Prosím vás, je tu nejaký pár, ktorý už dlhšiu dobu nemôže otehotnieť? Rád by som vedel, ako to zvládajú iní a aké kroky sa rozhodli podstúpiť. Ďakujem za odpovede.
@matvejkovamimushka ano to je ina situacia, ale ked k nam prechadzala vsade sa tymto chvalila...my sme ju k nam nechceli, no manazer ju tam dal...nech si pride teraz robit on....uz rok sme tri miesto 5 a mame toho plne zuby....tato sa do nicoho ani nechytala, ved naco
@matvejkovamimushka ano to je ina situacia, ale ked k nam prechadzala vsade sa tymto chvalila...my sme ju k nam nechceli, no manazer ju tam dal...nech si pride teraz robit on....uz rok sme tri miesto 5 a mame toho plne zuby....tato sa do nicoho ani nechytala, ved naco