Ako podporiť otehotnenie?

vvrga1
11. feb 2020

Baby, ktoré ste dopredu plánovali tehotenstvo, ako ste k tomu pristupovali? Brali ste nejaké vitamíny? Ak áno aké? Čo ste ešte robili inak aby ste čím skôr otehotneli?

natalindaaaaa
11. feb 2020

@vvrga1 Ahoj, ja som brala Femibion 1 + železo. Pila som alchemilku od ms po ovu (ale to bolo skôr koli tomu, aby sa mi upravil cyklus). Kedže mam nepravidelnu ms, používala som ovulačné testy 🙂 Lekár mi spravil hormonálny profil a po 3mes ma čakalo prekvapko 🙂 Držím palce

heln
11. feb 2020

Určite je dobré cvičiť a športovať.

dublinka22
11. feb 2020

Ja som brala kyselinu listovu uz pred otehotnenim, a isli sme podla rady gynekologa, mat sex kazde 2-3 dni, idealne aj s dosiahnutim mojho orgazmu a pocas ovulacie sex kludne aj 2x za den,ale idealne s orgazmom ktory pomaha spermiam dostat sa k vajicku. a po asi 3 mesiacoch uz prisiel pozitivny vysledok 🙂 drzim palce

kiki68
11. feb 2020

Ja som brala iba kys listovu 800, k tomu bol vit c v tom myslim. Brala som to tak mesiac. Isla som na gyndu pred menzesom, ci nemam cysty ( mam istu formu endometriozy) a hned po ms sme isli na to a na prvy sup otehotnela. Dokonca mimo ovulacie, ale tak ta sa moze posunut vraj . Teraz koncim 20tt . Potom som nabehla na femibion. Ale teda mne z neho byvalo strasne zle. Tak som to sem tam zase pajcovala iba tou kys listovou. Babo sa vyvija v poriadku podla tabuliek. Hlavne ked chces byt tehu, tak podla mna je dolezita psychicky pohoda a uzivat si ten sex bez ochrany. Aspon my sme po 3,5 roku odlozili kondom bokom, cize asi z toho nadsenia som zacala ovulovat 😀 drzim palce

sunny_g
11. feb 2020

Ja beriem Prenatal od Jamiesonu, koenzým Q10

ledgerka
11. feb 2020

len kyselina listova od zaciatku snazenia, inak nic. Ani sme nesledovali ziadne dni. Hlavne z toho nerob vedu. Ked zijes zdravo a si v dobrej kondicke, nemas co riesit.

bobo2433
18. feb 2020

Ahojte ,ak to sem nepatrí kľudne môžte zmazať ,chcem len ponúknuť na predaj gél na počatie babetka.myame ho použili asi 2-3x malé množstvo.teraz som už tehotná ,nepotrebujeme ho tak posúvam ďalej .kúpeni za necelých 17e ,predávam za 8.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre