Po nedávnom kyrete čoskoro opäť tehu

tanietqaa
1. aug 2016

🙂 Ahojte, uz niektora pracujete na dalsom tehotenstve? 🙂 Alebo uz nebodaj mate 2// ? Ja sa uz neviem dockat kedy budem znova netrpezlivo testovať 🙂

peppermint
1. aug 2016

@tanietqaa ahoj 🙂 ja som mala kyret v marci, pockali sme odporucane tri mesiace a teraz sa snazime druhy cyklus. Prvy nevysiel...Kedy si bola na kyrete?

bubusa84
1. aug 2016

ahojte, ja som bola na kyrete v apríli, tiež sme čakali a v júli sme to prvýkrát skúšali a nič tak dúfam, že august už vyjde 🙂

tanietqaa
autor
1. aug 2016

@peppermint no tak to drzim prsteky aby Ti treti cyklus neprebehol :p ja mam dnes presne mesiac po cakam kazdu chvilku menzes a potom mozme pracovat na tych dvoch // 🙂 :D

tanietqaa
autor
1. aug 2016

@bubusa84 neboj, ak telo bude pripravene pride to :* drzim prsteky ..daj nam potom vediet ako to dopadlo ;)

rogiii
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rogiii
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebellefleur
1. aug 2016

Ahoj, mne asi ako každej odporúčali čakať tri cykly. Začali sme sa snažiť skôr, prvé tri cykly prešli a hneď po nich sa mi podarilo otehotnieť 🙂

rogiii
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebellefleur
1. aug 2016

normalnu som mala a viac bolestivú ako zvyčajne.. ale musím tu takisto napísať, ze patrím medzi tie stastne, ze s otehotnením som nikdy nemala problém, 2tehotenstva na prvý "šup" a tretie v podstate hned po odporúčanej 3 mes pauze po kyrete

sunny381
1. aug 2016

ja som čakala 3 cykly a otehotnela som hned daľši mesiac

marrie5385
1. aug 2016

Zienky, posielam povzbudenie, ja som mala minuly rok v maji, potom som mala do asi polovice juna problemy so stalym slabuckym krvacanim, vyriesilo sa to, na zaciatku jula minuly rok som mala konecne normalnu ms a po nej ... uz nic. A teraz vedla mna buba nasa 4 mesacna katka. 🙂

tanietqaa
autor
1. aug 2016

Po prvej mozeme skusat 🙂 ..no to tazko s lekarmi kazdy iny nazor ale zalezi aj podla zdr. stavu kazdej z nas.. moja mi pri kontrole povedala, ze po prvej si nemusime davat pozor, ze ak telo bude pripravene vsetko bude ako ma..a ze ma pecientky, ktorym by to aj vyslo no nevedia sa nastavit psychicky, co vela robi..ked som citala prispevky, co zeny pisali 3-6 mesiacov cakat uz vtedy som rozmyslala, ze to nedodrzim ak sa budem citit dobre a vysledky budu ok tak ma lekarka potesila. Svokra mala tiez 2 potraty pred manzelom prvy cakali a druhy kaslali na to a otehotnela do 6 tyzdnov po kyrete..tak ja osobne si myslím, ze ak su vysledky dobre a citime sa fajn preco cakat..ak ma byt tak bude 🙂 ak nie tak sa vajicko neuhniezdi..

slniecka
1. aug 2016

ja som otehotnela do mesiaca po kyrete a uz pol roka sa tesim zo synceka

senselinka
1. aug 2016

Kyret som mala v aprili, cakali sme dva cykly, ale v juni nevyslo a ani teraz to moc pozitivne nevyzera 😔
Co uz, bojujeme dalej...

tanietqaa
autor
1. aug 2016

@slniecka to je suuper :* vela vela zdravicka 🙂 ...ako zareagoval gynekolog? Celkom by ma pobavila ta reakcia 😁😁

andy57
1. aug 2016

Ja v apríli kyret nemala som vo vaku plod a menzes nikde iba v máji po vyvolavacke a odvtedy nič. O týždeň som objednaná k dr.nech sa na mňa pozrie prečo menzes nechodí. Tehu nie som.

