Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
3. sep 2009

ahojte...krasny den prajem...!!!!! 🙂

ivkaj......tak minuloročne Turecko ma dostalo na celej čiare!!!!! ak si budem mat možnosť vybrať takuto dovolenku určite chcem ist do Turecka!!!!! tam mi bolo sveta žiť...a tiež sme boli v Tureckych kupeloch, tak to bolo žúúúúúžo!!!!! 🙂)))))) určite sito užijete 🙂)))

nelia......presne tak ako Ivkaj vravi.....normalne povedz, že ženske problemy.....a nebudeš ani klamať... 😉
a chystas sa ist aj na PN-ku????? alebo by si len tak ako na paragraf ostala doma?????? alebo dovolenka?????

ta jo!!!!! 😀 😀

orsulka
autor
3. sep 2009

neli.....asi to bola hlupa otazka na ten ET...lebo ved aj doky má pravdu, že najskor treba pockat na OPU a potom s uvidi...... 😉 😉 ja verim, že aj tebe ostanu mrazacikovia, lebo urodička bude fajna....... 😉 😉

Adulik...a ty sa nám más ako???????? oddychujete stále???????? včera sme sa stretli s deckami z tanecneho, že ideme na tu Chvojnicu.....a sa ma pytaju, ci budu aj parene buchty!!! 😀 😀 😀 tak som ich hned vyviedla z omylu, že to maju nárok len "vyvolené a vyvolení"..... 😀 😀 😀

adulik76
3. sep 2009

ahojte, trocha som si mákla, než som vás prečítala, ale zvládla som to. Mrcha trvala 12 dní, ale určite pôjdem k dr. lebo dnes mám pocit, že zasa špiním. J....e ma z toho. Včera sme boli v Tatralandii, trocha sme sa vyblbli 😵
Boli sme v utorok na Važeckých lúkach na hríboch a faaaakt sme našli za plný košík, aj také pekné úlovky sme mali, keď prídeme domov, tak ich hodím do albíčka.

Neli, držím ti palčeky, nech je úroda bohatá. Inak, po týchto peripetiách s mrchou som sa rozhodla, že na KET pôjdem až po októbrovej mrche. Takže orsul, nejak nám to vyjde spolu. Ale hlavne, nech sa to už PODARÍ!!!!!!! Domov ideme až v utorok ráno, tak ak sa bude dať, ešte sa ozvem. Majte sa a držte sa!!!!

A parené buchtičky budú, keď sa opäť stretneme 😀

orsulka
autor
3. sep 2009

adulik ahoooj...tak som ťa celkom vymykla dnes 🙂)))))))))

hribiky juuuuuj!!!!!!! ake len budu dobre take susene🙂))))) ale zavidim tiško aj ten relax hôr....a prirody....este si to tam pekne užite 🙂)))

a v oktobri......to bude jasna TROJKA!!!!!!!! hihihihih.....A-O-I !!!!!! 😀 😀 😀

orsulka
autor
3. sep 2009

teda resp......I-O-A....... ale v podstate to je jedno... v akom pradi....hlavne nech je to do plusu!! 😉 😉

nelia
3. sep 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, vidím, že si užívaš dovolenku ako sa patrí... dobre robíš, že si ju tou blbou mrchou nenecháš pokaziť... kašli na ňu, však sa hádam nabudúce umúdri.
Inak čo sa voľna týka, so šéfom nemám problém, tomu som včera aj povedala, že budem teraz častejšie chýbať... on, že v pohode... len to nechcem roztrubovať kolegyniam a viete aké sú baby, tie sa vypytujú a vypytujú a ja neviem klamať ☹... a nechcem, aby sa to v celej firme roztrúbilo... chápete... 😔 .. no ale včera som si povedala, že už kašlem na to, nech sa pýtajú a nech si myslia čo chcú... poviem, že o tom nechcem hovoriť... inak už mám 2 paragrafy od môjho gyndoša (dátum si dopíšem 😝 ) a jeden si vypýtam v CAR-e... jaj, keby bolo čo vkladať a v stredu by bol vklad, to by bolo najideálnejšie - 3 dni paragraf + 2 dni víkend... to by aj stačilo na pobyt doma... ta ne???? 😀
A môj mangel sa necíti dobre, dnes mal aj trocha zvýšenú teplotu, tak dúfam, že to zajtra zvládne... jaj, nech už je zajtra večer 😔
A mne zas nič nie je, až je mi to divné... no môžem byť asi rada, že to takto zvládam, lebo niektoré kočky majú počas stimulky hrozné problémy... tak som fakt happy 🙂 🙂 🙂... len niekedy rozmýšľam, či tie vajíčka tam vôbec sú, keď mi nič neni 😕 ... som ale blbá, čo?
No už sa o sebe moc rozpisujem, ale komu to poviem, ak nie vám?....

Tie parené buchty by som si veru dala aj ja!!!! mňam mňam mňam... Adu, že pozdravujem Maťa 😉 😀

orsulka
autor
3. sep 2009

nelia......to nevadi, že nič necitiš......ja som tiež takto zvladala prve stimulky, a neboj sa tie...tie vajka tam urcite su..... 😉 😉 ono je to asi ine, ked su baby, ktore maju proste aj 25 vajok...tak to už jednoducho musi byt citiť!!!!!! som rada, že ti to ide takto dobre......
drahy nech si da poriadnu dávku prirodných liečiv ako med, citron, cesnak....!!!!!!!!!!nech dostane do seba vitaminky do ci...nky 😀 😀 😀 😀

sorry...... 😉

sincerity
3. sep 2009

caute babule.... pozeram, ze je tu po ranu veselo 😀 tak to ma tesi

nel... bud rada, ze ti nieje zle, ved to neznamena nic zle... vsetko je v najlepsom poriadku. Pozdrav draheho, nech sa kuriruje a dobre to zvladnete, neboj.

adu... vy sa teda mate.... taka dovolenka vam ale urcite padne vhod, tak si ju uzivajte.

orsul... ty ako? na to vinobranie idete nakoniec?

orsulka
autor
3. sep 2009

sincer...ahojcek zlatko..🙂)))

vinobranie plati, jasne......teraz mame kazdy vikend niečo...chatta, svadba, vinobranie.....potom spálna 😀 😀 😀 ale prerábanie...nie na to, na co vy hned myslite 😀 😀 😀

urcite donesiem ten blesk......len nemam na teba cislo.....ale ty mas na mna vsak??????? takže sa potom budes musiet so mnou spojit, a bude sa ti dat dobehut do PK????? lebo mi odstavime auto a hned pojdeme chalstat 😀 😀 😀 😀

sincerity
3. sep 2009

no ja som si hned myslela, ze idete prerabat spalnu, ved co ine by ste tam robili predsa 😀

do PK sa mi bude dat prist, my chodime na vinobranie kazdy rok, je to od nas 15 km. Som v pk kazdy den.... Takze sa urcite spojime.... Len sa pytam pre istotu, lebo tiez ideme na svadbu dva tyzdne po vinobrani a tam ten blesk by som potrebovala....

No co sa tyka chlastu.... ja som si to odpila na Chvojnici... asi pridem pre istotu autom 😅

orsulka
autor
3. sep 2009

sincer 😀 😀 😀 chvojnica je niekedy zakliata...ja sa celkom tešim, že aj tento vik dam do hlavy 🙂 🙂 🙂 a bude sa tancovat a spievat a bohvie čo este... 😀 😀 dnes ma cakaju nakupy...a klasika...pácovanie masa 🙂))) ale len na piatok, v sobotu sa bude varit guláš!!! 🙂))))))

a musim ten blesk pohladat...už ani neviem kde doma je...... 😉

sincerity
3. sep 2009

jeeee aj ja by som hned isla 😀
ok skus pohladat, a hlavne aby sa nezabudol doma, ked pojdes na to vinobranie 😀

nelia
3. sep 2009

Baby, ste zlaté.. ja som taká frflaňa, však? No už nebudem, sľubujem.. 😝
Mangel išiel predsa k doktorovi.. najprv nechcel, lebo mal mať nejaké dôležité školenie, ale fakt sa necíti dobre.. tak dúfam, že zajtra bude mať aspoň toľko energie, aby odšoféroval do BA a odovzdal "materiál" 😝 😀 A cez víkend sa budeme kurírovať spolu 🙂
Inak ja som po Chvojnici pila už len máličko, aj keď som mala oslavu narodenín a tak.. no asi mi stačilo na dlhšiu chvíľku.. a teraz aj tak nebudem môcť piť, keď budem tehu 😉 😀
Ale trocha vám Orsul tú chvojnicu aj závidím... šla by som tam s vami zas 🙂 🙂

orsulka
autor
3. sep 2009

nelia...sincer.....nebojte,,,,, podla mna urcite zopakujeme chvojku 🙂))))))) pride este ten spravny cas...🙂)
ja som si vypila na dovci kusok...ale vsetko tak v norme dalo by sa povedat....žiadne bolesti hlavy, či niečo horsie 😀 😀 😀

orsulka
autor
3. sep 2009

princezny...kdee ste????????? kto??????? haloooooooooooooooooooooooooooooooooo ??????

a co dracek??????????? ta sa tu neukázala kym som bola na dovolenke????????????

neviete, co ma noveho??? ako pokracuju a ako sa im dari????????????? 😕 😕 😕

ivkaj
3. sep 2009

Čautě, tady to koukám, žije ;o)

Nelia, jen si pofňukej 😉 Drahouše náležitě opečovávej, ale pozor, ať od něj nejaký bacil nechytíš To by teď nebylo asi nejlepší😕

Adu, nebudeš ty za chvilku s těma sušenýma hříbkama obchodovat? Hlásila bych se jako první zájemce.

Sincer, co škola? Máš můj obdiv, mě už by se nechtělo se takhle trápit :-/

Orsul, co budete provádět s tou ložnicí?

dracekmracek
3. sep 2009

ahoj kočičky 🙂

nelia
3. sep 2009

Orsul, určite si zistila, že preto sa nedarí, lebo spálňa je zlá... určite sú tam zlé energie... tak ju pekne prerobte a potom sa zadarí 😅 😅
Ivkaj, neboj, budem sa o manžu starať .. aj keď teraz by sa on mal starať o mňa 😕 - ale nesťažujem sa, stará sa aj on, on bol v utorok doma a vyglancoval celý bytík, takže ja nemusím 🙂 🙂 🙂 No asi od neho nič nechytím, lebo to má niečo buď so žlčníkom alebo pod., ale už dostal tabletky a je na ceste domov - tak hádam načerpá pred zajtrajškom energiu - má prísnu diétu... to asi zo solidarity ku mne, keďže ani ja zajtra nebudem môcť jesť pred uspaním 😝

Dracek, ahooooooooooooooooj 🙂 🙂 Ako sa darí? Pochváľ sa nám... dúfam, že je všetko OK.. čítala som, že malé by už chcelo von? Nech tam ešte pekne krásne chvíľu pobudne!!!! 🙂

dracekmracek
3. sep 2009

neli malinkej zlobí ale držím ho co se dá 🙂 už vím že je podobný na tatínka,v albu mám fotku 🙂 už aby to bylo za námi 🙂

nelia
3. sep 2009

Katuska, krásna fotka 😉 🙂 takže po tatinkovi krásny, po mamine šikovný??? 😀 .. toto mi zvykne vravieť moja polovička, že naše bude také 🙂

adulik76
3. sep 2009

čaute, mám trocha času po obedíku, zajtra sa chystáme na ľubovniansky hrad a na plte, tak uvidíme, či nám vyjde počasíčko.
joj, baby, chýbate mi 🙂

teším sa na október, nech sa nám to všetkým, čo sa v októbri chystáme, podarí. Ja dúfam, že nebudem mať vážne problémy s tým krvácaním a špinením, uvidím, čo povie doki

orsulka
autor
3. sep 2009

ahoj katuska......tak som rada, že si napisala...velmi držim placeky...nechvsetko ide tak ako ma...a nech sa Lukášek drži mamkinho bruska co najdlhsie!!!!!! 😀 😀 😀 až do 40-tky 😀 😀 😀 😀 😀
fotky su krasne....... a ty co najviac teda asi oddychuj.....ci?????? 😉

orsulka
autor
3. sep 2009

adulik.....takže pauzicka po obediku...no super!!!!! asi pojdem daco zhlobnut aj ja 🙂)))))))))
klekarovi zabehni, ked prides...nech nam to pekne klape v tej trojici...budeme ako traja krali...pankrac-servac-bonifac 🙂))))))))
pocasko by malo byt velmi dobre....na pltiach pozor...nch nepopadáte do vody...!!! 😀

nelia
3. sep 2009

Adu, aj ty nám tu chýbaš... ale ešte si užívaj dovolenku... potom budeš vypisovať, koľko len chceš 😀 .. ale vy budete tri kráľovné... I-A-O 😀 😀 😀

orsulka
autor
3. sep 2009

IP Ivkaj-Pankrác
AS Adu - Servác
OB Orsulka-Bonifac

😀 😀 týmto vyhlasujem octobery....za IP-AS-OB !!!!!!! hahahahahaha

to nič...baby mne asi sibe z tohto ukoncovania mesiaca.....každy nieco chce...najlepsie každy nieco ine, ale velmi doležite prave pre neho....a najlepsie keby to mal už pred hodinou!!! kua...mám len dve ruky.....!!!!!!!
ale to chce klud Monuska....to zvladnes... pri najhorsom narobiš krik..na celu firmu ..a bude fajn 😀 😀

ivkaj
3. sep 2009

Orsul ;o) A víš že jsem ještě před půl rokem na Pankráci pracoval 😀

nelia
3. sep 2009

Orsul 😀 😀 😀 ... len im všetkým daj (myslím vyndaj 😝 😀 ) a ako píšeš, hlavne kľud 😉

Dobre si to vymyslela.. takže naše heslo na október... IP-AS-OB do toho!!!!!! 😀 😀 .. že jaký fun club budete mať...... 😀 😀

orsulka
autor
3. sep 2009

no moooje zlate...keby ste videli ako mi tu fakt šibe....!!!!! sedim pred PC....a cumim a cumim...ani nič nerobim......a nakoniec zistim, že pocas dovolenky mi prislo na fir, mail cca 85 sprav..... ja len tak na ne cumim...no a potom vymazávam jednu po druhej....sak bez toho aby som ich otvorila....!!!!! no teliatko hotove som!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
ivi na Pankraci pracovala...a jsom cistý Bonifác!!!!!!!! 😀 😀 😀

že:

Idu dve starenky po dedine, a pocuju hlasit dedinský rozhlas:
"Zajtra budeme očkovať proti tetenu"
a jedna babka sa pyta druhej: "Boženka, čo to vraveli????"
"Ze budu ockovat proti trtkaniu!! "
a tá jedna vravi: " Óóóó Boženka, to ja sa ešte nedám!!!!! "

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
3. sep 2009

Orsul 😀 😀 😀 ... ale zato si roztomilé teliatko 😀 😀

nelia
3. sep 2009

Baby, ja už sa pomaly poberiem domov... myslite na mňa zajtra 😔 😔 .. ozvem sa ... cmuk 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre