Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
3. sep 2009

nelinka, držkaj sa, určite to bude OK. Potom nás riadne nakopneš, aby sa aj nám ostatným zadarilo 😵

ivkaj
3. sep 2009

Nelia, neboj, zítra ti bude přát štěstí. A nemohla by se případná holčička jmnovat Jindřiška, když má zítra svátek 😎 😀

orsulka
autor
4. sep 2009

dobry den....

NELIA!!!!! myslime na teba.........aj na malikych už od teraz!!!!!!..........

ja sa presuniem do druhej firmy, ale ked sa vratim, utcite pridem KUK urobit.....tak sa majte, moc nepracujte, co to aj popiste!!! 🙂))))

sincerity
4. sep 2009

ahojte babule 🙂

nel... drz sa dievca dneska! Myslime na Teba a cakame dobre spravicky!

Baby dnes je konecne piatok 😉 a mne sa chce strasne spat a robit sa mi nechce 😅

ivkaj
4. sep 2009

Ahojte;o)

Nelia, moc na tebe/vás myslím!!!

tak já jsem stihla po ránu navštívit i doktora. Musela jsem po roce zase na kontrolu čípku a zatím to vypadá, že je vše v pořádku, tak doufám, že i výsledky z laboratoře budou OK.

A jinak hezký pátek všem! 🙂

orsulka
autor
4. sep 2009

a ja sa už neviem dočkať poobedia a odchodu na Chvojnicu, aj ked počasko nam vskutku nepraje!!!!!! ale masko napacovane, tak to musime ist niekm strovit!!! aj hrusku sme nakupii...ajajáááááááj!!! veeela 🙂)))))

vcera som dostala pokutu 30 evri za prekrocenu rychlost.....v meste o 25 km/h.....!!!!!!! lebo som sa ponahlala, a tak som lahsia 😠 😠 😠 a to sa nastasite ddal ukecat najskor zo zobratia papierov na 40 eur a potom na tych spominaných 30!!!!! aspon že!!!! 😉

ivkaj
4. sep 2009

Orsul, ty jedna. Styď se 😅

orsulka
autor
4. sep 2009

☹ ☹ ☹

a preto...ponáhlaj sa POMALY!!!!!!!

😀 😀

ivkaj
4. sep 2009

No dobře. Ale stejně, jezdi opatrně !

nelia
4. sep 2009

Ahojte 🙂 🙂
Tak som tu... už na obed som bola doma, ale spinkala som, lebo ma dosť bolí bruško... ale neva... to je to najmenej 😝
Takže: "zniesla" som 7 pekných vajíčok 😅 😅 😅 ... manželov SPG je v poriadku, tak sa nás embryologička pýtala, či by sme si priali ICSI alebo nie.. ale vraj nie je dôvod.. tak som povedala, že asi radšej nie... Ale fakt sa trocha obávam toho, či sa spermijky prebojujú do vajíčka.. veď nejaký dôvod, že sa nám 6 rokov nedarilo, musí byť.. a čo ak je to práve tento??? No heš heš heš negatívne myšlienky... určite sa veľa vajok oplodní, musí sa!!!!! 🙂 Zajtra nám volajú medzi 9-10 a dúfam, že vám sem napíšem pozitívne správičky... Transfer bude podľa počtu oplodnených vajíčok v pondelok alebo v stredu (ak sa oplodní viac než 3). A keďže ja som chcela ísť na transfer v stredu, určite sa oplodní viac ako 3 😀 😀
Tak toľko správy o mne, idem ležkať, lebo tak mi je najlepšie...

Prajem krásny víkend všetkým!!!!
Orsul, "gratulujem" k pokute, si proste "šikulka" 😉 ... ale nabudúce fakt opatrne.. 😎

Jaj, ešte ma napadlo, že v narkóze som mojej polovičke povedala, že som bola na druhom svete... keď mi to hovoril, ja na to, že som si bola predsa pre našich anjelikov 🙂 🙂

ivkaj
4. sep 2009

Nelia, no hurá, nemohla jsem se tě dočkat. Tak se pořádně dospi a odpočiň si.
Břicho bolelo i mě, dokonce mi dávali nějaký čípek od bolesti. A zítra podej hlášení s počtem 7 😵

adulik76
5. sep 2009

dobré ránko, nelinka, nech je oplodneneých čo najviac vajok

orsul, ty beťárka, takto ty napĺňaš štátny rozpočet?

inak, všetkým pekný víkendík 🙂

marmite
5. sep 2009

Krasny vikend vsetkym zelam... 🙂

Neli - mooooooooc na Teba myslim a siiiiiiiilno drzim palceky.... 😵 😵 😵 Drz sa... Uz sa neviem dockat 10.00 hod. Verim len v pozitivne spravicky...

sincerity
5. sep 2009

ahojte kocky, prajem krasny vikendik 😎

neli, moc na teba myslime, 7 vajok je krasne cislo, teraz drzime palce aby sa pekne vsetky oplodnili. Hned nam daj vediet, sme netrpezlive.
Zatial si pekne v pohode uzivajte vikendik a pripravujte sa na stredu 😉

no orsul.... o 25! to uz je teda.... na toto som ja zla... tak ti k tomu pisat radsej nebudem, len davaj si pozor na seba.

ivkaj... ako? zase budes pracovat v zahradke cez vikend?

ahoj marmite, uz je vsetko v poriadku?

nelia
5. sep 2009

Ahojte 😒
Takže to nebude streda, ale pondelok... oplodnili sa nám iba 2, aj to tuším cez ICSI... tak si v pondelok o 12.00 ideme pre ne... veľmi sa modlím, aby aspoň tieto dve vydržali a narodili sa z nich nádherné dve detičky... Myslite na ne aj vy prosím a posielajme im spoločne pozitívnu energiu 😔
Mraziť teda nebudeme ani my nič ☹ ☹ .. skúsim z toho nebyť smutná a myslieť pozitívne, že tie 2 to prežijú 😔
Pekný víkendík všetkým 🙂

sincerity
5. sep 2009

nel.... 😔 ale neboj, to su urcite ti najstatocnejsi bojovnici a urcite sa k tebe uz moc tesia! Budeme na nich mysliet a samozrejme aj na teba.... skus si oddychnut cez vikendik a pripravit sa teda na pondelok. Budeme ti moc drzat palce!!!

adulik76
5. sep 2009

neli, aj dve je viac ako nula, a určite sa uchytia a budú ťa otravovať celých deväť mesiacov v brušku a potom už celý život 🙂

...neboj, všetko dobre dopadne

marmite
5. sep 2009

Neli - nebud smutna, to ani nahodou, tes sa z noveho zivota, ktory uz vznikol a nezalezi kolko vajicok je oplodnenych, ved predsa tieto su tie prave a najviac milovane... Posielame im veeela sily, aby potom maminu dobre pocvicili, ked im bude naraz musiet zadky utierat... 😀 😵 😵 A v ziadnom pripade nemysli na zle veci... 😉

Ja sa mam dobre, mna nas maly tiger dobre cvici, zuby este nemame, ale za to nas chce spapat, ako by ich mala plne usta... 😀 Na plavani sa mame k svetu, robime stale pokroky, kazdy den nas teraz niecim prekvapi, tak sa nasmejeme az az... Par dni dozadu sa nam sama posadila z lahu, tak to teraz trenuje kazdu chvilu.. Vo stvrtok ideme na poradnu, tak sme zvedavi na tie zavratne miery... 😀 😀 😀

lilienka13
5. sep 2009

Ahojte kočky, dlho som nenapisala, ale priebezne vas sledujem ako sa vam dari 😉

Neli: dievcatko, neboj sa moja, vsetky na teba silno myslime a silno, silno drzime palceky. Ved 2 vajicka su tiez super 🙂 ... a davas si ich vlozit obidve naraz?

marmite: to si viem predstavit, ako sa z malej nasmejete... brasko ma 4-rocnu slecnu a ta nas stale niecim prekvapuje a rozosmeje 😉

nelia
5. sep 2009

Baby, díky moc za milé slová. Ráno som bola trocha smutná, ale už to prešlo. Moja rodina ma fakt hrozne podporuje a hneď mi dvihli náladu. Tak teraz myslíme na tie naše dve babuliatka a už sa hrozne tešíme na pondelok, až si pre ne pôjdeme. Dúfam, že to moje maličké prežijú a že s nami o 9 mesiacov budú poriadne cvičiť 🙂 🙂
Ano, Lili, dávame si vložiť obe naraz. Ako aj embryologička povedala, môže z toho byť len jedno bábo, dve, ale aj tri... všetko je možné... 😔

Marmite, viem si predstaviť, koľko radostí vám malá robí... my to prežívame s našim krstným synom, aj keď to nie je práve to pravé orechové, lebo to nie je naše... ale hrozne ho milujeme 🙂.. a už onedlho budeme držať v náručí aj to naše... strašne tomu chcem veriť!! 😔

ivkaj
6. sep 2009

Nelia, drahoušku, důležitá je kvalita, ne množství

ivkaj
6. sep 2009

upss, se mi to odeslalo než sem to stihla dopsa :-/

Takže důležitá je kvalita, ne množství. Takže věřím, že z těchto dvou budou pěkní rošťáci! 😉
A na pondělí tfuj, tfuj, tfuj 😵

orsulka
autor
7. sep 2009

ahojte...dobre ranko, krasny pocdelok a uspesny cely tyzden.......

NELI.....držim placeky na dnes!!!!!!!!!!!!!!!! fakt je doležite ako pisali kočky, že su dve oplodnene...a verim, že to su tie prave!!!! 😉 😉 dufam, že aspon pár dni ostaneš doma oddychovat, aby sa dobre uhniezdili.......

myslim na teba a posielam tu spravnu pozitivnu energiu........a pekne hladkat brusko 😉 😉
tfuj-tfuj-tfuj....... 🙂 🙂

marmite...lili.....som rada, že ste po dlhsej dobre napisali 🙂 🙂

orsulka
autor
7. sep 2009

ja dnes stravim den zas v druhej firme, lebo sa mi nahlasila kontrola zo sociálnej poistovne.....držte palce, nech je vsetko v poriadku, lebo ma šibne!!!!!! musim tam byt s tou kontrolorkou neda sa to inak, ale slubila, že hadam by to vsetko stihla za jeden den...a nie za dva.....

moooc Vas pozdravujem..... 🙂

sincerity
7. sep 2009

ahojte babulky, prajem krasny den. 😎

nel, drz sa dnes, velmi na Teba myslime!

orsul... mas to ty ale pestre v tej robote, snad vsetko dobre dopadne.

ja mam tento tyzden poobednu, o chvilu idem makat na stavbu - natierame take dosky 😅

ivkaj
7. sep 2009

Dobré ránko ;o)

hlásím, že už jen 6 pracovních dní a mám dovolenou ;o)

Nelia, tak ať to dneska klapne 😵

Sincer, hodně zdaru na stavbě a halvně opatrně!

Orsul a tobě přeji bezproblémovou kontrolu.

A co vy ostatní, kde se pořád touláte?

nelia
7. sep 2009

Dobré ránko 😉
Už som sa pekne napapkala a pomaly sa chystáme do BA... konečne si ideme pre naše babuliatka 😅 😅 😅 díky moc za vašu podporu... Ostanem ešte do stredy doma, ale potom idem do roboty... však nebojte, ja sa tam nepretrhnem 😝 😉
Možno sa potom ozvem, ale asi skôr budem oddychovať bez PC...
Prajem vám pekný dník 🙂 🙂

orsulka
autor
7. sep 2009

tak tetuska zo sicoálky pocita a pocita...už prisla na preplatok z roku 2005 okolo 3500 SK.......to som tu este nepracovala.....
a teraz zas nasla nedoplatok z roku 2007-2008...v sume asi 300 SK.....

žaludok mám jak na vode....čakam čo a ako.....verim, že dnes by to mohla aj ukoncit, ale neviem či to vsetko stihne.....hmmmmmmmm

Neli...kludne si daj pauzu od konika, a venuj sa iba bambuliatkam...oki????? ved anm potom vsetulinko napises, že ako bolo a tak...

IVKAJ....ty pekne provokujes s tou dovcou!!! kurrrnik....ale želám vam ju....uprimne
inak minuly rok sme aj my okolo 15.9. odchýdzali doTurecka na dvocu 😀 😉

lilienka13
7. sep 2009

ahojte babulky, drzim vam vsetkym palce, aby sa vam dnes podarilo vsetko, co si zelate a osobitne myslim na neli a jej dve babuliatka 😉

orsulka: samozrejme tebe drzim palce, aby ta otravna teta co najskor odisla a neotravovala tolko (aj ked - je to jej robota, no nie? 😉 )

ivkaj: tebe peknu dovolenku a uz teraz si nahod dovolenkovy rezim a nepretrhni sa v tej robote ... robota nie je zajac - neutecie 😉 😀

nelia
7. sep 2009

Ahojte 🙂
Tak len rýchlo pár slov, lebo polovička ma ženie do vodorovnej polohy 😝 😀 .. dvaja nádherní 8-bunkoví bojovníci su u mamičky 😅 😅 😅
A predstavte si, máme ešte jedno oplodnené (to nebolo cez ICSI), ale dnes bolo len 6-bunkové a vraj nevyzeralo moc dobre 😒 .. zajtra nám majú volať, či teda budeme mať mrazáčika alebo nie 🙂 .. ja som však veľmi rada už len kvôli tomu, že viem, že manželove spermie sú schopné oplodniť moje vajíčko (ak sa k nemu samozrejme dostanú) 😝
Idem ležkať... pá pá zajtra.. určite sa ozvem.. cmuk 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre