Ovulačný mikroskop LADY - TESTER. Vychádza vám to?

denisocka
14. okt 2009

ahojte, chcela by som si vymienať info o tomto mikroskope, či vam to vychadza .... a tak

http://natural.sonix.sk/eshop/?ovulacne-testy,40 ja som si dnes kupila tento,už ho mám doma,ešte neviem ako funguje .... ale dufam že funguje ....

tymothy
14. okt 2009

Denisocko, já bych se bála, že ovu podle mikroskopu nerozpoznám. Nějak si neumím představit, co bych tam měla vidět. Já si měřila teplotu - připadalo mi to jednodušší a přesnější. Ale také by mě zajímali zkušenosti někoho, kdo používá mikroskop.

denisocka
autor
14. okt 2009

ja som naplula dnes, mala som tam tečky- ked bude papriadie,bude ovu,ked bude papradie aj tečky,je pred alebo po ovu .... tak uvidíme

asmeena
15. okt 2009

Já mám lady Q, ale je to na houby. Vůbec to neodpovídá. Měření BT mi přijde přesnější nebo klasické ovulační testy jako proužky.

mmmk
15. okt 2009

Denisocko, je tu tema o Lady testeru Q, coz je stejny "zazrak" jako ten, co te nadchnul. I zcela zdrava zena vidi v mikroskopu "kapradinky" skoro cely cyklus. Takze podle me vyhozene penize 😉

zuzanockamt
15. okt 2009

aj ja si myslim, ze su to len vyhodene peniaze a spoliehala by som sa jedine na ovu testy alebo na BT ... citala som vyjadrenie jedneho gynekologa, ze aj jemu vysli dokonca podla takehoto testera plodne dni 😀 ... takze asi tolko 😀 😀 😀

denisocka
autor
15. okt 2009

joj,ta pekne pekne ....

tak žeby som ho vratila? 😀 vypadáva mi ta čierna čast s tlačitkom

etuska
15. okt 2009

Denisocka-ja som si to kupila zo zvedavosti,lebo sme planovali babo(hmm-chceli sme jesenne v r.2010) 😅 a HAK neberiem od maja,tak som chcela zistit ci to funguje,aby som potom mohla ungovat bez hormon. antikoncepcie.

1.mesiac som bola nadsena-lebo mi paprade ukazalo tusim 3 dni a potom bodky,alebo zmiesane-tak som si s radostou zapisovala.

2.mesiac mi to vychadzalo tak hocijako-no v plodnom obdobi sme sa chranili a bez ochrany sme fungovali len v neplodnych dnoch-a cuduj sa svete-dalsie mesiac neprisla M a teraz som v 7tyzdni tehu 😀

Hmm-takze nabuduce to asi poitim aj meranim BT a pozorovanim hlienu,kedze HAK uz brat nechcem.

Ale je to zaujimava hracka-stale som tuzila mat mini-mikroskop 😀

bobatko
15. okt 2009

ahojte baby ja som si ho tiez kupila a nerozoznam tam vobec nic. je to nanic. mate pravdu zbytocne vyhodene peniazky.

eirin
15. okt 2009

Mně určení ovulace ze slin fungovalo.

zuzanockamt
15. okt 2009

ten mikroskop je len pre zeny, ktore planuju a chcu dieta, ale ak sa dieta neplanuje, tak by som sa na to nespoliehala ... meranie BT je omnoho lepsie a spolahlivejsie, hoci je tam vyssia narocnost na cas a trpezlivost merat v rovnaky cas a kazdy den ... ale ked uz som to ja dokazala, tak to zvladne kazdy 😀

lubkabb
15. okt 2009

ahojte, aj ja mám niečo podobné doma. Zatiaľ to u mňa funguje, len žiaľ nevidím žiadne paprade.

denisocka
autor
15. okt 2009

a to sa na to pluje či sa to ma len olízať? 😝

etuska
15. okt 2009

Denisocka- 😀 😀 😀 to je jedno-len aby tam neboli vzduchove bubliny-jednoducho dat trochu slin na sklicko-a paprade vidno-ak su plodne dni-no je potrebne aj zaostrit 😅

denisocka
autor
15. okt 2009

😀

tak ešte sa pridajte tie,čo tomu veria a ich mikroskop ukazuje papradinky....lebo ho vyreklamujem

a čo ta čierna čast kde su baterky,nevyskakuje nikomu ?zas len mne sa všetko serká?

eirin
16. okt 2009

Abych to uvedla na pravou míru, nepoužívám přímo lady tester, ale klasický obyčejný mikroskop.

denisocka
autor
16. okt 2009

eirin aha,ten som tiež raz použila,ked som chcela vedieť či sa MM spermie hýbu 😀 ale už nemám tu požnosť,aj ked ... prve čo povedal ked zbadal lasy tester bolo,či ideme kuknuť zas 😀

lienka79
17. okt 2009

ahojte
tak ja som ho mala tiez...v zivote som tam paprade neviela, napriek tomu,ze som ovulu mala....neviem, kde bola chyba
Takze som ho hodila do skrine ainvestovala do pomerne drahych ovulacnych jedor.testerov..{nieco ako tehu testy}, kt.sice boli spolahlive..lenze stali za figu..nakolko nevies,kedy je ovulka..ci zachytiul zaciatok,stred..alebo uz koniec...cize ani s tym som neotehotnela
Nakoniec to zariadila priroda a otehotnela som spontanne...takze vam vsetkym drzikm palceky na ceste za babtkom

sofinka2009
17. okt 2009

tak ja ho mam a som s nim spokojna ukazoval krasne papradie v case ovu potvrdili mo to testy aj teplota .treba tam dat tych slin vela a poriadne nechat zaschnut .

jajkaz
24. okt 2009

Ahojky, já mám Lady Q a myslím, že docela dobře ukazuje- někdy je to horší, ale někdy je kaprádí opravdu krásné. Slin však musí být opravdu spíše více a bez bublin! Můj problém však je ráno si na to vzpomenout než se napiju nebo najím 😒 Pak už to podle návodu není dobré.
Ještě jsem to nezkoušela srovnat s ovu-testy. zkusím a pisnu 😉

vrabcek154
24. okt 2009

ahojte,treba sa naucit ten mikroskop pouzivat.ja ho pouzivam len rano, ked som este nic nejedla, ani nevypila.vyslo mi krasne papradie tento mesiac len jeden den, ovulaciu som sledovala aj testami, a suhlasilo to.

jankita
24. okt 2009

Holky ja som si ho kupila a vyuzila som ho iba jeden mesiac. Dnes som stastnou maminou dvojiciek :D. Ak neviete rozoznat obrazec, tak si ho zaostrite. 😉 Papradie urcite neprehliadnete, to sa neda. Dajte fakt vela slin a cakajte dlho-dlho, kym to poriadne zaschne. Ukaze to kedykolvek v priebehu dna. Dnes to uz pouzivam skor ako hracku.

jajkaz
27. okt 2009

Čauky,
tak průběžné zprávy - zkouším současně ovu testy - proužky a mikroskop a zatím zdá se souhlasí. V neděli nic, v pondělí zdá se začíná být vidět malá změna (na proužku stín, v mikroskopu sem tam malinkatý náznak kapradí). Dnes je čárka silnější, kapradí začíná být také... Brzy to přijde 😉

lubkabb
27. okt 2009

Ahojte baby ja som tiež mala včera krásne viditeľné papradie a dnes už nie. Takže asi bola ovulka. Ale nemohli sme sa snažiť, lebo som chorá a beriem antibiotiká.

jajkaz
27. okt 2009

Hm, tak to je fakt lepší si počkat. Ikdyž mamka mi říkala, že s bráchou otěhotněla taky při antibiot. a dopadlo to všechno ok. Jenže taky nemusí, že.
Tak hodně štěstí příští měsíc 😉

lubkabb
27. okt 2009

Ďakujem, aj ja prajem všetkým snažilkám, aby už čoskoro nepotrebovali žiadne testery,teplomery, tehu a ovulačné testy 🙂

lucy778
27. okt 2009

ahojte,
ja som si tiež kúpila ten "mikroskop" ale zatiaľ stále vidím len samé bodky a to som v polovici cyklu, takže už by sa niečo hádam mohlo ukázať.som rada, že som tu našla túto tému, lebo skutočne neviem čo si mám o tom myslieť 😒 ale keďže niektoré píšete, že to ukazuje dobre....tak sa ešte posnažím 😉

danusek11
10. nov 2009

Já jsem taky asi před 5 lety koupila tester Lady Q - a byly to totálně vyhozené peníze. Teď leží někde v šuplíku. Mezi tím se mi narodila holčička, ale určitě to nebylo tím testerem 🙂 🙂 🙂

jankabry
10. nov 2009

Jako biolog se přidám - nejde ani tak o kvalitu mikroskopu jako o to, že neškolený člověk to jen těžko rozezná a navíc i tak je to dost matoucí - koukněte se třeba stanovení plodných dnů pomocí mikroskopu na některé křivky na FF a jak to odpovídá se skutečnou ovulkou ..
takže raději kupujte ovutesty 😉

dodkap
2. jan 2010

papradie od nedefinovatelnych utvarov rozoznate bezpecne, len sa to naucte zaostrovat. Ale ci to sedi s ovulaciou a nakolko sliny ovplyvnuju dalsie faktory, neviem. Ja cakam na menzes uz 39 den a prave teraz mi ukazuje papradie 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre