozu. Ale stale verim a dufam, ze sa to raz podari 😉 Kami, a boli ste uz na nejakych vysetreniach s mm?

lenocka80
17. máj 2010

majkal, nie byvame v takej mensej bytovke v dedine a za nou mame vlastne aj zahradku. Inak balkon je super, to by som aj ja brala...my nemame. My sme so "snazenim" na tom zatial celkom ok, este nas to bavi 😀 😀 😀 Ale tiez sa snazim na to nemysliet a riesit ine veci...ale ked ono to vacsinou so vsetkym suvisi...tak mi je tazko na to nemysliet. A zasa sa hovori, ze ked nieco veeeeelmi chces, tak treba na to mysliet a privolat si to, nie?
kamilkka nezufaj, ale som presvedcena, ze ked sa s tym zmieris, tak otehotnies 😀 Jedna kamoska mi vravela, ze pozna babu, co tiez dlllho nic, uz jej aj povedali, ze je neplodna, ze len umelym oplodnenim sa bude dat, a tak sa prihlasila na vysku a myslela len na ucenie a rovno cez skuskove otehotnela 😀 😀 😀

kamilkka
17. máj 2010

Boli sme, teda ja som bola na folikulometriu a raz mi zobral hormony v polke cyklu, teda akože približne počas ovulacie...
všetko bolo ok.... moj mm nebol nikde, lebo tvrdí, že ešte je skoro...
a od januara som si začala merať teplotu a ovulka beží, len LF je akasi kratšia ako by mala byť podla mna...
mam ju 9 - 12 dní - nič moc, že?
tak neviem...
ale mame teraz dosť stresy... toto je na figu!

kamilkka
17. máj 2010

Je pre mňa dosť ťažke pochopiť, ako to môže niekoho tiež tak mrzieť, ak už jedno dieťa ma...
ja mam pocit, že keby som mala aspoň jednooooooooooooooo......... waw!

majkal
17. máj 2010

no tak to my mame balkony az dva 😀 - tak si jeden zateplime a budeme na nom vysedavat v zime a na tom druhom v lete 😀

kamikka - a ty nemas LF konstantnu? Ja som zvykla mat 14 dni, mozno raz sa mi stalo ze bola 15. Ale sama som zvedava, ako to bude teraz po liecbe, co sa zacne diat v tej mojej hypofyze 😝

moja kamoska zasa otehotnela, ked mala najvacsie stresy v marci pred danovymi priznaniami 🙂

kamilkka
17. máj 2010

ja meriam ešte len par cyklov a dlžka LF bola 10, 12, 9, 8...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre