Pomalé spermie

sandrita124
7. okt 2017

Ahojte, s partnerom sa snazime o babo viac ako rok,uz sme absolvovali vyšetrenia v CAR s tym ze u mna je vsetko ok,len partner ma pomalsie spermie.som znechutena z pristupu lekarky z CAR,lebo nas hned tlaci do ivf.nic ine nam nevie odporucit.nemienim sa zmierit s tym ze sa nam neda inak pomoct.umele nechcem.on predsa ma dost spermii a ma aj pohyblive,neverim ze sa to neda zlepsit.preto vas prosim,mate s tym skusenosti?co pomohlo vasim partnerom zrýchliť spermie?podarilo sa niektorej otehotnieť aj s pomalymi spermiami? 🙂

zuzkass
8. okt 2017

Na spermiogram ti mozno poradi tu na mk lal...a myslim ze sa da otehotniet uz otehotneli aj s horsimi spermiogramami...skus lal...

chantalka86
8. okt 2017

Vraj za pomale spermie do velkej miery moze nespravny zivotny styl, sedava praca, malo pohybu. Ak sem spada, nech zacne troska sportovat.

vcielka24
8. okt 2017

tak tak... suhlasim s chantalkou86
My sme mali rovnaku diagnozu. Pomohol cestvy zeler pravidelne, viac pohybu, vitaminove doplnky pre muzov a vzdy do pol roka po zmene ziv.stylu sme ostali tehotni.... akze hlavu hore a drzim palce 🙂😉

jajoda
8. okt 2017

MM bral profertil, potom folandrol, selen,zinok, vit e, vit c, macu a caj z kotvicnika. Aj sa to zlepsilo, otehotnela som po 6tich mesiacoch uzivania vitaminov, no bohuzial som v 10tt potratila. Odporucam skor aby ste isli k normalnemunurologovi a nie do centra, lebo niekedy si nahanaju iba klientov

sandrita124
autor
8. okt 2017

@vcielka24 dakujem za povzbudenie🙂 a ten zeler si mu dala v polievke ci odstaveny? S tym mojim je to dost tazke odmieta zdrave veci,stavy vypije,dokonca aj folandrol vypil,ale ked mu spravim bylinkovy caj tak uz frfle 👏 vypije ho ale frfle.on je taky pocitacovy typ,sice robi manualne v praci,ale ked je doma nikam nechce ist sa prejst,len doma sedieť cumet na telku a pritom sa hra hry na notebooku a mobile.co s nim?

sandrita124
autor
8. okt 2017

@zuzkass
A co je to lal?🙂

sandrita124
autor
8. okt 2017

@jajoda no on ma ist k urologovi,tak uvidíme co mu ten povie.to mi je luto ze ste o babo prisli.odvtedy sa vam podarilo znova ci sa dalej snazite?

zuzkass
8. okt 2017

@sandrita124 jedna holka na modrom koniku 😂😂😂je skupina bojujeme so spermiogramom ...a tam sa tiez take prebera😉

jajoda
8. okt 2017

@sandrita124 od kyretu sme 4 mesiace, vo vitaminovej kure pokracujeme a uz sa pomaly zacneme snazit

vcielka24
8. okt 2017

@sandrita124
On si to robil ako salat k hlavnemu jedlu... napriklad s mrkvou alebo cviklou.... ale jedol to fakt takmer denne...

lety17
29. nov 2017

@sandrita124 nasad priatelovi vitamin e,cecko,zinok a omega3 mastne kyseliny,uvidis ze to pomoze 🙂

sandrita124
autor
30. nov 2017

🙂 uz mi davam asi 2 tyzdne vit.E,zinok a selen.uz viac ho nechcem dopovat😅 zle je to ze nechce prestat fajčiť a do toho popija 😔

imanka69
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre