Po akom čase po kyrete ste otehotneli?

denisamalickova
22. dec 2020

Zdravím, bola som bohužiaľ v sobotu na kyrete, bábätku nebilo srdiečko, bola som v 9.tyzdni a začala som krvácať. Po akom čase ste otehotneli? Ďakujem

jaskolka
22. dec 2020

Po pol roku

lulua777
22. dec 2020

Hned po prvej ms 😊 Dr povolila nakolko bolo vsetko ok a zahradka ako povedala pohnojena.Cize sa mi len o mesiac neskor zadarilo 😊

nevludna
22. dec 2020

@denisamalickova niektore hned, niektore neskor. Je mi to luto :( posielam vela sil❤️

denisamalickova
autor
22. dec 2020

@nevludna ďakujem, je to veľmi ťažké pre nás, lebo 4r sme sa snažili a modlili sa a dúfali a nakoniec to takto skončilo 😪😪😪😪😪😪

birika
22. dec 2020

ja tiez hned po prvej ms

nevludna
22. dec 2020

@denisamalickova juj, no to je rana. Neboj zvladnes to! Inak by ti to zivot nenaserviroval 🤗 vyplac sa co najviac a nechaj to, pusti to a urob priestor pre dalsie dietatko ;) bude to dobre❤️
Aj ked sa to teraz nemusi zdat, ked pride cas tak pochopis a mozno aj nieco pozitivne z toho vyrastie 🙂 🍀

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rarara88
22. dec 2020

My sme počkali 2 cykly a hneď sa nám zadarilo 🙂 .. hlavne odporúčam piť alchemilku, užívať železo, inofolic, kyselinu listovu a modliť sa ďalej ešte viac 🙂

babydesire
23. dec 2020

@denisamalickova tiez tak ako ty v 9tt sa vsetko skoncilo ☹ ale nevzfali sme sa a pi dvoch cykloch nove tehu a vsetko bolo uz ok

zuzana111984
23. dec 2020

@denisamalickova ahoj, včera som bola na kyrete, 9tt, v piatok prestalo biť srdiečko, čakali sme do pondelka, či to nebola len zhoda náhod, keďze vo štvrtok bilo ale bohužial 😪
Doktor mi povedal, aspoň 3 mesiace počkať, počkám na prvu ms, odsledujem 2 cykly, či nebudu nejake problemy a začneme sa snažiť, uvidím aj na kontrole, čo mi povie. Je mi to ľuto, je to bolestive, hlavne po tak dlhej dobe 😔

denisamalickova
autor
23. dec 2020

@zuzana111984 presne tak sa cítime aj my, ale nášmu nebilo vôbec srdiečko. Mne to povedal minulý pondelok a v stredu ma vypísal do nemocnice, tam mi dali termín na kyret tento pondelok, ale v piatok večer som začala krvácať a už som bežala do nemocnice. Celu noc do soboty rána som bola v bolestiach, strašne som krvacala... O pol 9 som mala bohužiaľ kyret. Dúfam, že aj nám sa budúci rok podarí, veľmi ma to boli aj dlho bude.... Po 4r sme sa tešili, že sa nám podarilo a takto to skoncilo😪😪😪😪veľmi smutné Vianoce máme 😪😪😪😪

katka1389
23. dec 2020

Po pol roku az a bolo to dobre telo si trochu odychlo..Tiez nebilo srdiecko ...

lolinecka888
2. jan 2021

@denisamalickova ahoj, ja mam tiež tak, problém ale som. Po. Kyrete už rok aj 8 mesiaci a stále nemôžem otehotnet mame nechránený sex a stále nič iba tehotenské testy duchu ju aj keď mi chvíľku meškajú hadma. Príde aj ten správny cas

mimka_lentilka
8. nov 2021

@lulua777 dobry den
Ako sa vám to podarilo? Ja by som tiež chcela.co najskor , ale bojím sa vlastnej psychiky. Da sa otehotnieť, keď cítite taký strašný smútok?

lulua777
8. nov 2021

@mimka_lentilka my sme hned po prvej menstruacii sli na to dnes ma dcerka 10mesiacov 😊 Urcite chodte do toho 🤗Moja gyn povedala "zahradka je pripravena poorana" neni naco cakat 😊Drzim palceky

mimka_lentilka
9. nov 2021

@lulua777 ďakujem vám veľmi. Tiež sa modlim , aby k nám prišlo čím skôr. Sľubujem Bohu ako ho budem ľúbiť. Ale občas ma prepadnú chvíľky, čo ak sa to nepodari. Bojím sa sklamania, že každý menzes oplačem