Pohlavie podla čínskeho kalendára

dominica31
8. apr 2023

Ahojte, chcem sa spýtať, kolko je tu z vás, komu nevyšlo pohlavie podla čínskeho kalendára ? Ja takým veciam neverím, ved stale je to len 50:50. Uz len z toho dôvodu, ze nemyslím ze je možnosť aby každá jedna žena v rovnakom veku a v rovnakom mesiaci počatia, mala len to jedno pohlavie 😅

jaskolka
8. apr 2023

Za mňa je to totálna blbosť. Presne ako píšeš, 50 :50,niekomu to nahodne vyjde a inému nie. Netuším, čo ma mesiac, či luna ci astralne výpočty neviem čoho s tým, že o pohlaví rozhoduje mužská spermia.

zenulkaaa
8. apr 2023

Tak vies, komu to vyjde, neda na tuto metodu dopustit. Komu to nevyjde, povie ze blbost. Ja neviem. Mne to v pripade syna vyslo. Sestre sa to potvrdilo dvakrat. Ale to vsetko moze byt nahoda. Neviem

lauriik
8. apr 2023

Pokial to nevyjde kazdemu tak je to len nahoda 🤷🏼‍♀️

dame2
8. apr 2023

Mne nevyšlo, skúšala som len pre zaujímavosť, podľa toho som mala mať chlapca ale mám dievčatko 🙂

elinosar
8. apr 2023

Mne vyslo

stellarstar
8. apr 2023

@dominica31 pohlavie určuje muž čiže spermie a nie nejaký kalendár 😉

andula1988
8. apr 2023

V mojej rodine vyslo aj mne vraveli ze dievca podla kalendara, kyvadlom vestili ze dievca 😂 a mame chlapca

dominica31
autor
8. apr 2023

@stellarstar ja viem, ja mam ten istý názor 😊 len jedna známa sa stale raduje ze koľkým povedala pohlavie a az na jedenkrát jej to vyslo.

petamich
8. apr 2023

nie, nevyslo, sanca rovnaka ako hod mincou 50:50

lilienkah
8. apr 2023

Mne nevyšiel a ani ten test so sodou bikarbonou veď som sa veľmi nudila tak som si ho vyskúšala 🤣 zistila som tak jedine že mám kyslú moč 🙈 ani jedno ani druhé

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre