Plánovanie tehotenstva a mamavit

ivusinecka026
9. máj 2019

Dobrý večer chcem sa opýtať sú mamavit lieky na plánovanie tehotenstva ma s tým niekto skúsenosti Ďakujem vopred za skoré odpovede

nika3136
9. máj 2019

Je to výživový doplnok, nie liek

semila001
9. máj 2019

Skôr chémia ako výživový doplnok

nika3136
9. máj 2019

@semila001
Vykonávate nejaké podrobné štúdie, prosím? Zatiaľ je registrovaný ako výživový doplnok

ivusinecka026
autor
9. máj 2019

@nika3136 ja som sa pomilila mali by to byt vitamíny Ďakujem za odpovede

catherinah
9. máj 2019

Stačí kyselina listova.
Ak nemas ine problemy.

ivusinecka026
autor
9. máj 2019

@semila001 ja som sa pomilila to maju byť vitamíny Ďakujem za odpovede

nika3136
9. máj 2019

@ivusinecka026
Aby som sa ešte vyjadrila k otázke.
Zložením sú dobré, avšak pri plánovaní možno nie tak potrebné. Ako tu bolo spomenuté, na začiatok možno stačí kyselina listová a následne sa môžu užívať aj takéto komplexné vitamíny. Samozrejme, je dôležité aj ako sa žena stravuje, akú má imunitu atď. Píšem to za predpokladu, že je všetko v poriadku.

semila001
10. máj 2019

@nika3136 z rodiny takže viem o čom hovorím

diaalex
10. máj 2019

@ivusinecka026 ja som brala femibion 1 keď sme plánovali 🙂 a pomohol

simusiatko83
10. máj 2019

Mne z nich bývalo extrémne zle ak ti pravdu poviem 🙂

evittam
10. máj 2019

@nika3136 Umely výživový doplnok cize vyrobený v laboratóriu chemicky.

evittam
10. máj 2019

@ivusinecka026 Pokial si zdravá zena a mas normalnu vyváženú stravu nepotrebujes nic. Ani kyselinu listovú.

evittam
10. máj 2019

@nika3136 Pri normalnom zdravotnom stave netreba vôbec nic a uz vôbec nie umelé doplnky, ktore telo aj tak nevie efektívne spracovat a väčšinu vylúči z tela von ako odpad.😉

nika3136
10. máj 2019

@evittam
Nič to nemení na fakte, že je to výživový doplnok.
Definuj slovo "zdravé tehotenstvo".
Pober sa debatovať do diskusií, kde môžeš svojimi vedomosťami niekomu pomôcť.

evittam
10. máj 2019

@nika3136 Vdaka za odporúčanie. Ty sa tiež mozes "pobrať" tam kde ta treba. Pekny vecer.

evittam
10. máj 2019

@nika3136 Je to umely výživovy doplnok. Zdravé tehotenstvo? Ziadny problem otehotnieť, ine extra komplikacie. Si predstav,ze aj také existuje dokonca aj vo vyssom veku. Este raz pekný večer.

evittam
10. máj 2019

@nika3136 Inak komu si tu konkrétne pomohla svojimi vedomosťami?! Okrem tých ze tvrdis ze umelé doplnky v podobe nejakych tabliet nie su umele?!

nika3136
10. máj 2019

@evittam
Dnes si akási prudká. Tvojou nevýhodou je, že debatujeme o niečom, o čom nemáš ani len tušenia.
V popise je použité slovo "liek", uviedla som to na pravú mieru. Nie len v účtovníctve, aj tu existujú presne termíny, vo svojom "fachu" takisto nikoho nešetríš. Doplň si informácie aj ohľadom kyseliny listovej. Ak žena nemá problém otehotnieť a nemá žiadne príznaky neznamená to, že plod nebude mať vývojovú poruchu, ktorá sa včasne dá eliminovať atď.
V poslednom komentári si mi zabudla popriať pekný večer. Nápodobne aj tebe EVIttam🙂

evittam
10. máj 2019

@nika3136 Ja vôbec nie som prudká. Slušne som sa vyjadrila. A len reagujem na tvoj útok. Ja velmi dobre viem o com pisem. Inak by som to nerobila. 😉 Je to umely výživovy doplnok. To,ze som účtovníčka neznamena ze nerozumiem inym veciam. Ako napríklad rozdielu medzi umelým výživovym doplnkom a liekom. Ale vdaka za rozbor.

evittam
10. máj 2019

@nika3136 A ano neznamená ale neznamená to ani to že nejaky umely zbytocny výživový doplnok to zmení.

nika3136
10. máj 2019

@evittam
Sú to fakty, darmo polemizuješ.
Komentár znel "SKOR ..... AKO". Vyjadrila som sa vecne a stručne. Tvrdiť, že vieš, o čom hovoríš, aj keď nemáš s medicínou či farmáciou nič spoločné, vypovedá samé o sebe. Na záver by som ťa poprosila, aby si ďalšie pochybnosti adresovala na ŠÚKL, napísala som všetko, čo som chcela. Ahoj! 🙂

evittam
10. máj 2019

@nika3136 Aj ja som napisala co som chcela. S liekom uvedený prípravok nič nema. Je to vyzivovy doplnok a umely. Ja nemam žiadne pochybnosti. Našťastie. To je všetko aj odo mna. Staci priemerná inteligencia netreba diplom z farmácie. Niektorým totiz ani ten nepomoze k tej priemernej inteligencii.

evittam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
10. máj 2019

@nika3136 A ja nepolemizujem. A ozaj, tvojou nevýhodou je jedine, ze si myslis že ak máš diplom z farmácie tak ostatni co nemaju tak nevedia rozdiel medzi liekom a doplnkom. No mozno niektori ale ja medzi nich nepatrím. Mamavit je umely výživovy doplnok. A na to naozaj netreba diplom z farmácie. Ale sice ako komu....

semila001
12. máj 2019

@evittam presne tak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre