Plánovanie tehotenstva

hankys
11. sep 2018

Dobrý večer žienky, mám takú otázku. Už som prečítala veľa článkov a rád o tom ako otehotnieť, čo tomu pomáha atď. Všade sa píše, že netreba nato myslieť, treba sa odreagovať a príde to samo. Moja otázka znie, otehotneli ste niektorá aj keď ste si to plánovali, sledovali plodné dni a mysleli nato? Ďakujem

myjusiatko
11. sep 2018

@hankys ano, 2x z dvoch pokusov 🙂

29simona29
11. sep 2018

@hankys ja áno, do 2mesiacov a vyšlo mi zo aj z časového hľadiska, lebo som rodila vo svojom vysnívanom mesiaci...dokonca som otehotnela pri nepravidelnej ms a myslieť som na to intenzívne myslela...

lilijana
11. sep 2018

My sme len planovali, 1.syn na prvy pokus,2.na druhy a 3.(este nevieme co)tiez tak na 2 pokus.Takze sme mali to stastie ze ako sme planovali tak aj vyslo,takze som ani nemusela sledovat plodne dni ani dlho sa trapit tym ze to nevychadza...Prajem to vsetkym mamickam i buducim mamickam

senticka
11. sep 2018

@hankys vyšlo, síce po roku, litroch alchemilky, kopach tehotenskych a ovulacnych testov, ale chvalabohu vyšlo 🙂

enusamt
11. sep 2018

3x sa zadarilo na prvu supu.. sice len jeden "vysledok" sa podaril do konca, ale islo to... uvidime casom pri druhom 😊

malinajahoda
11. sep 2018

@hankys ahoj, ja som myslela na to celý polrok kým mi vyšiel pozitívny test. S touto myšlienkou na bábätko som ráno vstavala a večer som s ňou zaspávala. Chvalabohu po 6 mesiacoch sa to podarilo.

dolynkag
11. sep 2018

Ja si myslím, že ak niekto plánuje a snaží sa, že na to nemyslí, tak trochu klame, každá, čo to plánuje, a hlavne keď sa hneď nedarí, tak na to myslí stále viac a viac,

malinajahoda
11. sep 2018

@dolynkag máš pravdu. Nedá sa nemyslieť na to. A najhoršie bolo, keď mi mala prísť menštruácia, to som vždy bola v napätí či sa to už konečne podarilo. Vždy mi bolo do plaču, keď to zas nevyšlo. Až po pol roku.

sasenka522
12. sep 2018

Nam to vyšlo s mužom hneď 🙂 vypočitala som si plodne dni, on mal tak turnus že akurat mu vyšlo že bol doma a podarilo sa 🙂 A myslela som na to fakt intenzívne že to bábo jednoducho chcem a aj ho mať budem 🙂 a zadarilo sa 🙂

pininka
12. sep 2018

Ano dvakrat presne naplanovane, napriek stale meskajucemu menzesu viem presne kedy ovulujem a otehotnela som hned.

evitka83
12. sep 2018

@hankys ja som si to planovala, ale nestihla som ani sledovat a uz bolo zamiesane 🤣

jankapresov
13. sep 2018

Zienky a pocas plodnych dni ste ako casto mali sex, aby ste otehotneli???

hennyinnsbruck
13. sep 2018

Mozes kludne Planovat sledovat ovulaciu to je v pohode.. Mozes aj na to mysliet, ale neprehanat..!!! Viem o com vravim... Ber to vsetko s humorom a podari sa hned😉
@jankapresov v okoli plodnych kazdy druhy den

nicky90
8. apr 2019

Ahojte dievčatá, chcela by som sa opýtať či ste mali niektorá cysty na vaječníkoch a či ste brala niektorá tabletky Duphaston 2x1 v označených dňoch a ako rýchlo sa Vám podarilo otehotnieť. Lekár mi povedal, že keď sa mi to nepodarí do pol roka (jún) tak budem musieť ísť do Bratislavy do centra. Ďakujem za odpoveď 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre