Ovulačný test - neviem, čo si myslieť o výsledku

niobe16
27. sep 2020

Ahojte maminky. S mužom sa snažíme o bábätko a dnes poobede som si urobila ovulačný test. Nakoľko som si myslela ze už mám po ovulácii lebo predchádzajúce výsledky testov boli také ze postupne bola testovacia čiarka rovnako silná ako kontrolná ale dnešný výsledok ma prekvapil a neviem co si mam o tom myslieť a ako to celé vyhodnotiť. Par sekúnd po tom ako som začala s testovaním ovulacnym testom sa objavila silná testovacia čiarka a po chvilke slabulinka kontrolná. Vobec neviem co si mam o tom myslieť. Ďakujem pekne za za Vaše rady

marvin1234
27. sep 2020

@niobe16 mne sa toto robilo v tehotenstve. Skus tehotensky test 🤷

nelca0510
27. sep 2020

@niobe16 negatívny ovulacny test. Ak mešká menzes, rob tehotensky

marinecka95
27. sep 2020

@nelca0510 test je pozitívny až až 🙄 už pozitívnejší byť nemôže. Samozrejme, že relevantný výsledok má len tehotenský test (ak chcem zistiť tehotenstvo)

jaskolka
27. sep 2020

Skus tehotenský. Toto je maximálne pozitívny ovulačny 😃😃😃

monro
27. sep 2020

@niobe16 toto je negativny ovulacny test.

lauritka
27. sep 2020

Test jw mega poziticny. Kedy so robila tie predchadzajuce testy? Pred kolkymi dnami?

lauritka
27. sep 2020

Dievcata,ktore rvrdite,ze to je negativny test: pri ryske je testovacia ciarka,ktora je silnejsia ako ta vpravo-kontrolna. Cize toto jej naozaj ukazkovo pozitivny ovulacny test.

niobe16
autor
27. sep 2020

@jaskolka To vidím 😀 Len asi tým ovulacnym testom celkom nerozumiem lebo keď toto je tak pozitívny že pozitivnejsi už asi byť nemôže tak neviem ci ovulácia už bola, či ešte len bude alebo co ma tento výsledok vlastne zobrazovať 😀 a prečo je ta kontrolna čiarka vlastne taka slabá.. Prečítala som si už o tom veľa diskusii ale som z toho zmätená ešte viac ako predtým 😉

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niobe16
autor
27. sep 2020

@lauritka Vo štvrtok naposledy.. Ten bol tiež podobný tomuto. Dnes som robila ovulačný test s r že už bude negatívny alebo testovacia čiarka aspoň slabšia ako ta pred par dnami ale naopak, testovacia sa zobrazila pár sekúnd po začatí testovacia čiže ja nechápem 🤷‍♂️ 👀

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niobe16
autor
27. sep 2020

@bambulienka25 testovacia čiarka je ta prvá, kontrolná je pri tom zelenom pasiku.. Nie naopak

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marvin1234
27. sep 2020

@bambulienka25 samozrejme že je 😆 testovacia ciarka je omnoho tmavšia, než kontrolná. Čo viac by si chcela aby bol pozitívny?

marinecka95
27. sep 2020

@bambulienka25 test je maximálne pozitívny !! Testovacia čiarka je silnejšia ako kontrolná 🙄

marvin1234
27. sep 2020

@niobe16 naozaj ti odporúčam tehotenský test. Ja som bola zvedavá, či naozaj ukáže ovu test tehotenstvo, takže keďže som mala zvyšné som to vyskúšala a presne toto sa mi stalo. Okamžite mega tmavá testovacia čiarka a až po chvíli slabá kontrolná. Predtým som ich robila denne 52 dní a ani raz sa mi to tak nezobrazilo.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marvin1234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marvin1234
27. sep 2020

@bambulienka25 nie, takto to nefunguje, má byť minimálne rovnako tmavá ako kontrolná, IDEÁLNE tmavšia. Zbytočne autorku príspevku pletieš

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niobe16
autor
27. sep 2020

Lebo v priebehu cyklu som už podobne rovnaké čiarky mala, čiže som si tak nejak vyhodnotila že vtedy bol pozitívny ale dnes sa mi zobrazil takýto výsledok kedy je vlastne ta testovacia čiarka oveľa silnejšia ako kontrolna a podla návodu ovulacnych testov by mala testovacia slabnut, nie silnut preto som z toho zmätená.

marvin1234
27. sep 2020

@bambulienka25 hcg hormón je hormón kategórie LH a ovulačný test ho zachytí. prosím ťa doštuduj si veci, než pletieš ľudí.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marvin1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marvin1234
27. sep 2020

@bambulienka25 mňa nepletieš, ja v tom mám jasno. Pletieš ženu, ktorá má pochybnosti a nemáš pravdu.

miskakyska
27. sep 2020

nejaká nová moda na koni tehotnosť testovať ovulačnymi testami?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre