Plodné dni bez výtoku?

dzulliana
20. jan 2019

Ahojte baby, snažíme sa s manželom o bábätko, dnes je 14ty od poslednej menštruácie a ja som spozorovala že nemam plodne dni, žiadny výtok nic vôbec. Je možné že plodne dni vôbec nemam alebo mam bez vytoku? Ďakujem

bagre
20. jan 2019

je možné... alebo posunutá ovulka...

janulka257
20. jan 2019

nie každá žienka má plodné dni presne na 14. deň cyklu... môže to byť aj skôr, aj neskôr

titla
20. jan 2019

Anovulacne cykly su uplne bezne. Skoro kazda zena moze mat za rok 1-2 cykly bez ovulacie. Problem nastava ak je vacsina cyklov anovulacnych, pripadne k ovu vobec nedochaza.
Druhy pripada tu bol spomenuty, nie vsetky zeny maju ovu na 14 den. Pripadne moze byt niektory mesiac posunuta.
No a tiez priznaky (hlien, bolesti) nemusia byt kazdy mesiac rovnako intenzivne. Ani ovulacne testy nie su spolahlive. Moznosti je viac.

adka189
20. jan 2019

Ahojte, potrebovala by som radu... 2 tyzdne pred menstruaciou som zacala pocitovat divne bolesti v podbrusku, sem tam som mala bodavu bolest vo vajecnikoch, v krizoch som pocitovala velky tlak a asi dva dni ma boleli prsia - nikdy pred tym som taketo syndromu pred menstruaciou nemala a uz vobec nie 2 tyzdne pred, mala som problem zjest zopar jedal a aj napriek tomu ze fajcim mi to zacalo vadit, stipe ma nos ako keby som ho mala plny (ako ked sme nachladeny), robila som si testy 2x a vysli negativne ale problem je ten ze zlyhavaju mi oblicky a podla slov doktora ,,slecna vy uz curate cistu vodu" a tak neeviem ci aj napriek tomu v moci ukaze hormon.. nemate s tym niektora skusenosti? samozrejme zajdem na gyn. ale menstruaciu mam dostat az o tyzden a pri mojom zdr. stave neviem ci cakat alebo byt za trapnu a ist tam hned zajtra 😏

bejbineeecenko
20. jan 2019

@dzulliana ja mam ovu bezne na 21 dc....nqjskor 18 dc......urcite budes mat testuj dalej..vykyvy su nnormalne

adka189
20. jan 2019

zabudla som este na pocit nafuknutia, vlci hlad a caste mocenie

dankavass
20. jan 2019

@adka189 úplne ukážkové príznaky ovulácie.

adka189
20. jan 2019

@dankavass dakujem za odpoved 🙂 nikdy pred tym som to nezazila a ovulaciu mam az dva tyzdne po menstruacii cize skoro o mesiac az

vilma7
20. jan 2019

ja som takmer nikdy nemala vytok, takze mozu byt aj bez.

dzulliana
autor
20. jan 2019

Ďakujem baby naozaj 🙂 uz som si myslela že nieco nie je ok

29simona29
20. jan 2019

@dzulliana ja mávam ovulaciu bežne okolo 21.dna, dokonca takto som aj otehotnela, na 21. den

dzulliana
autor
21. jan 2019

@29simona29 ale je možné že sa mi to posunulo samo od seba? Doteraz som ju mávala cca na 14 - 15 deň a teraz uz nie

bejbineeecenko
21. jan 2019

@dzulliana kludne ja mam kazdy mesiac inak cca 2 ,3 dni hore dole ..nikde nie presne na den..telo nie je stroj..ale jednorazovo sa mi raz posunula o 10 dni neskor a odvtedy uz chodi ako ma

titla
21. jan 2019

@dzulliana Ja som napr. ovuláciu mávala zvyčajne na 11 deň cyklu. Boli mesiace, keď sa mi posunula na ten 12-14 deň, ale len výnimočne. No a v októbri keď som otehotnela, som si pôvodne myslela, že má anovulačný cyklus, lebo som na sebe nespozorovala žiadne príznaky (a to svoje telo poznám a vedela som si ovu pekne odsledovať). No a podľa sona to vyzerá, že sa bábo naozaj podarilo na ten 10.-11. deň cyklu.
Inak ako bolo spomenuté v príspevku nado mnou - telo nie je stroj. menštruáciu a ovuláciu riadia hormóny a ich činnosť môže ovplyvniť xy faktorov - stres, choroba, zmena prostredia ...
Ak Ti môžem poradiť prestaň sa tak sledovať a trošku uber. Neviem ako dlho sa snažíte, ale tu na koníku nájdeš mnoho prípadov žien (vrátane mňa), ktoré roky nevedeli otehotnieť a podarilo sa im to, až keď prestali toľko tlačiť na pílu.

dzulliana
autor
21. jan 2019

@bejbineeecenko ďakujem, uz som kludnejsia 🙂

dzulliana
autor
21. jan 2019

@titla ďakujem 😉

29simona29
21. jan 2019

@dzulliana mozne je všetko, hormonálne výkyvy, stres, plno iných faktorov...Odporucam použiť bazálny teplomer, budeš vedieť, kedy cca mávaš plodne dni.

macko1007
23. jan 2019

@dzulliana ja som. mavala dlho dlho vytok pri ovu a zrazu nic..isla som na odberi krve a zistilo sa,ze ovu nemam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre