Pomôže nám Inofolic?

nika812
12. dec 2015

Ahojte rada by som sa Vás opýtala na Inofolic.Rok sa pokúšame o babatko a stále nič ... tak som ja prešla na Inofolic berem ho od septembra čiže 4 mesiac ... pred asi 2 týždnami začal brať aj priatel Inofolic ale pre mužov ... myslíte že to zabere ?... niekde sa dočítam že 2x za den ho brať niekde zase že raz tak teda ako ? Dakujem za odpovede 🙂

butterfly333
12. dec 2015

@nika812 takato téma o Inofoliku už tu je stačí pohladat netreba hned zakladat novú tému.

timi_timi
13. dec 2015

@nika812 my berieme obaja aj priateľ aj ja, ale že by som bola tehotná to nie. Akurát to riešim s lekárkou, že čo ďalej. Držím palce aby sa zadarilo. 😉 🙂

maja367
13. dec 2015

ahoj ja som brala inofolic a nič ... len som pribrala pocas 2 mesiacov .. ziadne ine učinky neboli ..

simaaprilova
13. dec 2015

Nepomohol.plus k nemu mi predpisala doktorka clostylbegyt.ani ten nepomohol.po vyse roku snazenia som prestala brat vsetko,raz sme sa milovali pocas menzesu a zadario sa na prvykrat🙂 mala som len prehodene plodne dni

maja367
13. dec 2015

@simaaprilova Tak ja beriem dufaston .. mam krasny cyklus 28 dni.. inofolic to som len pribrala z neho nič viac .. zacala som pit alchemilkovy caj

nika812
autor
15. dec 2015

Aj ja som z neho pribrala :/ No tak už to len nehať na náhodu ... dakujem 🙂

nika812
autor
15. dec 2015

@butterfly333 je to zakázané ? :D Spýtala som sa len to čo som chcela ... všade ked som našla témy o INOFOLICU všade bol neviem ako vychválený ...teraz viem že viacerím nezabral

butterfly333
15. dec 2015

@nika812 nieje to zakázane no stačí pohladat takýchto tém tu je plno a určite by si tam našla aj odpovede na tvoju otazku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre