Ovulačný test tri dni pred menzesom

dadus841
26. okt 2020

Ahojte mam 3 dní pred MS je možné že až takto silno ukáže ovulačny test 2 čiarky? Podľa kalendára som mala mat ovulaciu uz 15.10. A mali sme s priateľom posledné dni nechránený sex tak ci môžem čakať že aj tehotenský test vyjde po čase pozitívny 🙂🙄

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majla87
26. okt 2020

@dadus841 ovulacny vychadza pozitivne aj na hcg hormon- tehotensky. Odporucam spravit tehotensky test 😉

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majla87
26. okt 2020

@bambulienka25 no ved ak si autorka spravi aj tehotensky, tak uvidime 😉

zojanka
27. okt 2020

@bambulienka25 ale to nie je pravda čo píšeš 🙂 pokiaľ je žena tehotná môže mať pozitívny aj ovulačný test ... Ovulačný test môže zachytiť aj HCG, nie len LH.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojanka
27. okt 2020

@bambulienka25 ďakujem, ale ja viem na čo slúži ovulačný test .... samozrejme že na zistenie tehotenstva slúži prioritne tehotenský test, to čo si sem dala ale nič nehovorí o tom že ovulačný test nemôže zachytiť tehotenstvo 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojanka
27. okt 2020

@bambulienka25 ja netvrdím že je to pravidlo, že vždy ukáže, ale že môže... mne v tehu vyšiel ovulačný test pozitívny.

zojanka
27. okt 2020

@bambulienka25 nech sa páči .... teraz robený, aj s dátumom. Aktuálne 9tt, takže si nemyslím že by sa blížila ovulácia ..

majla87
27. okt 2020

@dadus841 no autorka, ukaz tehotensky 😜

dadus841
autor
27. okt 2020

Este vydržíma asi tie dva dni ci mi dôjde ms aj keď som riadne zvedavá 🤣

kikus1452
28. okt 2020

Ja stále čakám či ms dorazí alebo nie
Už vyše roka sa snažíme o bábätko a nič :/. Momentálne som 38DC, no keďže mam nepravidelnú ms tak čakám.

dadus841
autor
28. okt 2020

Aj ja som zvedavá zajtra aj keď ešte zatiaľ nepociťujem ze by to malo dôjsť na mňa inokedy mam aspoň prsníky citlivé a zatiaľ nič jedine včera som si ešte robila jeden ovulacny test tak už čiarka bola slabá skoro ju ani vidno nebolo

majla87
28. okt 2020

@dadus841 no som zvedava aj ja 😉 drzim palec, nech si ms da pohov na par mesiacov 😀

butterfly333
29. okt 2020

@dadus841 podľa mňa to bude tehu presne ako píše zojanka držím palčeky

zuzanockamt
29. okt 2020

@bambulienka25 ovulačný test tehotenstvo zachytí...keď som nebola tehotná, tak pred MS ovulačný s jednou čiarkou...v tehotenstve pred MS výrazná aj druhá čiarka na ovulačnom...nevyskúšaš, nevieš

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majla87
29. okt 2020

@bambulienka25 tak si asi jedna z velmi mala, ktorej ovulacny test funguje podla tvojich tabuliek iba na detekciu ovulacie 😉 vela zien ked nemaju doma tehotensky pouziva ovulacny 🙂

majla87
31. okt 2020

@dadus841 nechcem byt netaktna, ale zaujima ma, ako si dopadla 🙂

dadus841
autor
31. okt 2020

V pohode🙂 Tak zatiaľ mi meška ms a nemám zatiaľ ani dajaké príznaky ze by mi mala dojst ale test som si ešte nerobila neviem ci není este skoro na test

dadus841
autor
4. nov 2020

Dneska som si robila test tehotenský keďže ešte mi MS nedošla stále a je negatívny:(

butterfly333
4. nov 2020

@dadus841 tak toho 26.10 si mala ovu keď do teraz ti ms neprišla tak pravdepodobne to bola vtedy tá ovu .

dadus841
autor
4. nov 2020

@butterfly333 tak myslis ze preto sa mi posunula aj ms kvôli tej posunuté ovu? Ak dobre chápem

butterfly333
4. nov 2020

@dadus841 áno presne preto.

majla87
5. nov 2020

@dadus841 no ak bola vtedy ovu, tak cca za 14 dni byva ms.

kundiboo
6. dec 2021

@zojanka keď mám 5DPO úplne slabulinkú testovaciu čiarku tak z toho tento mesiac asi nič nebude ze ?

zojanka
6. dec 2021

@kundiboo 5dpo slaba ciarka na ovulacnom teste? To nic neznamena. 5 den po ovulacii sa embryo/oplodnene vajicko len dostane do maternice a este sa len zacina uhniezdovat. To sa este zistit neda takze negtivny ovulacny/tehltensky test nema ziadnu vypovednu hodnotu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre