Po akom čase po vysadení antikoncepcie ste otehotneli?

janulino
21. aug 2016

Ahojte,, po akom čase po vysadení HAK ste otehotneli? 🙂

sissy27
21. aug 2016

@janulino cca dva mesiace... a brala som ju 7 rokov vkuse...

carrot_apple
22. aug 2016

@janulino po roku,ale to len preto,že som mala veľa prolaktínu, každá žena to má inak...niekto hneď niekto nie.

evittam
22. aug 2016

@janulino Pred prvým tehu som brala HAK cca 7 rokov-otehotnela som za 3 mesiace od vysadenia, pred druhým tehu som brala 5 rokov a otehotnela som za 2 mesiace od vysadenia. 😉

slunce3
22. aug 2016

Presne 13 dni 😂 po vysadeni, brala som 7 r.

lululka22
22. aug 2016

Vysadila som v septembry 2015a stale sa snazime ☹ ☹ tak uvidime .momentalne cakam na plodne dni ktore uz mali byt takze tak .a cyklus uplne rozhadzany stale. 😒 😉 😉

evittam
22. aug 2016

@lululka22 No, ak máš rozhádzaný cyklus, tak ani tie plodné dni nemôžeš mať nerozhádzané? Podľa čoho sa riadiš-ovutestami či len podľa MS?

katica2011
22. aug 2016

Ahojte baby, chcem sa spytat, ze to nie je skoro 2-3 mesiace po vysadeni? Netreba pockat aspon pol roka? Nebude ziadny problem s tehotenstvom a babatkom? Len aby som vedela 🙂 aj ja beriem...

carrot_apple
22. aug 2016

@lululka22 no tak od septembra sa snažiť a nič...to je už dosť dlho.čo na to tvoj gynekológ? to už rieš inak ako len spoliehať sa na plodné dni...mne gynekológ dal také tabletky na vyrovnanie hladín hormónov a potom to šlo...

carrot_apple
22. aug 2016

@katica2011 nevidím dôvod, mám veľa kamošiek čo otehotneli cca po 4 mesiacoch ako vysadili antikoncepciu a majú zdravé deti a tehotenstvá boli normálne...kto ti povedal, že treba pol roka počkať? to som ani neriešila nikdy.

renimac
22. aug 2016

Ja som sice antiku nebrala, ale moja kamoska 16 rokov vkuse a otehotnela hned po vysadeni na prvy sup. Ja ani po 3 rokoch, a to som zdrava a manzel tiez. Takze problem v nej nevidim.

lululka22
22. aug 2016

@evittam jasne vsetko je rozhadzane. Robimm aj ovu testy aj teplotu meriam ale asi sme sa nikdy netrafili do toho spravneho casu. Test som mala pozit asi len par krat a vzdy teplota skocila hore ,inokedy ako som cakala. Takze meriam a cakam 😉 😉

evittam
22. aug 2016

@katica2011 Aké konkrétne problémy myslíš? Asi si niekde čítala tú hlúposť, ktorej niektoré ženy veria, že telo sa musí "vyčistiť" a neviem čo a podobné "drísty".....Nie, nič sa nestane ani tebe ani bábätku - teda určite nie kvôli tomu, že si brala HAK. Ja som mala obe tehotenstvá v poriadku - teda akurát pri druhom som mala v 8.tt menší hematóm (a určite to nebolo kvôli tomu,že som brala HAK), ktorý sa pekne do 2 týždňov vstrebal a potom už bolo všetko v poriadku. Aj obe deti mám zdravé a krásne. Netreba veriť všetkému čo čítaš alebo ti povie nejaká "JPP". 😉

darinka294
22. aug 2016

Poznám baby, ktoré brali dlho HAK, čakali niekoľko mesiacov po vysadení, chránili sa, že aby sa "vyčistili od hormónov"....potom sa už začali snažiť a nedarilo sa, gynekológ im samozrejme na podporu predpísal zas len hormóny...Takže či už HAK alebo iné, je to to isté. Všetko sú to lieky. Dnes už nič nie je celkom čisté a nemyslím, že to má nejaký fakt vážny negatívny dopad na dieťa...dnes už je veľa tehotenstiev pod vplyvom hormónov a liekov bohužiaľ :(

evittam
22. aug 2016

@lululka22 No, ale ako ti napísala už @carrot_apple - trebalo by to už riešiť...

lululka22
22. aug 2016

@carrot_apple u gyn. som este nebola.pretoze zena do 30rokov ktora sa snazi menej ako rok tak to lekari este nechavaju na nahodu a az potom radia.cize uvidime co teraz a dalsi cyklus a ak nic dako v oktobry,novembry ked pojdem na preventivnu mu to spomeniem a uvidime. 😉

didamt
22. aug 2016

@lululka22 ja som mala rozhádzaný a hlavne krátky cyklus cca 20-21 dní. Doktor mi nasadil Duphaston a otehotnela som hned na druhý mesiac...hned sme trafili plodné dni. HK som brala kvoli uprave cyklu 15 rokov.....tehu som mala ukážkové, dcérka sa narodila presne na termín ...

katica2011
22. aug 2016

Aj ja som si myslela, ze by sa nemalo nic stat, lebo niektorym sa aj napriek antikoncepcii zadari a vsetko bolo bezproblemove...

carrot_apple
22. aug 2016

@lululka22 no neviem akého máš gynekológa, ale môj to riešil po cca 6-7mesiacoch a mala som 29rokov,nikto ťa nemôže z jeho ambulancie "vyhodiť" s tým, že rok sa snažiť a neotehotnieť je normálne, ja by som sa asi zošalela...rok sa mi zdá strašne dlhá doba

janussss
22. aug 2016

Ja jeden a pol roka... Mala som dllho rozhadzane hormony :/

fatimuska
23. aug 2016

Ihned..takze vysadila som prisla mi prva menstruacia a hned na prvy plodny den som otehotnela..nečakane

mimi410
26. aug 2016

Ahojte žienky, dúfam, že mi poradíte...s priateľom sa snažíme o miminko...ale po poriadku na vysvetlenie...mala som priateľa boli sme spolu 2roky, s toho pol roka pred rozchodom, náhlym, som antiku nebrala, a neotehotnela som...už som si myslela, že nemôžem mať a po sexe na jednu noc som otehotnela s kamarátom...narodil sa mi krásny synček, ktorý bude mať čoskoro 8 rokov...teraz mám priateľa, sme spolu 4 roky a už pol roka sa snažíme a bezvýsledku....sme s toho smutný, plánujeme svadbu, čoskoro sa dočkáme vlastného domčeku, ale nedarí sa...počula som, že ked si partneri chemicky nesadnú neni možné otehotnenie...neviem čo je na tom pravdy, kôli tomu som sa s vami podelila o moje predchádzajúce skúsenosti...hak už neberiem od apríla tj. skoro 5 mesiacov...

lululka22
28. aug 2016

@carrot_apple a potom ako si sla k lekarovi si hned otehotnela??? Ja mam aj cykli rozhadzane zas sa mi teraz predlzuje. Ale uz som po ovu tak uvidime ci sa zadarilo a potom pojdem uz k lekarovi. Ja som to chcela nechat na prirodu nie na lieky vies. 😉

hors
28. aug 2016

Ja hned omesiac ako som vysadila 🙂

36evina36
28. aug 2016

Ja som ju brala brala 13 rokov a otehotnela som sice rok po vysadeni ale preto ze sme si dávali pozor , ked sme sa rozhodli ze to skusime otehotnela som hned prvý mesiac