slniecka
2. aug 2016

@tanietqaa moja gynekologicka bola s tym uplne ok, bola rada

sigridka
2. aug 2016

@slniecka to mas super.mne moj gynekolog povedal cakat 5-6 mesiacov, a hned mi aj navrhol antiku 😒

tanietqaa
autor
2. aug 2016

@slniecka tak to je parada, manzel ma uz nahovara aby sme necakali, ze ak ma byt bude vsetko ok ..ale ja este pockam par dni ci ta potvora pride ak nie tiez nebudem viac cakat 🙂 aale neviem ako by reagovala moja gyn kebyze pridem, ze som tehu a mrcha nedorazila :D

peppermint
2. aug 2016

@tanietqaa je vela protichodnych nazorov na tuto temu. Ja si myslim, ze po kyrete treba nechat maternici cas, aby sa zregenerovala. Citala som, ze po kyrete je aj krcok maternice oslabeny, lebo bol nasilu roztvoreny. Citala som aj vela pozitivnych pribehov, ze zeny otehotneli este pred prvou ms a tehotenstvo mali v poriadku 🙂

tanietqaa
autor
2. aug 2016

@peppermint jj je toho vela ...aj tak je to vec prirody...takze tazko sa k tomu vyjadrit preco je to vsetko tak 🙂 kolko odbornikov tolko roznych vyjadreni a my si len mozeme vyberat..

peppermint
2. aug 2016

ja som mala hned od zaciatku normalnu menstruaciu. Podla mna to mozes pokladat za 1. cyklus. Cyklus mam normalny ako pred potratom. Zacala som skusat aj ovulacne testy a zistila som, ze ovulaciu nemam v strede cyklu, ako som si myslela, ale az na 18-20DC 🙂

slniecka
2. aug 2016

@sigridka pokial by som pocuvala kadejake rady doktorov, neviem, kam by som sa dostala. Dlhy pribeh.

rogiii
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
enusamt
2. aug 2016

ja síce po kyrete nie som, ale po spontánnom potrate na konci mája... prvý menzes mi prišiel na 39 deň, trval 5 dní, čiže o deň dlhšie, ale bol klasický... akurát, že ovulka, ak to bola ona, mi prišla o 8 dní neskôr .. teraz je 29 dc a ja čakám či mi príde do štvrtka menzes... v piatok by bol prvý deň meškania ak by neprišiel ... menštruačné bolesti mám nárazové už od nedele, tak je to fakt zaujímavé, ako sa to celé vyvrbí ... a ešte podotýkam, že testy som si robila v nedeľu a v pondelok 11 a 12 dpo a boli snehobiele 😕

mimikas
2. aug 2016

Pre potesenie. Ja som mala kyret vlani v July koli zamlcanemu potratu. Teraz rok po uz na mne spinka moj mesacny chrustik 🙂

tanietqaa
autor
12. aug 2016

Tak uz som konecne po dlho ocakavanej MS a ideme na to ...zaciatkom septembra dufam budeme mat // 🙂 Dam vam vediet ako sme dopadli ;) :*

rogiii
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanietqaa
autor
13. aug 2016

noo potvora jedna dosla na 38.den a bola 4 dni menej bolestiva ako ked som mala predtym az na krize, tie boli na nevydrzanie asi take dva dni...tak sa uz neviem dockaat konca mesiaca na testovanie 🙂 teraz je to fajn lebo neviem kedy pride ovu predtym som ju mala presnu ako hodinky a teraz ked neviem tak sa na to nebudem sustredit a nechame to na osud 🙂

enusamt
13. aug 2016

tak ja som po prvej MS ( 39 deň po spontánnom potrate) s mužom vhupla na to... a podarilo sa, testíky pekné... no postupne bledli až na 38 deň prišla MS ... čiže biochemické tehu... takže už druhý nezdar tento rok ☹ no uvidím ako tento a budúci mesiac... ak nič, tak tento rok to vzdávam a začnem až v januári... hádam sa potom aspoň na druhé výročie sobáša dočkáme voňavého uzlíčka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre