Pomohol Vám Clostilbegyt otehotnieť?

adka998
18. nov 2020

Ahojte. Dnes som bola u lekára a keďže mám PCOS a anovulacne cykly, dohodli sme sa na liečbe. Už takmer 2 roky sa snažíme o bábätko a zatiaľ stále nič. Po roku chodenia k doktorovi sme sa konečne niekam pohli a dal mi clostilbegyt na 5 dní od 3.-7.dňa cyklu. Dnes mám akurát prvý deň takže to začínam užívať pozajtra. Nikdy som žiadne lieky ohľadom snaženia neužívala a tento liek mi ma vraj stimulovať ovulaciu. 30.novembra mám ísť na folikulometriu a ak sa tam bude nachádzať veľký folikul tak mi vraj pichne injekciu aby praskol a budeme sa snažiť o bábätko. A ak nie, tak mám prísť o dva dni a znova spraví sono.
Pomohlo Vám to? A brali ste niečo k tomu na podporu alebo tak? Som z toho nervózna a veľmi by som si s priateľom želala aby to vyšlo no mám z toho obavy keďže doteraz som mala anovulacne cykly tak neviem či by to mohlo zabrať za 5 dni brania týchto liekov.
Ďakujem Vám veľmi pekne za všetky rady.

zuzka251
18. nov 2020

@adka998 pomohol na prvy sup

fomelka
18. nov 2020

Kamoška mala tiež takto, že nemala ovuláciu, dostala takto tabletky, tiež injekcia, povedali im kedy presne sa majú snažiť, kedy bude ovulka a podarilo sa im na druhý krát hneď 🙂 Treba veriť. A tiež brala iba 5 dní

adka998
autor
18. nov 2020

@zuzka251 to naozaj?? Tak gratulujem. A brali ste iba tieto lieky alebo aj niečo o tomu? Nejaké doplnky alebo tak

adka998
autor
18. nov 2020

@fomelka to rada počujem len keď aj ten doktor vkuse na všetko ma čas a rok mi už prekladá folikulometriu a keď už sme sa naozaj niekam posunuli a ma záujem so mnou niečo riešiť tak som z toho nervózna že ak sa to náhodou nepodarí on mávne rukou a posunie to zase na bohvie kedy vieš

zuzka251
18. nov 2020

@adka998 nic ine som neuzivala, ani partner

adka998
autor
18. nov 2020

@zuzka251 ďakujem za odpoved 😊

llucciaa
18. nov 2020

@adka998 Bežne sa užíva tých 5 dní 🙂 Neboj sa, môže sa to podariť aj na prvý krát ale aj nemusí takže netreba byť hneď sklamaná. Partner sa dal vyšetriť, či je tiež všetko v poriadku?

adka998
autor
18. nov 2020

@llucciaa áno tiež ma za sebou spermiogram tam mal vyššie percento morfológie ale povedali nám že je to normálne že tým trpí veľké množstvo mužov

viikkki
18. nov 2020

@adka998 ja osobne skúsenost nemám ale k tomu doktorovi ak nebude mať záujem a je taky ako píšeš, vymen ho 🙂alebo choďte do CAR

adka998
autor
18. nov 2020

@viikkki už aj nad tým som uvažovala ale zatiaľ som povedala že vydržím uvidím aký bude mat teraz prístup a keď nie tak vymením. A tam som zatiaľ nechcela ísť dúfam že to pôjde aj bez centra

len_nig
18. nov 2020

Ja som ho mala nasadený tri cykly a mne nepomohol veru.

malulienka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
148terka148
18. nov 2020

@adka998 aj ja som brala teraz Clkstilbegyt a uvidime co budete podrazdena mozes byt je to hormon navyse v tele ja som z minukych liekov mala tazsie stavy tak mi ich teraz vymenil za clo..a tiez sa uz snazime 3r.

adka998
autor
30. nov 2020

@148terka148 tak dnes som bola na folikulometrii a povedal mi že mi folikul praskol sám takze injekciu mi nedával teraz sa mame už len snažiť a počkať 2 týždne či to vyšlo alebo nie 😊

hykjam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adka998
autor
1. dec 2020

@hykjam ďakujem moc dúfam že už to tentokrát vyjde neviem sa už dočkať toho kedy oznámim priateľovi že naše vytúžené bábätko je na ceste ❤️ Uvidíme o 2 týždne či sme sa dostatočne snažili 😅
Tak super gratulujem Vám 😊 dúfam že do CAR nebudeme musieť ísť a pôjde to aj bez toho 😊

nikola545
24. okt 2021

@malulienka aj mne pomohol clostylbegyt ale zo záhadných okolností moje dieťa tiež malo Vadu pre ktoru zomrel

malulienka
24. okt 2021

@nikola545 😢to mi je veľmi ľúto

petruska3331
9. jan 2022

Ahojte nemáte náhodou niektorá na predaj clostylbegyt?

ivkatobi
3. apr 2023

Dobry den, ak ma niektora naviac clostilbegyt a uz nepotrebuje mala by som zaujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre