Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Plodné dni druhorodičiek

ada12sk
15. nov 2012

Ahojte maminy,chcem sa spytať tie čo už mate detičky a chystáte sa na druhé,mate stale plodne dni rovnako ako pred porodom?

leam
15. nov 2012

Ahoj, ja som mala posunutú ovuláciu až na 20 deň cyklu.

xenicka13
15. nov 2012

ja stale rovnako

jankaferancova
15. nov 2012

@ada12sk ahoj,my zaciname druhe planovat,ale tak co sa tyka ovulacie,da sa povedat,ze mam rovnako ako pred porodom.A co Vy sa uz tiez snazite alebo je v niecom problem?dufam,ze nie som moc zvedava 😉

diusik
15. nov 2012

@leam mozem sa spytat,ako vies presne ze mas ovu?merias si bazalnu,alebo nejake ovu testy?diky

leam
15. nov 2012

@diusik ovu testy mi neukázali nic, no presne viem kedy som 2x otehotnela, a vychadzalo mi to na 20 den cyklu. aj dr. mi to potvrdil, ze som mala tehotenstvo o týžden posunute kvoli tomu.

ada12sk
autor
15. nov 2012

@jankaferancova pomaly zaciname...len to je ze maleho som mala vypocitaneho,tak neviem ci si mam dat aj druhe alebo mame skusat...len predtym mi vychadzali na konci mrchy a teraz mi vychadzaju pred...

jankaferancova
15. nov 2012

@ada12sk aha takze preto,ja neviem ja by som asi najskor vyskusala a potom ak by sa nedarilo vypocitat si.Nam sa podarilo na druhy krat a teraz tiez pojdeme do toho takisto,budeme skusat,moj gynekolog mi povedal,ze ak sa nam do 2-3 mes.nepodari,bude robit folikulometriu a povie kedy presne na to,aj ked neviem neviem,manzel nie je stale doma,pracuje v zahranici,ale tak snad sa zadari 😉 prajem aj Vam vela stastia a nech to vyjde a nech mame dievcatka 😉

jankaferancova
15. nov 2012

@leam ja viem,kedy mam ovu podla hlienu,je uplne priesvitny,vodnaty,natahuje sa.sem tam ma aj pichne v podbrusku a to viem,ze sa uz nieco zacina diat.taky hlien mam nejake 3-4 dni,potom hustne a uz je po ovu,teda aspon u mna 😉 Vychadza mi to na nejaky 15 - 18 DC. Ked je hlien vodnaty,priesvitny,da sa povedat,ze aj bezfarebny,znamena to,ze ak by si mala v tom case pohlavny styk,krcok maternice,ktory hlien vytvara by kludne prepustil spermie a ak by bolo uvolnene vajicko doslo by k oplodneniu,ked je hlien husty,spermie neprejdu 😉

leam
15. nov 2012

@jankaferancova Pred prvým otehotnením som sa aj ja orientovala podla hlienu a otehotnela som na 1x, ale po porode sa mi to vsetko zmenilo, od menstruacie az po ovulaciu. A teraz po druhom porode to mam zasa uplne inak.

zeleny_cajik
15. nov 2012

@ada12sk ja som si myslela, ze ano a bola z toho Lucka 😝 a po druhom dietatku to lieta uplne, uz sa na to neda spolahnut vobec...

jankaferancova
15. nov 2012

@leam fúha zaujimave...ale urcite existuje vela zien s tymto problemom,skus pohladat aj tu na konikovi v dalsich temach.inak moja odpoved bola smerovana pre @diusik len sa mi to nejak poplietlo 😉

leam
15. nov 2012

@jankaferancova 🙂 a ako problem to nevnimam 😉 , len uz sa na to nespolieham

jankaferancova
15. nov 2012

jasne chapem,chapem 😉

ada12sk
autor
15. nov 2012

@jankaferancova uplne jak si to popisala som sa aj ja tak drzala pri prvom a stale nic a vidis nakoniec som mala cez menzes,len ja mam aj rozdvojenu maternicu...tak som rada ze mame nasho sintrika velmi som tuzila po synovi,ale teraz by som veru chcela dievcatko,tak dufajme ze sa nam vydaria 😉

jankaferancova
15. nov 2012

ja ju mam pre zmenu moc vzadu a krcok vyssie,takze gynekolog mi vysvetloval v akej polohe otehotniem 😉 no zaujimave to bolo vysvetlovanie 🙂 tak vari sa tu raz stretneme ako tehulky a s dievcatkami pod srdcom 😉

ada12sk
autor
15. nov 2012

@zeleny_cajik takze nemas presne...lebo aj ja mam taky pocit ze mi uplne inak vychadzaju ako predtym...

zeleny_cajik
15. nov 2012

@ada12sk predt otehotnenim som mala vsetko ako hodinky, ovu presne 14-15 den. Teraz mi to lieta mezi 8.-16. dnom, uplne bez varovania 😅

zigzag
15. nov 2012

@jankaferancova dobre,ze ti s tym nechcel hned pomoct 😀 ved on je od fachu,tak by vedel on najlesie ako to urobit dobre :DDDD prepac nedalo sa mi inac,,, 😀 😀 😀 😀

jankaferancova
15. nov 2012

@zigzag 😀 😀 😀 v pohode 😀 😀 😀 😀 sranda musi byt.no mala som problem pocuvat to,neviem akosi sa mi tazko s nim rozprava o takych veciach,prave preto,ze je chlap 😉 ale ako lekar je uplne super,no a pomoc,no ked budem v koncoch tak mu poviem 😉 😀 😀 😀 😀

zigzag
15. nov 2012

@jankaferancova juj, no fakt som si nevedela pomoct 😀 ,, ja mam nastastie doktorku, nemam dobru skusenost s chlapami, specialne so starymi slintavymi doktorami 😝 , dufam,ze ten tvoj je aspon fesak 😀 ....ja uz druhe neplanujem, dufam,ze ani mm, 😅 ... ale cyklus mam skoro rovnaky ako pred porodom, ani pred tehu som ho nemala presny, ,,, takze ho nemam ani teraz 😀 ale maly sa zadaril na 1x 😉

jankaferancova
15. nov 2012

@zigzag ja zasa nemam dobru skusenost so zenou 😉 no a on nie je slintavy,ale nie je zasa ani extra mlady 😉 ale uplny sympos a venuje sa ti kolko potrebujes 😉 no ty neplanujes,ale ked mm naplanuje to bude teda sranda 😉 takze ste boli uspesny na 1x,len davaj pozpr teraz 😉 😉 😉 😉

zigzag
15. nov 2012

@jankaferancova ved to, ze sa bojim, este ze je mimo domu momentalne, a potom neviem co bude 😅 ja uz sa na druhe necitim absolutne, moj drobec je za troch zivanoch... a uz nie som najmladsia tiez 🙄

pravdu povediac ja ma jednu zlu skusenost, ale ta mi bohato stacila, na cely zivot 😝 a neprehanam to ani s nastevou lekarky, celkovo lekarov nemusim, ale drzim vam palce, aby sa vam podarilo vase druhe babo, a bez asistencie akychkolvek lekarov,alebo lekariek 😉

jankaferancova
15. nov 2012

@zigzag dakujeme pekne 😉 no nevies,mozno sa niekedy predsa len rozhodnes pre druhe,ale aj ked nie to nevadi,no moj nazor je taky jedno je malo a tri su uz asi vela 😉

zigzag
15. nov 2012

@jankaferancova ale nie, druhe urcite nie 😉 ale druhym zelam 😠 🙂

jankaferancova
15. nov 2012

@zigzag no uz ako povies,ja ta nepresviedcam 😉

bobajz
16. nov 2012

ahojte, mam 5 rocnu dcerku a velmi by sme si zelali dalsie babatko. od porodu som uzivala antikoncepciu, teraz uz cca pol roka nie, snazime sa intentzovne uz 4 mesiace a dnes zase dosiel menzes presny ako hodinky....manzel je uz troska netrpezlivy najma ked pri dcerke nam to faakt klaplo na prvy krat. myslite ze treba robit uz paniku a nejake vysetrenia?? nemam sa s kym poradit o tom... amm 32 rokov a uz sa bojim ci nebude problem ozaj otehotniet 🙂 😖

leam
16. nov 2012

@bobajz Ahoj, nam to pri prvej tiež vyšlo na 1x a o druhé sme sa snažili pol roka. Len mne ovulácia aj menštruácia chodili ako sa im zachcelo 😎 A potom som otehotnela na 20 den cyklu 🙂 Tak držím palce, určite to vyjde 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli